Arama sonuçlarınız

1. CreativeTM

L4D2 CO-OP oynamak isteyen?

Merhaba arkadaşlar, Benimle Left 4 Dead 2 CO-OP oynabilecek birilerini arıyorum. Serverlar var fakat çoğu pingli. Yaş önemli değil, adam gibi seviyeli muhabbet edeceğimiz birileri olursa iyi olur. Korsan ya da oyununuz orijinal farketmez. Oynamak isteyen varsa hamachi ağına beklerim. Ad...
  2. CreativeTM

Forumun durgunluğu beni üzüyor...

Arkadaşlar, Önceden forumumuz o kadar aktifti ki her saniye bir mesaj gelirdi. Burada en fazla 100 kişi kaldık. Forum çok durgunlaştı. 2-3 yıl öncesini çoookkk özledim. Herkes Minecraft oynardı, şu an League of Legens denen illet oyun yüzünden oynayacak oyun kalmadı. Oyunlarda oyuncu kalmadı...
  3. CreativeTM

Isınma Ve Ses Sorunu

Evet, çözülür tabii ki de. Zaten FX işlemciler çok ısınan bir işlemci 50-60 TL'lik bir fan alırsanız öyle bir şey olmaz. Soğutucu yok derken?
  4. CreativeTM

Minecraftın Modası Bitiyor Mu ?

Minecraft'ın modası bitmez! Bu saçma sapan serverlar insanı oyundan soğutuyor! Lapisli falan, sırf pvp, Minecraft PVP oyunu değildir!!! Minecraftın zevkini vanilla survival sunucuda alırsınız, evinizi yaparsınız, tarımınızı, mağaraya girersiniz, çiftlik, arkadaşlarla nethere gider blaze çubuğu...
  5. CreativeTM

Türk Oyunu Zula'ya Destek Çıkalım !

Güncel :) Teşekkürler yorumlarınız için.
  6. CreativeTM

Türk Oyunu Zula'ya Destek Çıkalım !

Merhaba arkadaşlar. Türk MMOFPS oyunu Zula çıkalı yaklaşık 6 ay oldu. Hala aramızda bilmeyenler olabilir. Türklerin yaptığı S2-Son Silah tarzında bir silahlı oyun. Oyun'da acayip doluluk oranı var ve destek gitgide artıyor ! Sizde destek olmak isterseniz hepinizi oyunumuza bekliyoruz...
  7. CreativeTM

Hadi minecraft hakkında konuşalım.

Sonuna kadar haklısın bencede. İşte büyükler bıraktığı için hali ortada şuanda. Zevki kalmadı.
  8. CreativeTM

Ne demek, Katilmayi cok isterim. Yarin oynariz. Nasil sana ulasabilirim. Yarindan kastim Pazar gunu gec yaziyorum suanda
  9. CreativeTM

Merhaba arkadaşlar. Ben minecraft oyuncularının büyük bir kısmının bıraktığını düşünüyorum. Büyük kısmı artık bu iğrenç server mantıkları yüzünden bıraktı. Lapisli, normal minecraft mantığının içine eden bir tarz. Minecraft oyuncularının %50'sını 15 yaş altı oluşturduğu için bu serverlar hala...
  10. CreativeTM

Ulan Sıkıldım ;_;

Gençler bende sıkıldım, şöyle adam akıllı minecraft survival oynıyacak var mı ? Lan şu LoL denilen oyun bütün oyunların oyuncusunu bitirdi be. Allahtan oynamıyorum.
  11. CreativeTM

Minecrafta Geri Dönmeli Miyim?

Arkadaşlar, bende dönmek istiyorum. Şöyle baştan survival oynayacak arkadaşlar arıyorum. Oynamak isteyen yazabilir buraya. Artık gerçekten lapistir, faction baydı. Minecraftın dışına çıkıyor.
  12. CreativeTM

Çok mu çirkinim?

