Arama sonuçlarınız

1. A

minecraft atari

arkadaşlar minecraft atari bulabilir misiniz. .nes .smc gibi uzantı olsun. indirme linkini bana yollayn
  2. A

1.8 e neler gelcek

1.8 e neler gelcek arkadaşlar biliyonuzmu
  3. A

mc pe en yeni sürümü ne

arkadaşlar lüten söyleyin minecraft pe nin en yeni sürümü ne
  4. A

farland seedi verebilecek

arkadaşlar lütfen farland seedi verirmisiniz
  5. A

yardım lazm beyler

acaba minecraftta mapın sonu nsl beyler biliomusunuz bildiğim kadarıyla şöyle olmalı dümdüz olmalı duvar (taştan ve lavlar sular akıyo madenler gözüküyo.ama oradada dünya devam edio dünyadan düşülmüypmu sonu yokmu bunun hep sen ilerledikçe mapın gerisi olmasan bile hazırlıyomu hemen ağaçlar fln...
  6. A

Hunger games ne oluyo server mi oynamak istiyorum

arkadaşlar hunger games servermi oluyo server ise ip sini verin.oynamak istiyorumm
  7. A

groupmanager pluginini nereden indircem

arkadaşlar nereden indircem groupmanager pluginini dev bukkitte yok.indirilen sayfayı deilde indiren linki atarsanız.
  8. A

dünyam kayıt olmuyor

arkadaşlar serverimde dünya kayıt olmuyor.yaptıklarımız boşa gidiyor yardım lazm.
  9. A

arkadaşlar bana kolay yüklenebilen modlar lazm

kolay yüklenebilen modlardan link atabilirmisinz
  10. A

galacti craftı nasıl kurarım

arkadaşlar galacti craft indiriom.iniyo sanırım kurulmuyo.şöyle yaptım.intsall mod dedim.önüme gelen uyarıya hayr dedim.yüklendi dedi sonra.minecrafta girdiğimde tuhaf tozlar uçuşuyo.katman kayasını kırınca bir parıltılar gözükür ya.aynısı.elime gelmiyoda...
  11. A

wither boss sürümü kaç

arkadaşlar witeher boss sürüm kaçta
  12. A

Markete yardımcı plugin aranır

arkadaşlar tabelalarla market olur ya ondan istiyorum plugin linki verebilirmisiniz
  13. A

şu plugini isterim

arkadaşlar bir plugin var.üyeler block kıramıyor.adminler kırıyor.ne plugini bu.
  14. A

1.5.2 server exe aranır

1.5.2 server exe linki verebilirmisiniz.lazım.bulamıyorum
  15. A

herobrine ne yapar

arkadaşlar herobrinenin yaptığı şeyleri söyleyecek varmı
  16. A

ban yemem dimi böyle

arkadaşlar minecraft 1.5.2 de ş ve ı harfleri içerirse nickim banlanmam dimi
  17. A

bana yardımcı lazım

videoda 1:21 de itemler yandada çıkıyor.ben e tuşuna bastığımda o çıkmıyor.neden?? sürüm:1.5.2
  18. A

minecraft.net hesabı lazım

arkadaşlar ben hesabıma giremiyorum.hesap ile minecraft.net ten play demo diyince mi ne play offline açılıyor(not downloaded kalkıyor).play offlineyi nasıl açıcağımı söyleyin hesap gerekiyorsa işimi bitiresiye kadar verebilir misiniz(sonra şifreyi değiştirirsiniz). 1.5.2 için bu.
  19. A

obsidian tnt

arkadaşlar obsidian tnt yapamıyoum.
  20. A

savurma x

arkadaşlar savurma x bende yok(1.6.2 kullanıyom,1.5.2 de var)bir sürüme özel mi bu
  21. A

minecraft 1.6.2.

arkadaşlar minecraft 1.6.2 premium istiyor.bana biri beleşten oynamak için indirme linki falan verebilir?
  22. A

sandıktaki itemi blok olarak koyma

arkadaşlar şöyle bir sistem nasıl yaparım.sandığa blok koyacam(yün,demir bloğu)sonra şalteri çekince sistem çalışacak.belirli yere sandıktaki block itemleri belirli yere block olarak koyacak.
  23. A

minecraft jar ını bana verecek yok mu? 1.5.2

C:\Documents and Settings\Mypc\Application Data\.minecraft\bin\minecraft(jar) dosyası benim doğru düzgün çalışmıyo 1.5.2 ye göre aranır.varsa 1.6.2 minecraft jar da varsa verin
  24. A

minecrafttaki uzay şekli

minecraftta uzayın şekli nasıl bir şeydir.koca koşlukmu yoksa.acaba şöyle bir şey mi minecraft dünyası okadar uzunki sonsuz gibi,ama sonu var(tepsi gibi)o dünyayı içina alan yuvarlak,büyük bir yuvarlak var o yuvarlakta yıldızlar ve ay resmi var,güneş te dahil.arkadangüneş,aya göre ışık geliyo.
  25. A

uzay

uzay minecraftta nasıl bir şey minecraft ın uzayı nasıl