Arama sonuçlarınız

1. HyberMC

[Aktif 1.7.2 / Whitelist YOK !] [ReelTürk McMMO (Skiller) - Factions - Boss - Lapis - Silahlar(M4A1)

"Amaan kesin meteordur" diye umursamadılar meteordur diyip umursamayan insanlar -,-
  2. HyberMC

GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Eser abi vallaha çok güzel bir seriydi diğer seriler gibi ama en iyisi buydu .d yeni seriyi bekliyorum oda inşallah bu map gibi olur
  3. HyberMC

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

abi map çok iyi helal valla :D
  4. HyberMC

Son Harfle Kelime Yap(Oyun)

krem
  5. HyberMC

Son Harfle Kelime Yap(Oyun)

kan
  6. HyberMC

Nyan Fangirl Minecraft Skin [Kız Skini]

çok çocuksu -,- .d
  7. HyberMC

Haber Minecraft - Oyuncunun El Kitabı

benim hoşuma gider bu tür kitaplar canavarlar felan bilmediğim saçma şeyler filan var A:SD
  8. HyberMC

Haber Minecraft - Oyuncunun El Kitabı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir. AS:D bunu gördüm üzüldüm alıcaktım büyük ihtimal :ASD
  9. HyberMC

ReelTurkMC | Factions - her şey Yenilendi - Bosslar-PvP - Takas - MoblaraBinme | 1.6.4

daha çok factiona benzemiş mmorpg de warp ilk defa duyuyorum şahsen
  10. HyberMC

Luna Freed Queen/Bloody Rondo

beğeni dediğim yani skin sevilirse koyucağım dedim beğeni kasmak amacım değil beğenilmeyen bir skini koymaya gerek yok sanırsam ?
  11. HyberMC

| İstediğiniz Kişinin Skinini Veriyorum. |

gir mc skin world e ordan skinin adını yaz bul skini indir bu kadar basit en sorunsuzu
  12. HyberMC

sıfırdan yapdım pek ayrıntılı yapamadım resmin ayrıntısı çok diye :D neyse birdahakine daha kolayını bulup yapıcağım :Dzaten birdahaki skini erkek yapıcağım pek kız skini seven yok .d
  13. HyberMC

kendim yapmış olduğum Galatasaraylı skin (ilk skinim)

beğenmedim pijama gibi durmuş .d ve iç taraflar boyanmamış
  14. HyberMC

evet arkadaşlar belki burdaki ilk skinim olcaktır normalde 120 kadar skin yapdığım oldu şahsen üşengeç olduğum için konu açmadım bu seferde açayım dedim bu Bloody Rondo yu bilen yokdur heralde bende pek biliyor sayılmam ama bir oyundan aldım bunu onu biliyorum internete yazarsanız Bloody Rondo...
  15. HyberMC

Weaken Kingdom - Roleplay

hanret ile rol yapdığım olmuştu çok adil ve anlayışlı biri kolay kolay sunucuyu kapatmaz eminim
  16. HyberMC

Weaken Kingdom - Roleplay

Bu sunucunun açılmasını dört gözle bekliyorum :lol:
  17. HyberMC

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Doğukan *Forum Kullanıcı adı: HyberMC *Neden katılmak istiyorsunuz: .tam bir oyun hastasıyımdır ve tabi korsanda bulunmuyor ve korsan oynamayıda pek sevmiyorum bu yüzden katılmak istiyorum
  18. HyberMC

Fallen Kingdom..

Sunucu kapandı diye duydum vip satılmıyor diye
  19. HyberMC

Fallen Kingdom..

adminler wg atmıyor anca para verince atıyorlar yoksa bende istedim
  20. HyberMC

Fallen Kingdom..

bu sunucuda bir rol sunucusu tek hard rpg de rol var diye bir şey yoksizler yüzünden 2 yıla rpg kalmıycak zaten rol yapmayalım kasılalım amacınız bukasılmak için giriyorsanız faction sunucular var onlara gidebilirsiniz
  21. HyberMC

Fallen Kingdom..

D:ASD: benle aile olma çabalarında biraz zor olur ama :domuz: :koyun: :D
  22. HyberMC

Fallen Kingdom..

white list bence iyi whtie list olmayınca faction sananlar geliyor şu an bile rol yapmayı bilmedengelenler var spawn da ateş bükücü olup fireball ile patlatıyorlar filan admin işinize karışmakda istemem ama rol yapmayı öğrenmeden geliyorlar afedersiniz mal mal büküyorlar biz rolsel savaşıyoruz...
  23. HyberMC

Fallen Kingdom..

cenk abi aynen adam krallığın oralarda rolsüz ateş büküyordu adamı rolde tuttum adam rolünü yapmıyor rol yap diyoruz sanane istediğim zaman yaparım diyor ic den ooc konuş diyoruz ne ok mu dedin diyor sinir oldum spawn da her yer havadaydı bildiğin rehber veya mod şart tarla diye bir şey...
  24. HyberMC

Fallen Kingdom..

aynen faction çok var zaten rpg en iyisi şimdi piyasada rpg de olmayınca açık çok tutar
  25. HyberMC

Fallen Kingdom..

bencede küçük bir white list iyi olur çünkü faction sananlar var rpg yi herşeyi yapabilceklerini sanıyorlar çok yaşadım bu olayı çok sinir olmuşumdur hep birkere adamı rolde tutmuştum adamı ben tutarken ve en küçük harekette öldürebilcekken adam aniden kaşıntı tozu atmıştı (roldede kaşıntı...