Arama sonuçlarınız

1. Dexsite

Premium Hesabıma Giremiyorum

Yaklaşık 1,5 yıldır kullandığım premium hesabıma giremiyorum. Şifre yanlış diyor. Ne yapabilirim? E-mail'i bilmiyorum,arkadaşım vermişti.
  2. Dexsite

CaveMC Yeniden Doğuyor Mimar Alımı

Merhaba arkadaşlar daha önce açtığım ve +50 online sayısını geçen sunucumu özel nedenlerden dolayı kapatmıştım. Şimdi yepyeni bir sunucu kurmak istiyorum. Plugin konusunda tecrübeliyim fakat builderlik konusunda çok kötüyüm. Yeni serverimizin spawnını yapcak bir builder arıyorum. Katılacak...
  3. Dexsite

Server Tutturma

Merhaba arkadaşlar, Bir server açmak istiyorum ama faction açarsam çok fazla zaman harcayamayacağım için hungergames server açmayı düşünüyorum. Genelde faction sunucular kolay tutuyor. Hungergames server açarsam nasıl +40 online sayısına çıkarım?
  4. Dexsite

Bu Bilgisayarla Hangi Oyunları Oynayabilirim Sizce İyimi?

Ekran:15'6 İnç İşlemci:İntel i7 4700HQ 2.4 Ghz(Turbo Boost ile 3.4 ghz) Ram:8 GB Ekran Kartı:NVIDIA GTX850M Ekran Kartı Rami:2048 MB Bu bilgisayar iyimi sizce hangi oyunları oynarım? http://www.amazon.com/ASUS-N550JK-DS71T-15-6-Inch-Touchscreen-Laptop/dp/B00IAA5BSS#productDetails
  5. Dexsite

Server Crash Sorunu

Bu hata gelip oyundan atıyor.Sonra bazen servera geri girilebiliyor bazende girilmiyor vdsye girdiğimde cmd açık oluyor ama komut girilmiyor. Intel Xeon 4 gb ram vds kullanıyorum.Pluginler sorun çıkarınca thelegendinkini kullandım ama yine aynı sorun yardım edin lütfen. @Hsbas @AhmetMelihTR Güncel
  6. Dexsite

Server Çökme Sorunu

Merhaba arkadaşlar bir konu hakkinda yardiminiz gerek. 4 Gb ram Intel Xeon 3.40 Ghz vdsem var.internet hızı 1 Gbit Eski plugin paketimi kullanirken serveri aciyordum 1 saat sonra server cokuyordu. Bende thelegendinkini kullanmaya basladim ama 30 dakika sonra server cokuyor ama konsol acik...
  7. Dexsite

[BHYM]Açlık Oyunları Bölüm-1 (100 Beğenide Gift Code Çekilişi!)

Yeni Videomuz HungerGames Umarım Beğenirsiniz Video 100 beğeniye ulaşırsa 3 adet giftcode çekilişi olacaktır. ------------------------------------------------------------------------- >Facebook:www.facebook.com/heryerminecraft >Youtube:www.youtube.com/heryerminecraft...
  8. Dexsite

Rtookit Yardım

Ben hungergames server kurmak istiyorum paketim hazır kendi bilgisayarımda/windows 7) sorunsuzca çalıştırıyorum.Fakat vds'de(windows server 2008)sorun çıkarıyor ve açılmıyor rtoolkit den kaynaklanıyor sanırsam.Birine sorduğumda yeni versiyonlar windows sürümünde çalışmıyor eskisini bul dedi ne...
  9. Dexsite

[CaveTheMC Network] 1.7.2 Spawn Project Builder Alımları!

Yeni açılan serverimize görkemli bir spawn yapmak istiyoruz. Başvurcak arkadaşlar gerçekten iyi olması lazım. En az 2 yıldır minecraft oynuyor olması lazım. FORM Ad: Yaş: Skype: Yaptığı Yapılar(Alıntı olursa asla alınmazsınız): Kaç yıldır mc oynuyorsun:
  10. Dexsite

İnternet Sorunu

Bilgisayarımda internete girerken aniden kesiliyor 5 saniye sonra internet geliyor 5 saniye sonra yeniden gidiyor böyle devam ediyor.Bazen hiç sorun olmuyor. Başka cihazlardan girdiğimde sorun yaşamıyorum sadece bilgisayarda bağlantı kopuyor.Acaba neden olabilir? Minecraft serverlarındayken...
  11. Dexsite

