Arama sonuçlarınız

1. GuidoTec

( ACİL ) ENCHLİ İTEM VEREMİYORUM

Merhaba arkadaşlar, sunucumda kitlere Koruma 10 filan yaptım önceki sunucumda oluyordu ama bunda olmuyor... Koruma 4 veriyor en fazla, TimTheEnchant plugini yüklü... Yardım lüten sebebi nedir neden en fazla p4 veriliyor ?
  2. GuidoTec

( YARDIM ) ENCHLİ İTEM VERME

Merhaba arkadaşlar, sunucuma oyuncuların ilk girişinde 8 tane elmas kask verecek ve bunlar enchant lı yani büyülü olacak, büyüleri şunlar: Koruma 13 Kırılmazlık 10 Altta gördüğünüz gibi ben bir adet skript yaptım doğrumu bilmiyorum birde, nasıl 8 tane vereceğim ? Düzenli bir şekilde yazarsanız...
  3. GuidoTec

Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar, 4 gündür foruma kayıt olmaya çalışıyorum ve olamıyorum... XenForo memory filan falan diyor, ancak son üyelere baktığımda dün ondan önceki gün kayıt olanlar var ben neden olamıyorum acaba ? İsmimi değiştim, emaili değiştim gene olmuyor... Ha birde YETKİLİLER İLGİSİZ, 4 gündür...
  4. GuidoTec

SNMC / 1.7.2 - 1.7.4 / Faction - PvP / BOSS / BEDROCK BASE / Kafa Düşürme /

Sizin isteklerinizi gerçekleştirmeye çalılşarak, emek verdiğimiz, uyumlu ve sorumlu kadrozmu ile SNMC adlı sunucumuzu açmaya karar verdik. Ortaklık yaptığımız SnowNW ile, başarılı bir iş çıkardığımızı düşünüyoruz. Sizlere tamamen eşsiz ve lagsız bir oyun keyfi sunmaya çalıştık... IP...
  5. GuidoTec

Yardım Lütfen ( ACİL )

Arkadaşlar, elimle herhangi biryere sağ tıkladığımda merdiven gibi bişi oluşuyor, blokları filan siliyor. WordlEdit komutlarını deniyordum böyle oldu... Ne Yapabilirim ?
  6. GuidoTec

SnowNW / 1.7.2 - 1.7.4 / Faction - PvP / 7/24 Online / Kapanma Riski Yok / BOSS / Kan Efekti /

Tamamen sizler için hazırlayıp dizayn ettiğimiz SnowNW isimli sunucumuzu açma vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Sunucumuz 8 ay açık olup, sizler için daima en iyi hizmeti verebilmek için emek harcayacaktır. TS3: ts3.batihost.com:1660 WEB Sitesi: Çok Yakında ! Sunucu Versiyonu: 1.7.2 - 1.7.4...