Arama sonuçlarınız

1. O

Çok Basit Fırlatıcı Yapımı

İyi seyirler.
  2. O

Media Fire Upload

Media Fire'a üye oldum fakat dosya upload edeceğim kısmı bulamadım. Yardımcı olun lütfen.
  3. O

Media Fire Upload

Media Fire'a üye oldum fakat dosya upload edeceğim kısmı bulamadım. Yardımcı olun lütfen.
  4. O

Minecraft Simgesi

Özelden atsan olmaz mı ?
  5. O

Minecraft Simgesi

Nerden indirebilirim ? Bu sitede indirdiğim zaman .jar şeklinde indiriyor.
  6. O

Minecraft Simgesi

Minecraft simgesini yanlışlıkla sildim ve oyuna giriş yapamıyorum. O simgeyi nerden idrirebilirim yada bulabilirim ?
  7. O

Ilk Defa Minecraft Oynarken Bu Kadar Çok Cevher Gördüm..

Yine de teşekkürler , düşünmen yeter.
  8. O

Ilk Defa Minecraft Oynarken Bu Kadar Çok Cevher Gördüm..

Böyle haritalara denk geleceğime inanıyorum.
  9. O

Herobrine Mod 1.5.2

Buraya yazmadan önce internetten araştırmayı dene. Mod ; http://www.9minecraft.net/herobrine-mod/ Seed ; 942714672013670971
  10. O

Premium Olmadan Snapshot'lara Ulaşmak

Java Virtual Machine hatası alıyorum, normal girerken bu hatayı vermiyor.
  11. O

Minecraftta Ihtimali 0.0000001 Olan Şey Fotolu

Alakası yok 1.5.2'de buğday , tavuk eti benzeri şeyler vererekte zümrüt alınabiliyor.
  12. O

Premium Olmadan Snapshot'lara Ulaşmak

Bir arkadaşımız paylaşmıştı Premium olmadan yeni snaphotları seçebiliyorduk. Onu bana atar mısınız ?
  13. O

Itemlerin Uzaklığı

Olmadı ?
  14. O

Itemlerin Uzaklığı

İzlediğim bir videoda itemlerin adama uzakta yani tam olarak gözükebildiğini farkettim. Ben oynarken ise itemlerin çeyreği gözüküyor. Tam gözükmesini nasıl sağlayabilirim ? Sizce sürümden kaynaklı mıdır ? Görüş açısı ile ilgili değil , değiştirmeyi denedim denedim ama olmadı.
  15. O

My Redstone World

Bu harita sana ait değil, emek hırsızlığı yapma.
  16. O

Minecraft Proları Bakabilirmi

Basit olarak zombinin önüne gelip zombiye vereceğin itemi eline alarak Q'ya basmak.
  17. O

Minecraft Proları Bakabilirmi

Vereceğin itemi zombinin üzerine at.
  18. O

Windows Xp Için Java 64 Bit Yükleyebilir Miyim ?

Windows XP için Java 64 Bit yükleyebilir miyim ? Eğer yükleniyorsa nereden yükleyebilirim ? Özelliklerim : http://j1306.hizliresim.com/1b/3/nrs6u.bmp
  19. O

Minecraft'ı En Iyi Şekilde Oynamak

Merhaba arkadaşlar Minecraft'ım Optifine kullanmadan kasıyor ve ben ileri derecede simetri hastasıyım. Simetri hastalığı olan vardır , psikolojik olarak oynadığım oyunun içeriğinin sade olmasını ve öz halini oynamak istiyorum. Bu yüzden oyun içi değişiklik yapmak istemiyorum. Sanırsam buda...
  20. O

Minecraft'ı En Iyi Şekilde Oynamak

Merhaba arkadaşlar Minecraft'ım Optifine kullanmadan kasıyor ve ben ileri derecede simetri hastasıyım. Simetri hastalığı olan vardır , psikolojik olarak oynadığım oyunun içeriğinin sade olmasını ve öz halini oynamak istiyorum. Bu yüzden oyun içi değişiklik yapmak istemiyorum. Sanırsam buda...