Arama sonuçlarınız

1. Tho1

[Leaf Craft Skyblock ]( şu an SurvivalMc olacak) emeklere saygısızlığı,hakaret torpil vb.

kardeşim madem server berbat niye o kadar süre oynadın niye ada kastın ? ayrıca adamlar sana güvenip seni rehber yapmışlar sen direk adamların en küçük hatalarını ss almışsın hemen arkalarından iş çevirip. ayrıca adam o beni kesene para olayını falan sizin zevk almanız için yapıyor. not:tarafsız...
  2. Tho1

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

server açıkken düzenlemeye devam edilse hatta oyuncular yeni düzenlemeleri test te edebilir bence oyle daha iyi olur yani serveri acikken eklersiniz diger seyleride
  3. Tho1

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

en azından bi tarih ti :D şimdi ne zaman acilcagini bile bilmyioruz
  4. Tho1

Terraria oynamak isteyen

istersen ben oynayabilirim
  5. Tho1

Server Açtım Map İçin Yardım Edebilecek Varmı ? Survival Yetkisinide Veririm.

server ip ver benyardım ederim
  6. Tho1

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

benide kabul etmişsin ama whitelistte ekli değilim eklersen sevinirim
  7. Tho1

Başvuru formu: isim:tolga yaş:14 Minecraft ıd:kinglahcrab rol içi isim:Jake Me nedir:eylem bildirio yapcagimiz şeyleri do nedir:bilgi durum bildirir f nedir:fısıldama bildirir Oyuna gireceğiniz skin: http://mcskinara.gamer.com.tr/user/kinglahcrab Oynadığınız rpg...
  8. Tho1

http://mcskinara.gamer.com.tr/user/kinglahcrab bu olurmu?
  9. Tho1

blazerd vander ve mctr de var
  10. Tho1

Başvuru formu: isim:tolga yaş:14 Minecraft ıd:Honeydew rol içi isim:Jake Me nedir:eylem bildirio yapcagimiz şeyleri do nedir:bilgi durum bildirir f nedir:fısıldama bildirir Oyuna gireceğiniz skin: http://mcskinara.gamer.com.tr/user/Honeydew Oynadığınız rpg...
  11. Tho1

RedGamingTR Krallık Savaşları 2. Sezon Meclis Kurulu Eklendi. Gel Daha Neler Neler Var.

server kesinlikle cok kotu factionmu rpg mi belli degil.serverda warp lapis var vipmadde var hatta madeneventi ve ench yeri bile var resmen rezillik burada rpg diye aciorlar serveri tutmayınca lapis ekleyin hemen kesinlikle servera verilen para bosa..
  12. Tho1

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Eminim server gene cok guzel olacak 1.sezondada vardım ancak eski admin yuzunden herkes gibi bende serverdan sogumustum ama bu sefer oyle olmayacagını tahmin ediyorum.eski sezondan belki beni hatırlayanlar vardır. Nickim Sh4rk3s dı
  13. Tho1

FairOnes 1.7.2 version1.7.2 178.63.47.153 faironeshub.bestforever.com

1.olarak çağrı ayvalığa gitti cevap veremez suan sana 2.olarakta meslek sırrı :)
  14. Tho1

adminle falan alakasi yok oranin tamamen Svadya klanının eseri orasi alex ve ben gidip yagmaladik guzel ganimet cikti baya :)
  15. Tho1

Server ne zaman açılacak??
  16. Tho1

Drekiath - Türkiye'nin İlk RPG - PvP - Survival Sunucusu

ben basvuru gonderdim ne zaman kabul edilir?
  17. Tho1

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

roy server suan arkadaslarin dedigi gibikapali gozukuyor yeni yamami geldi bakimdamisiniz
  18. Tho1

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

roy oyundaki nickim Sh4rk3s whiteliste eklersen sevinirim.