Arkadaşlar, çok yanlış konuşmuşsunuz. Olaya şöyle bak, üniversiteye gidince sevgilin olmaması mümkün değil zaten. Olmasa bile Üniversite Son'da tıpış tıpış geliyorlar zaten. Bazı arkadaşlar demiş ki dersi kaynat. Zaten gerçekten düzgün bir kız senin adamlığını, dürüstlüğünü anlar. Ne kadar iyi...
  13. CreativeTM

Lapissiz Sunucu Yaparsam ?

Artık minecraft`ın gözümde hiçbir zevki kalmadı. Eski 1.4.x Sürümü günlerini özledim. Lapisli server nedir arkadaşlar ya. Gerçek minecraft bu değil ki. Gerçek minecraft birileriyle oynayıp normal survival modda eğlenmektir. Ya da diyelim ki sıkıldınız normal survivaldan. Modlu oynamaktır gerçek...
  14. CreativeTM

Vanilla Survival Server | 1.8.x | Lagsız | 20 Kişilik | 4 GB RAM

Biliyorum. Artık NO-IP Türkiyeye kapandığından dolayı onu kullanmıyorum. DuckDNS ile yapılabiliyor. Fakat zaten basit bir server olduğundan gerek duymadım. Artık Minecraft forumu öldü gibi. Okullar açıldıktan sonra 6 saatte bir 3 kişi zor bakıyor konulara.
  15. CreativeTM

En az +15 Survival için Mikrofonlu Şahıslar Ekleyebilir.

Hayır. Adını vermiyceksin. Bu hani skype'a bi kullanıcı adıyla giriyosun ya onu söyle bana. o adla ekleniyor.
  16. CreativeTM

Demek istediğim skype adıydı. bu adla nasıl bulayım :)
  17. CreativeTM

Halla Halla. Sen bana söyle adını ben ekleyeyim.
  18. CreativeTM

Minecraftı oynamayalı uzun zaman oldu. Canım survival çekti tabii tek başına hiçbir eğlencesi yok. Survival baştan oynayacak arkadaşları bekliyorum. Mikrofonlu olsun ki eğlenceli olsun. Mikrofonu olanlar skype adresimi ekleyebilirler. Skype: b_mert (Vendetta Sarı-Kırmızı Resmi)
  19. CreativeTM

Vanilla Survival Server | 1.8.x | Lagsız | 20 Kişilik | 4 GB RAM

Merhaba Arkadaşlar. Biliyoruz ki artık Minecraft eskisi gibi değil. Eski zamanlardaki gibi değil. Artık eski topluluk minecraft'ta yok. Serverlar paraya, pvp'ye, saçma sapan lapis kasmaya döndü. Herkesi açtığım portlu servera bekliyorum. Çok bir şey beklemeyin ama bu server beraber eğlenmemiz...
  20. CreativeTM

Yokmu Beyler Normal Oynıycak Birileri ? Server-Lapis-Faction Bıktım Abi Ya

Yetiştiğin Ortama Bağlı... Bu Arada Arkadaşlar Hamachide 4 Kişiyiz. Bi 3-4 Kişi Gelsin Başlıycaz. Bekliyorum.
  21. CreativeTM

Hamachi Açıcam Beyler. Gelmek İsteyenler Gelebilir. Konuda Paylaşıcam Biraz Sonra
  22. CreativeTM

Doğru RaidCall Var Sağol Yeni Aklıma Geldi.
  23. CreativeTM

Bu Forum Ölü Gibi Ya. Niye Kimse Yok.
  24. CreativeTM

Abi Skype Yada TeamSpeak Karar Verin Ona Göre Yapalım. TeamSpeak Daha Mantıklı Gibi. Bas Konuş Sonuçta Milletin Arkaplan Sesini Duymak Zorunda Kalmayız.
  25. CreativeTM

İyi Sen Bana Ver IP. Sıfırla Girelim Konuya Yazayım. Bi TS Yeri Filanda Belirleyelim.