Arama sonuçlarınız

1. A

bi bakarmısınınz

konu yeri yanlış ise özür dilerim ben bu siteye bilgisaraydan rsim yüklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  2. A

Timber mod!

Bu mod ile ağaçlardan tek bir balta darbesi ile tüm odunları toplayabilirsiniz. kurulum: verdğim link den indiriniz ve otomatik kurunuz icçinde Forge vardır...
  3. A

Tale of Kingdoms 1.5.2

Oyunu tamamen yeniden yaratan bir moddur, oyuna bir adet krallık ve çeşitli görevler alabileceğiniz karakterler ekler. Kiralık askerler tutabilir, krallığa kadar yükselebilirsiniz. Kurulum forge yükledikten sonra indirdiğiniz zip dosyasını “.minecraft/mods” klasörüne atın. Zip’ten çıkarmadan...
  4. A

Minecraft Forge 1.5.2

merhaba arkadaşlar modların çoğunu yükleyebilmek için gerekli olan forge eklentisinin kurulmuş halidir.Kurmanıza gerek yoktur, direkt minecraft.jar dosyasını %appdata%/bin içine atın...
  5. A

Wireless Redstone 1.5.2

merhaba arkadaşlar artık redstone devreleri kablosuz! link:http://*******/6kWM kurulum:Wireless Redstone mod u indirin daha sonra indirdiğiniz rar dosyasını bir klasöre veya masaüstüne çıkartın. Ardından “Wireless Redstone Installer” jar dosyasını çalıştırın. Gerekli yerleri doldurun ve...
  6. A

Yardım Minecraft ölünce item ve xp gitmemesi (modsuz)

merhaba arkadaşlar ben şimdi size başlıkta dediğim gibi ölünçe xp ve item gitmemesini göstercem ilk önce chat a /gamerule keepInventory true yazınız ve oldu!!:bira: