Arama sonuçlarınız

1. kerim121

||Cyberonline.batihost.com||KoyluTakas||RutbeHammadde||ATM||OTO-SAT||1.7.X-1.8.X||6GB RAM||

anlamadim :/ :D up oyunda bir cok sey yenilendi hatalar düzeltildi sorunsuz ve lagsız bir şekilde oynayabilirsiniz.
  2. kerim121

Builder alıcam ilgilenen içeri acil!!

KONU KİLİT skype kerim.dirlik ekleyin konuşalım
  3. kerim121

Builder alıcam ilgilenen içeri

işinde gerçekten uzman olan birini arıyorum skype : kerim.dirlik Yaş : 15+ olsun
  4. kerim121

||Cyberonline.batihost.com||KoyluTakas||RutbeHammadde||ATM||OTO-SAT||1.7.X-1.8.X||6GB RAM||

Teşekkürler görüşünüz için tesekkürler event yenilenmiştir Spawn değişmiştir emek yapilmiştır. :)
  5. kerim121

tek basima hepsine yetisemiyorum :( uzun zaman önce server açmıstım sonra bi sorundan sonra kapatmak zorunda kaldım yeniden başladım rrütbe bilmemne falan gelmiş onlarla ugrastım
  6. kerim121

ekledim

ekledim
  7. kerim121

tamam ekliyorum hemen

tamam ekliyorum hemen
  8. kerim121

https://forum.minecraftturk.com/konu/cyberonline-batihost-com-koylutakas-rutbe-sistemi-vip-cekili...

https://forum.minecraftturk.com/konu/cyberonline-batihost-com-koylutakas-rutbe-sistemi-vip-cekilisi-oto-sat-1-7-x-1-8-x.340715/
  9. kerim121

tamam fotografları siliyorum simdi l

tamam fotografları siliyorum simdi l
  10. kerim121

evet faction faction yerine açtım bi hata yaptıysam söyleyin düzeltiyim

evet faction faction yerine açtım bi hata yaptıysam söyleyin düzeltiyim
  11. kerim121

||CyberOnline|| Kapasite : 75 || Ram : 6GB || Kurucular : [Playboy] : Laighting , [Playboy] Ceazydes Yetkili Skype: Kerim.dirlik Server IP : Cyberonline.batihost.com ––––•(-• (OTO-SATMA) •-)•–––– Bu Sistem İle kazdiginiz lapisleri artik satmakla ugrasmicaksiniz envanterinizdeki lapis 640 adet...
  12. kerim121

neden konumu onaylamıyorsunuz anlamadım ?

neden konumu onaylamıyorsunuz anlamadım ?
  13. kerim121

Keopscraft.batihost.com vipçekiliş/Faction/Pvp/Boss/Alım Tek Eksik Sizsiniz

ts3 server : ts3.batihost.com:52185 server ip : keopscraft.batihost.com server web site : keopscraft.batihost.com server dün açılmıştır ondan oyuncu fazla yok bugun rehber alınacak yarın vip çekilişi olucaktır çeşitli Eventler lagsız server yenidir tek eksik sizzsiniz Warp Lapis Warp...