Arama sonuçlarınız

1. Lovegame

GameOfTurk kapanıyor :( detay içeride..

Sunucu bilgileri IP Adresi : play.gameofturk.com Sunucu versiyonu : 1.7 + 1.8 Slot : 750 Toplam RAM : 90GB Sunucu türü : HUB (Çekirdek) Açılış tarihi : 03/12/2014 İletişim Website: www.gameofturk.com Facebook : www.facebook.com/gameofturk Youtube : Tıkla git! Oyunlarımız - Faction -...
  2. Lovegame

CombatLog skripti

Merhaba arkadaşlar KitPvP sunucum için internette bulunan CombatLog skriptinde bir değişiklik yapmam gerekiyor ancak pek anlamıyorum skriptten yapamadım :D Sunucuda ölünce item düşmüyor bu yüzden adam savaştayken oyundan çıktığında 300 saniye ban atmasını istiyorum (tempban) AntiCombatLog...
  3. Lovegame

Lapissiz Faction / Enchli apple [İçeri]

Arkadaşlar GameOfTurk'ü tekrar döndürmeyi düşünüyorum Önceki sunucuda lapis vardı ve golden apple kullanılıyordu şimdi açacağımda ; - Lapis olmayacak yerine Zindan veya Taş / Kömür karışık hammadde olacak - Enchli golden apple kullanımınıda yasaklayacağım. Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz...
  4. Lovegame

[ GameOfTurk ] [1.7.2] Faction / HG / Boss / Minigames / Sanal market /

☛ DİAMOND VİP ÇEKİLİŞİ MEVCUT KATILIM İÇİN www.facebook.com/gameofturk ☛ Sunucumuzda 4GB Ram vardır ve bu sayede lag 0 denecek kadar az olur. ☛ Lapis var ancak satış fiyatı düşüktür.Lapisi daha çok Exp kasın diye koyduk para değil. ☛ Slot sayısı 50'dir Artırılabilir. ☛...
  5. Lovegame

[ GameOfTurk ] [1.7.2] Faction / HG / Boss / Minigames / Repair / Yeni

☛ Sunucumuzda 4GB Ram vardır ve bu sayede lag 0 denecek kadar az olur. ☛ Lapis var ancak satış fiyatı düşüktür.Lapisi daha çok Exp kasın diye koyduk para değil. ☛ Slot sayısı 50'dir Artırılabilir. ☛ Profesyonel ekip ve harika pluginler. ☛ Event'ler Her Gün Yapılacaktır. ☛ 26 Adet...
  6. Lovegame

Premium alma

Arkadaşlar bu ay içinde premium almayı düşünüyorum maxigame'den ancak güvenilirmi bilmiyorum hiç daha önce alan varmı part part mobil ödeme ile kredi yükleyeceğim hesaba sonra alacağım.Yardım bekliyorum.
  7. Lovegame

< KronCraft > < Skyblock Server > < 1.7.X > < Gökyüzünde yaşam ! > < Boss Geldi > < VIP çekilişi >

<_?_> Serverimiz Skyblock'tur ve versiyonu 1.7.2'dir. <_?_> Serverimiz sizlere lagsız bir oyun sunar. <_?_> Serverimiz 32 Kişiliktir duruma göre artırılabilir. <_?_> Server amacı gökyüzünde küçük bir adada başlayıp orayı büyütmektir. <_?_> Sunucu adresimiz : kronskyblock.nitrado.net veya...
  8. Lovegame

Skyworld-Nether

Arkadaşlar skyworld'de oyuncular nether portalından geçemiyorlar normal world'de geçiliyor sorun nedir ultra acil yardım :D
  9. Lovegame

Beğeni verme plugini

Başlıkdada belirtim mesela adam yardım etti birine bi komutla +1 beğeni vericek adını bilen varmı :) teşekkürler.
  10. Lovegame

Zıplayınca can gitmesi ve lavda can gitmemesi

Başlıkdada belirttim zıplayınca can gitmesi %75 filan eminimki nocheatplusdan kaldır filan demeyin xray kulalnıyorlar survival serverim ve lava girince adamlar canları gitmiyor nasıl düzelticem acil yardım bekliyorum şu plugini kaldır filan demezseniz sevinirim hepsi gerekli bana göre işime...
  11. Lovegame

Server kapandı konu silinebilir.

