Arama sonuçlarınız

1. Warrior01

LOL Oynayanlar Konusu

Forumda LOL oynayan arkadaşlar nicklerini yazarsa birbirimizi ekleriz, destek oluruz ^_^ Benim nick: exilesswarrior
  2. Warrior01

Yunus Yıldırım Yaptığına Ne Denir ?

Yemin ediyorum tam anlamıyla dün adam maçı ''sattı''. Haksız yere verilen kırmızı kart, verilmeyen penaltı. Marcus Merk o pozisyon için %100 penaltı ve sarı kart dedi. Hakem görmese bile çizgi hakemi ''görmek zorunda'' dedi. Hadi bunlara rağmen hiçbiri görmedi (!) diyelim. Peki şuna ne demeli ...
  3. Warrior01

Beni Nasıl Tanıyorsunuz ?

Evet beyler nasıl tanınıyorum bilmek istedim
  4. Warrior01

Kullanıcı Adımızı Google Görsellere Yazıp İlk Resmi Koyuyoruz !

Evet Sevgili Üyeler ! Tutacağını düşündüğüm bir konu açıyorum. Nick imizi Google Görsellere yazıp çıkan ilk resmi konuya koyuyoruz.Ben başlıyorum: NOT:BİLMEYENLER İÇİN : RESME TIKLAYIN. SONRA YANDAN RESMİ GÖRÜNTÜLEYE BASIN. BASTIKTAN SONRA ADRES ÇUBUĞUNDAKİ URL Yİ KOPYALAYIN. MESAJ YAZMA...
  5. Warrior01

Sizce Ben Nasıl Biriyim ?

Evet arkadaşlar soru açık. Benim hakkımdaki düşünceleriniz neler?
  6. Warrior01

Hava soğuk üşüyorum - Üşürsen üşü banane

Beyler bunu yazan şair kör oldu :ha:
  7. Warrior01

Modern Warfare 3 TR Dublaj Çıkmış !

1 saat önce falan gördüm çeviri sitesinde.2 gün önce çıkmış benim de aklıma geldi bi bakayım dedim ne durumda.Çıktı yazıyordu.Hemen indirmeye başladım. Korsan oyunları olanlar oynayamayacak diyorlar ama twitch yayınında çeviri ekibi korsan destekli olcak demişlerdi.Bi sitede de benim oyun korsan...
  8. Warrior01

FORUMDA SUBLİMİNAL VAR!!!!

Sayfanın en sol üstüne bakın !!!
  9. Warrior01

exTReme Survival - Sıradan Survival'dan Sıkılanlar İçin - WP

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere World Painter ile yaptığım bir Survival Haritasını sunuyorum. Peki Bu Haritanın Özellikleri Neler ? Öncelikle bu haritada sıradan survival'da olduğu gibi her yerden maden çıkaramazsınız. Maden çıkarmak için HARİTANIN DÖRT BİR YANINI SARAN DAĞLAR a gitmeli ve...
  10. Warrior01

Sorry, you don't have permission to access the groups section.

Grup sistemine girerken neden böyle bir hata alıyorum?Üstte ggruplara basınca ana sayfaya atıyor.Url kısmından girince de bu cümle çıkıyor ?
  11. Warrior01

Build'e Geri Dönüş : Modern Ev Denemesi

Merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır build yapmıyordum.Modern ev yapayım dedim.Umarım beğenirsiniz.Resimler:
  12. Warrior01

Ben Kuzey Kore'de Bir Çiftçiyim (Gülmek İsteyen Gelsin)

Bak kardeşim, ben kuzey korede yaşayan bir çiftçiyim. adım ming huo. belki biliyorsundur komünist rejim burda halkın dış dünyayla bağlantı kurmasını, interneti, yabancı televizyonları yasaklamış durumda. inanır mısın dünya kupasında yenildiğimiz maçları bile 2 gün sonra izledik milletçe. ancak...
  13. Warrior01

Warrior's Buildings - Hotel

Amatörce bir otel yaptım.Umarım beğenirsiniz :)
  14. Warrior01

Üyeleri Bloklama Olsa ?

Merhaba arkadaşlar Aklıma forum için yararlı olabildiğini düşündüğüm bir fikir geldi.Forumda blok diye bir olay olsa bence iyi olurdu.Üyeler , forumda sevmediği kişileri , kendini bir şey zannedip sürekli post kasmak için gereksiz mesajlar atan kişileri (kimse üstüne alınıp kavga çıkarmasın)...
  15. Warrior01

Dağlar Arasında Bir Krallık (Medieval)

Yeni başladım geliştireceğim önerilerinizi bekliyorum @Tario76 @saicon @Æmmit @Crise Yeni SS ler
  16. Warrior01

Siteyi Bir Anlığına Ele Geçirdim (KANITLI)

İstesem tümdenliğine yaparım
  17. Warrior01

Can Sıkıntısından Yaptığım Marketimsi Şey

Evet arkadaşlar marketimsi diyorum çünkü en başta market yapmaya başladım sonra beceremedim salladım salladım ve ortaya bu çıktı.İçi market gibi ama :D
  18. Warrior01

Forumda İlluminati Buldum :D

Bence bu smile her şeyi ifade ediyor : :kiklops:
  19. Warrior01

H4CK3RW0LF | Alicãn İle Yaptığımız Modern Ev

Yorumlarınızı bekliyoruz @H4CK3RW0LF | Alican
  20. Warrior01

Değişik Bir Ev Buldum İçinde Tuzak Var

Evet resimler Sandıktan çıkanlar Baştaki şalteri çekince biryer açılıyor ama oranın nere oldunu çözemedim ses geliyor ama yeri bulamıyorum Tuzağı ip ve kancadan yapmıştı ok atıyordu ama creativede olduğum için sorun olmadı :DEkleme:Işıkları ben koydum
  21. Warrior01

Okudukça Okumak İsteyeceğiniz Bir Hikaye/Hayata Sıfırdan Başlamak

Gözümü bir ormanda açtım.Ne olmuştu bana ? Nasıl gelmiştim buraya,kim getirmişti beni?Asıl ilginç olan hiçbir şey hatırlamıyordum.Etrafta kimseler yoktu.Anlaşılan burası medeniyetten uzak biryerdi.Keşfe çıktım etrafı.Yürüdüm,yürüdüm.Güneş batmaya başlamıştı.Benim hala ne geceyi geçirebileceğim...