Arama sonuçlarınız

1. L

Lütfen yardım eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben arkadaşımla minecraft oynamak istiyorum ama o girdiğinde Not Video Card gibi bi hata geliyor. Video Card güncellememize rağmen hala devam ediyor. Kesin bi çözüm bilen varsa lütfen söyleyebilir mi ?
  2. L

Yardım eder misiniz ?

Merhaba arkadaşlar .. Ben arkadaşımla minecraft oynamak istiyorum ama onun pcsine indirdiğimizde Not Video Card diye bi hata çıktı .. Video Card videolarını izledik güncel ama hala aynı hata Lütfen yardım eder misiniz?
  3. L

Yardım Eder Misiniz?

Arkadaşlar türkçe görevli survival map arıoyrum yardım eder misiniz ? (Solar ve skyland bitti.)
  4. L

Uzun Adventure Map Arıyorum.

Arkadaşlar , 2 kişilik sorunsuz uzun bir Adventure Map bilen varsa söylebilir mi ? ( Karanlığın Dönüşü olmaz onları bitirdim.)
  5. L

Adventure Map Arıyorum !

Arkadaşlar , ben 2 kişilik uzun bir adventure map arıyorum yardımcı olur musunuz ? :/ (Karanlığın dönüşü olmaz onu bitirdim. )
  6. L

Yardım Edin Lütfen.

Arkadaşlar.. Ben hamachi sw açtım. Survival oynarken sorun olmuyor. Ama Adventure Map oynayınca maplar düzgün çalışmıyor.Örneğin başka biyerde doğuyorsun felan. Yardım Eder misiniz?
  7. L

Türk Yapımı Adventure Map Arıyorum Yardımcı Olur Musunuz ?

Arkadaşlar ben , adventure map arıyorum tercihen TÜRK YAPIMI bilen varsa linkini atabilir mi ?