SERVER KAPANDI
  12. Lovegame

Nether portalı

Nether portalını oyuncuların yapamamasını yapsada gidememesini nasıl ayarlayabilirim sadece benim yaptığım portaldan gidebilsinler acil yardım..
  13. Lovegame

[MGM][SPLEEF] Yavaş kırma sorunu

merhaba arkadaşlar serverıma spleef plugini kurdum ancak normal oyuncular kar'ı yavaş kırıyor dia kürek versem bile sildim spleefı baştan bile kurdum ama olmadı yardım bekliyorum ™Å┬ÄßÉ┌ķ™ veya >>TheLegend<< cevap bekliyorum önemli :/
  14. Lovegame

Artık survivalız forum linki içerde

artık survivalız konu linki burda https://forum.gamer.com.tr/konu/tightencraft-survivalsunucu-a%C3%A7%C4%B1k-art%C4%B1rma-takas-ticaret-ya%C5%9Fam-yeni-a%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1.196522/
  15. Lovegame

Factionsuzlara dalma

arkadaşlar serverimde factionsuzlara dalınmamasını istiyorum ancak ws atarken factionunu kapatıyo adam birden nasıl yapabilirim acil yardım gerekli..
  16. Lovegame

Kalıcı olarak renkli yazma

Arkadaşlar serverdeki viplerin yazı rengini değiştirmek istiyorum suffix filan denedim hepsini olmuyor oyun içinden filan yapılıyorsa yardımcı olun lütfen..
  17. Lovegame

Belli worldde mob spawnlanmasını kapatma

başlıktaki gibi arkadaşlar plotworldde mob spawnlanıyor nasıl düzelticem acil yardım .. serveri açıcam sizi bekliyorumçözüldü multiverse coreden yapılıyor bilmeyenler için
  18. Lovegame

Warplara itemsiz ışınlanma

herkese merhaba arkadaşlar başlıkdada belirttim mesela warp atla yapıcam adamlar oraya nasıl itemsiz ışınlanıcaklar pluginmi bu yardımcı olurmusunuz ?
  19. Lovegame

Java virtual machine launcer

Herkese merhaba arkadaşlar, 2 gün önce internetten sipariş ettiğim 2gb ram elime geçti, taktım pcye herneyse 1gb takılıydı daha önce ikisi aynı anda uymadı sadece 2gb var şu an yani neyse konuya gelelim oyunun 1.0.0-1.5.2 arası tüm sürümlerine girebiliyorum ama 1.6.1-1.7.5 arasına giriş...
  20. Lovegame

Plugin isteği

beyler hani tabelada online sayısı yazıyorya serverdeki adı nedir bilen varmı ama tüm dünyalardaki onlineları göstericek sadece normal worlddeki değil ?
  21. Lovegame

[İSTEK] Pluginler

1-)Sadece benim istediğim grupların warpa gitmesi mesala viphammaddeye sadece viplerin girmesi. 2-)Serverimde Ultravip(enüstvip) alt viplerin kitini alabailiyor nasıl düzeltebilirim. ? şimdiden teşekkürler sorum oldukça eklerim buraya :D
  22. Lovegame

Kırmızı kum biomu + Tapınak

Buyrun arkadaşlar seeds : -8681804442046245878 Yön tarifi: yararlı olduysa +1
  23. Lovegame

Zormu istiyosun Camon !

IP: 85.190.131.232:25565 ---- survivalcity.nitrado.net Sloth:42 Ram:8192MB Modspace:4000MB Arkadaşlar merhaba ben Umut. Size yepyeni bir server tanıtacağım.Sizden tek isteğim servera girmeden veya server hakkında yorum yapmadan önce lütfen bunları dikkatlice okuyun. İyi forumlar. Serverimizin...