Premium Hesap Çekilişi

Merhaba Arkadaşlar Elimde 2 Adet Premium Var. Çekiliş yapacağım. Çekilişe katılmak için; www.youtube.com/heryerminecraft ->abone olun www.facebook.com/heryerminecraft->beğenin Ve 1.7.2 Serverimize gelip 30 kişi olmasını bekleyin. Sonra çekiliş olacaktır. İp:CaveTheMC.batihost.com
  12. Dexsite

CaveTheMC-Network FactionWars [1.7.2] +50 Online-HungerGames-Spleef-Parkur[ALIMLAR VAR]

IP:CaveTheMC.batihost.com Uptime:%99.98 Sunucu Rami:12 GB Ram Sunucu Kapasitesi:200 Kişi Sunucu Hızı:1 Gbit Sunucu Türü:FactionWars Hile ban,küfür mute sebebidir. Ana Yetkililer -Dexsite-Kurucu -Parvula-Builder -FurkiTR-Builder Yardımcı Yetkililer -BlameTC-DenemeRehber...
  13. Dexsite

Sunucu Adı Ne Olmalı

Arkadaşlar bir sunucu adı arıyorum. HiveMc,MCSG gibi isimler arıyorum. Türkçe kelime olmasını istemiyorum. Adında craft ve online kelimeleri geçmesin. Lütfen önerilerinizi bekliyorum
  14. Dexsite

[BHYM]Youtube Kanalı 3000+ abone Alım Var

Kanalımıza yeni bir kişi alınacaktır. HungerGames/Plugin Tanıtım vb. videoları çekeceğiz. BAŞVURU FORMU Ad: Yaş: Kaç yıldır minecraft oynuyorsun: Premium hesabın varmı: Pluginlerden ne kadar anlarsın: Skype Adresin: Youtube:www.youtube.com/heryerminecraft...
  15. Dexsite

[BHYM] Plugin Tanıtım 3 - Stargate

Merhaba arkadaşlar bugün size Stargate pluginini tanıttım. İyi seyirler. Lütfen beğenin ve abone olun :)
  16. Dexsite

Minecraft Bağlantı Sorunu Yardım

Bu hata geliyor biri yardım etsin lütfen.. İnternetimde bir yavaşlama var acaba o yüzdenmi
  17. Dexsite

[BHYM] Plugin Tanıtım 2 - MotdManager

Bu videomda size motdmanager pluginini anlattım arkadaşlar. Umarım videoyu beğenirsiniz.
  18. Dexsite

Canlı Yayın Nasıl Yapılır

Twitch tvden canlı yayın nasıl yapabilirim
  19. Dexsite

Hangi Bilgisayar

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-L850-1RN-15-6-i7-3630QM-2-4-GHz-8GB-640-GB-Radeon-HD-7670M,103452,465625,912989.html?langId=-14 bumu...
  20. Dexsite

Yeni Tema!

Sonunda yeni tema geldi çok güzel tema
  21. Dexsite

[BHYM] Plugin Tanıtım 1 - SurvivalGames

Merhaba arkadaşlar bugün size survivalgames pluginini tanıtacağım. Plugin İndirme Linki:http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/survival-games/ Permissonlar: Lobi dünyası için eklencek permissonlar: -sg.arena.join -sg.arena.join.[arena numarası] -sg.lobby.join Arena dünyası için eklencek...
  22. Dexsite

Netbudur Network Minecraft Server Satışları|Büyük İndirim

Merhaba arkadaşlar Netbudur Network olarak karşınızdayız. Minecraft Server Satışlarımız Başlamıştır. 1 GB RAM SUNUCU - 25 TL 2 GB RAM SUNUCU - 45 TL 3 GB RAM SUNUCU - 60 TL 4 GB RAM SUNUCU - 80 TL Server satın alan kişilere özel olarak; -HungerGames -FactionWars -Skyblock plugin paketi...
  23. Dexsite

Kanalım İçin İntro Yapacak Biri Aranıyor

Arkadaşlar youtube kanalıma intro hazırlamak istiyorum biri bana yardımcı olabilirmi lütfen çok lazım. Skype:ardaozdmr1Guncel
  24. Dexsite

Hosting Hakkında Destek

Bu fiyatlarda bir saçmalık yokmu sizce arkadaşlar vds alcam ama fazla ucuz gibi geldi 16 GB ram Yıllık 100 TL?
  25. Dexsite

[İstek]Skin İstiyorum

Her hangi bir adam skini olabilir ama sırtında ve önünde BHYM yazsın. Şimdiden teşekkürler