Arama sonuçlarınız

1. espentosberk

SteriaMC Emek Skyblock>|Fabrika Sistemi|>|Görev Sistemi|>|Satış Tabelası|>|Seviyeli Sanal Sandıklar|>|Generator Sistemi|>1.8.x-1.12.2

SPAWN: KASALAR: KOBE BRYANT: SİSTEMLER: ARENA: İP ADRESİ: SteriaMC.batihost.net...
  2. espentosberk

SteriaMC ile bambaşka bir OPSkyblock deneyimi 1.8.X-1.12.2 Özel animasyonlar-efektler ve Daha fazlası...

SUNUCUMUZ BUGÜN SUNUCU AKTİF SİZLERE KAPISINI AÇMIŞ BULUNMAKTADIR. STERIAMC :)
  3. espentosberk

SteriaMC Bambaşka bir OPSkyblock Deneyimi SÜRÜM:1.8.x-1.12.2 Özel animasyonlar Sistemler ve Daha fazlası...

SUNUCUMUZ BUGÜN AKŞAM SAAT 18:00'DA SİZLERE KAPISINI AÇICAKTIR.BEKLEMEDE KALINIZ STERIAMC :)
  4. espentosberk

SERVERİNE YETKİLİ ARAYAN VARSA İÇERİ

MERHABA ARKADAŞLAR BEN BERK YAŞIM 16 İZMİRLİYİM MİNECRAFTI 4 YILDIR OYNUYORUM MİMARİM EH İŞTE İDARE EDER WORLD EDİT KOMUTLARININ HEPSİNİ BİLİYORUM WG BİLGİM AZ AMA YOK DEĞİL 6 TANE SERVER AÇTIM 4 SERVERDE ADMİN 8 SERVERDE BUİLDER 3 SERVERDE REHBER 2 SERVERDE REKLAMCI OLDUM BİLGİM VAR SERVERİ...
  5. espentosberk

TÜRKİYENİN EN İYİ SKYBLOCK SUNUCUSU 0 LAG İÇERİ

MERHABA ARKADAŞLAR BEN BERK SonGun FACTİON SERVERİ DİYE BİR FACTİON SUNUCUSU GÖRDÜM GİRDİM VE ÇOK BEĞENDİM VİP ALDIM 20 TL YE KURUCU İLE KONUŞTUM DEDİMKİ BENDE BİR TANE SKYBLOCK SUNUCUSU AÇAYIM DEDİM YARDIMCI OLURUM SİZE DEDİM OLUR DEDİ ŞİMDİ SKYBLOCK SUNUCUMUZU AÇMIŞ BULUNMAKTAYIZ. NEDEN BİZ...
  6. espentosberk

WarriorCraft

WarriorCraft Savaşçılar Factionu Serveri Açma Amacımız -Sizlere kaliteli ve güvenli bir oyun sunmak -7/24 eğlenmeniz için açtık bu sunucuyu Serverimiz üstte yazdığı factiondur Server daha yeni ama zamanla sizlerle büyüyücez bazı warplar eksik tamamlıyıcaz inşallah.Serverimizde rehber ve reklamcı...
  7. espentosberk

ARKADAŞLAR BEKLENEN SUNUCU AÇILDI BUYRUN İÇERİ

EVET ARKADAŞLAR BEKLENEN ZOR FACTİON SUNUCUMUZ AÇILDI ADMİNLER ÇOK İLGİLİ.BUİLDERLERİMİZİN MİMARİLERİ ÇOK İYİ.SERVERİMİZDE FABRİKA SİSTEMİ BULUNMAKTADIR.FABRİKASI SİSTEMİ DEDİĞİMİZ ŞÖYLE OLUYOR.WARP EMLAKÇIDAN BİR FABRİKA SATIN ALIP ADMİNLERDEN VEYA FABRİKA MODERATÖRÜNDEN FABRİKANIZI YAPMANIZI...