Arama sonuçlarınız

1. Charkofizz

Hamachi Server Hatları

Arkadaşlar arkadaşlarımla oynamak için bir hamachi serverı açtım ama arkadaşlarım giremedi 3 kişiydik hepimiz açtık birbirimizinkine giremedik ama başka bir arkadaş (4. şahıs dikkatinizi çekerim) hamachi server kurdu ve 3 ümüzde girdik biz hata yapmadık onun söylediklerini yaptık neden giremiyoruz?
  2. Charkofizz

Minecraft aylık ücreti ?

ya yokya teknosaya gift code almaya gittim görevli sen çalışıyomusun öğrencimisin diye sordu :D
  3. Charkofizz

Minecraft aylık ücreti ?

Arkadaşlar minecraftı aldıktan sonra yani 50 tl verdikten sonra update lerde tekrar ücret veriyomuyuz veya aylık ücretmi var bunu bilmiyorum Innıal kartla satın almayı düşünüyorum.
  4. Charkofizz

Ben Savaşçıyım (1.Sezon 1.Bölüm)

ok ama bir süre giremicem foruma
  5. Charkofizz

Ben Savaşçıyım (1.Sezon 1.Bölüm)

Adım Ray Thamson (Rey Tamsın) Uzun bir hikaye olacak ama baştan başlıyalım. Ben Savaşçıyım (1.Sezon 1.Bölüm) Her şey Başlıyor Bir savaş sahnesi -Ray arkanda bir creeper var!! -Pislik creeper ölüceksin!! (creeper ın kafasını koparır) -Örümcek süvarileri iskelet ordusu geliyor!! -Topçular...
  6. Charkofizz

Free Block tan Son yapı :( | Kale Temalı Lokanta

İlk ve son galiba :D
  7. Charkofizz

Minecraft | Survival - Part 1 | Spawnerde Yaşamak

Konuyu yanlı yere açmışsınız :) Moderatörlerden taşınmasını talep ediniz
  8. Charkofizz

Charkie'den icatlar/1/Hop Hop(Zıplama) icadı

Sizi 40-60 blok havaya fırlatan bir icatı minecraftta yapmak mümkün.Resimlerle anlatalım. Öncelikle ortada 9 blok kalıcak ekilde istedeğiniz bloğu yerletirin. Ortaya su koyun ve kenarlarına TNT Basit redstone devresini yapın (Resimdeki gibi) Suyun olduğu yere geçin ve düğmeye basın...