Arama sonuçlarınız

1. Jishiki

MinxyMC | Rütbe & Kafa Düşürme & Kredi & BOSS & +20 Rütbe & Edit | SUNUCU AKTİF!

Uzun zamandır minecraft oynamiyordum bu sunucuyla başladım . Oynaması zevkli
  2. Jishiki

Serverime Güvenilir Admin/Moderator/Builder/Rehber/Reklamcı Aranıyor

Ad : Ata Muhammet Soyad : Yahşi Minecraft Nick : ChargerIV Yaş : 18 Tecrübe (Önemli) : Skype (Zorunlu Değil Ama İletişime Geçebilmem Lazım) : ata.yahsi Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz : 4 Sene İstediğiniz Yetki : Moderatör
  3. Jishiki

ws den kaçma

3 Saniye bekle yazısı çıkacağına ''Savaş esnasında ışınlanmak yasaktır'' yazısı çıksa daha güzel olur
  4. Jishiki

ws den kaçma

CombatLog pluginiyle bunu ayarlayabilirsin
  5. Jishiki

ATİNASAGA / 403 GB RAM + 40 OYUN / KENDI LAUNCHERIMIZI YAPTIRDIK ! RVP SUNUCU / Play.AtinaSaga.Net

Tam olarak ne zaman açılacak merakla bekliyorum. Önceden oynuyorduk 5-6 kişi kapandıktan sonra çok üzülmüştük
  6. Jishiki

SONCRAFT # 1.7.x # IP > scfaction.nitrado.net

Sunucu tekrar açılmıştır arkadaşlar !
  7. Jishiki

sunucu açılmıştır update release: kill aura koruması geldi!
  8. Jishiki

Sunucu Özellikleri : IP > scfaction.nitrado.net Ram > 4 GB Lokasyon > Türkiye Slots > 52 İşlemci : Intel Core i5-4210M CPU @ 2.60GHz Oyuncu Fikirleri ? Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir. Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız. Elimizden Geldiği...
  9. Jishiki

Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

Nice yıllara !
  10. Jishiki

Yeni bilgisayar alacağım...

Alacağım şu an çok az bir miktar kaldı bu bilgisayari almam için 1 TB yapmayi deneyeceğim aslında 2.500 TL bir bütçem vardi ama yükseldi biraz :D i7'ler çok pahalı olduğu için almadim fakat i5'in bu modeli de güzel , ekran kartı dünyada en fazla seçilen ekran kartlarından bir tanesi
  11. Jishiki

Yeni bilgisayar alacağım...

Arkadaşlar böyle bir toplama almayı düşünüyorum sizce iyimi ?
  12. Jishiki

ANİME ÖNEREN ?

Tabikide en iyisi Bleach :D fakat Fairy tail , Hellsing , Ao no Exorcist bu 3 animeyi izlemeni şiddetle tavsiye ederim acayip bir şeyler hele Hellsing izlerken bir gaz geliyor :D Bleach sevilmez mi be kardeşim Ichigonun aldigi power upsları görünce heyecanlanıyorum bir anda :D
  13. Jishiki

ANİME ÖNEREN ?

Bleach <3 Tokyo Ghoul SAO 1 SAO 2 Naruto Shingeki no kyojin Death Note Fairy Tail ( En iyisidir) Ao no Exorcist (EN İYİLERİNDEN) HELLSING
  14. Jishiki

Sunucu kuracaklar şuna dikkat edin

Normal olarak İ yazarsan crash atmiyor :D Attigimi kopyalıp yapıştırırsan hile olmayanlar direk atilcak
  15. Jishiki

Komut değil ya chate yazilan bir harf :D yanliş yazmisim kusura bakmayin :D Hilesi olmayanları direk crashliyor :D
  16. Jishiki

Son zamanlarda authme de ortaya çıkan bir oyun açığı tabi kide 1.8.1 de çalışmamakta fakat yinede 1.7.x olarak çalışmakta Açık bir harf ile yapılıyor harfi yazdiginizda bütün oyuncular atiliyor harf şu İ bunu DisableCommands pluginiyle yasaklarsanız güzel olur... ''İ''
  17. Jishiki

lyc INC PvP Texture Pack (1.7.x-1.8.1)

Çok teşekkürler yorumun için ne istediğinizi yazabilirseniz diğer güncellemede onları yapmaya çalışırım
  18. Jishiki

lyc INC PvP Texture Pack (1.7.x-1.8.1)

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere kendi yaptığım bir doku paketini paylaşmak istedim yapabildiğimin en iyisini yaptım iyi oyunlar Elmas Kılıç: Bloklar: Su ve lav: (Su ve lavın akma şekilleri aynıdır) Inventory(Survival): Menü Bölümü : İndirme Linki ...
  19. Jishiki

CURCUNA FACTION #SPLEEF #PAINTBALL #PARKUR #LABIRENT #ANTI-AURA ve daha fazlası IP: mc.CurcunaMC.com

VIP ile oyuncu arasında pek fark yok arkadaşlar oyuncu gidip boss keserek VIP'in setlerine sahip oluyor bu gerçekten çok iyi VIP'ler oyuncuları pek fazla ezemiyor. Bende sunucuda VIP'im fakat beni kesen oyuncular var.
  20. Jishiki

CURCUNA FACTION #SPLEEF #PAINTBALL #PARKUR #LABIRENT #ANTI-AURA ve daha fazlası IP: mc.CurcunaMC.com

PRO7 Kalkabilirse daha iyi olur çünkü çok üstün oluyorlar
  21. Jishiki

Yıllardır oynadığımız sunucu gene açılmış gerçekten çok güzel fakat bu pro7 olayı çok üstün kılıyor,Birde bir adamla vs atinca alttan bir kisi çikiyor onun kafasına vurunca oyundan atmakta bunu düzeltirseniz sevinirim 2 tane pro6 setim gitti ama yinede çok iyi hile koruması Tebrik ederim
  22. Jishiki

| TimeForMC | 7/24 Sunucu | FACTION |

Sunucu IP : timeformc.nitrado.net Sunucu Slot : 32 Sunucu RAM : 4 GB : Sunucudan Fotoğraflar : Başlangıç/Spawn KazıAlanı/Lapis Sunucudaki Warp'lar arsalar,lapis,avcı,boss1,carkifelek,event,hammadde,hazırevler maden,market,mobarena,orman,parkur1,tamirci,viphammadde ,yardim...