Arama sonuçlarınız

1. MrCraftedMAN

Tam 5 Süper Seed (Build, Survival vs..)

Seedlere ulaşmak için tıkla !
  2. MrCraftedMAN

TheKepsLok #6 - PresenceFootsteps

Herkese Merhaba ! Bu mod ile nereye bastığınızı artık anlamak daha kolay ! Mod : İndir
  3. MrCraftedMAN

TheKepsLok #5 - THX Helicopter

Herkese Merhaba ! THX Helicopter modu ulaşımda kolaylık ve mob öldürmede kolaylık sağlayabilir ! Mod : İndir
  4. MrCraftedMAN

TheKepsLok #4 - Dynamic Lights

Herkese Merhaba ! Dynamic Lights modu ile elinizde ışık veren herhangi item varken etrafa ışık verirsiniz ! Mod : İndir
  5. MrCraftedMAN

TheKepsLok #3 - Damage İndicators

Herkese Merhaba ! Damage İndicators baktığınız mobun canını gösterir. Mod : İndir
  6. MrCraftedMAN

TheKepsLok #2 - Paraşüt

Herkese Merhaba ! Paraşüt Modu bildiğimiz paraşüt arkadaşlar :D MOD : İndir
  7. MrCraftedMAN

TheKepsLok - #1 - Timber Modu

Merhaba arkadaşlar ! Mod tanıtımlarının 1. bölümüne hoş geldiniz ! Timber modu, Jungle gibi dev ağaçları tek vuruşla indirebileceğiniz bir mod. KANALIMIZA ABONE OLUN ! Mod Linki : İndir
  8. MrCraftedMAN

It's Better Together Serverda Çöküyor ! ve Minecraft Nereden Alınır [YARDIM]

Selam arkadaşlar ! Arkadaşım Deniz'le It's Better Together oynamaya karar vermişken servera map dosyası attığımda şöyle bir hata alıyorum : BUKKİT : HAMACHİ : Ve crash report'ta yazanlar : BAĞIMSIZ OLARAK SORU : Minecraft Premium' u en uygun fiyata satan yer neresidir ?
  9. MrCraftedMAN

Single Player Commands Balta Sorunu ! [acil]

Merhaba arkadaşlar ! Ben şu an server'ıma spawn yeri yapıyorum. Baya büyük. Şuanki hali sadece hcyl gibi komutlarla oluşturuldu. Sonra //wand dedim balta aldım. Fakat ne sol tıkla ne de sağ tıkla alan seçemiyorum. //pos1 yazmayı biliyorum ama yapacağım alan yüksek bir alan. Bunun için bunu...
  10. MrCraftedMAN

Minecraft'ta Hareketli Yazı Nasıl Yapılır ? [yardım]

Evet arkadaşlar. Ben server ismimi şunun gibi hareketli yapmak istiyorum. Bunun bi kodu mutlaka vardır. Google amcadan araştırdım araştırdım bulamadım. Bilen varsa yardım edebilir mi acaba ? Acil bi mesele server yakında açılacak. RESİM :
  11. MrCraftedMAN

Mrcraftedman --> Plugin Paketi Ve Açıklamaları [21 Adet][1.5.2]

Öncelikle herkese MERHABA ! diyerek konuma başlıyorum. Server kurma çalışmalarındayım. Yazın RAM alınca serverı açacağım. Şuanlık kendi kendime takılıyorum. Sıkıntıdan bazı pluginleri türkçeleştirdim. Plugin listemiz : -AlphaChest [Sanal chesttir. /chest yazınca oyuncunun chesti açılır...