Arama sonuçlarınız

1. yoloman

https://www.youtube.com/watch?v=leFRD2Swdls

https://www.youtube.com/watch?v=leFRD2Swdls
  2. yoloman

[MEDIA]

3. yoloman

[MEDIA]

4. yoloman

Forumun son hali ile alakalı bir kaç yenilik daha < Bakın derim :)

Söylediğin şey bir öğretmenin öğrencisine ''Tuvaletin varsa neden tenefüste gitmedin?'' demesine benziyor. Moderatörlerin de insan olduğunu ve forum moderatörlüğünün sadece bir hobi olduğunu unutmamak gerekiyor. İnsanlar hobilerinden sıkılır , yada hobilerine vakit ayıramayacak duruma...
  5. yoloman

Bırakiyorum.... -Eirenes

Eminim sadece sakin karşılıklı bir konuşmadır.
  6. yoloman

Bırakiyorum.... -Eirenes

Her konuda olduğu gibi bunda da kavga var. Belkide bırakmasının sebebi herkesin saldırganlığıdır.
  7. yoloman

8. yoloman

bune şimdi

(10karaktergiriniz)
  9. yoloman

Profil resmim anime değil ki

Profil resmim anime değil ki
  10. yoloman

otaku olmak ;)

Söylediğim şeylere bakarak anime izlemediğimi düşünmen gerçekten ilginç. Bunun bir şaka olduğunu düşünmek istiyorum. Ve senin yaptığın şey kendini kandırmak ve o aslında çok hafif olan dertlerinden kaçmak için yaptığın gereksiz , korkakça bir davranıştır.
  11. yoloman

otaku olmak ;)

Hayatın gerçekleri hayatı yaşayarak görünür , bir insanın hayal dünyasında geçen olaylara ''Hayatın gerçekleri'' diyerek değil. Bunu söyleyebilecek bir insanı hayatında gördüğü tek acının aşk acısı olduğunu söyleyerek onu aşağılamak doğru olacaktır , ama forum kuralları buna izin vermiyor. Ve...
  12. yoloman

otaku olmak ;)

(Spamyapmıyorumburesimdurumatamuyuyor)
  13. yoloman

Kedilerin hissi yüksek galibaa

(10karaktergiriniz)
  14. yoloman

[MEDIA]

15. yoloman

2012

Heya , özellikle mühde , hentaü ve amansızlar zamanında tanındım ben , sonra eskiler gidince yeni üyeler gelince unutuldum tekrar.
  16. yoloman

17. yoloman

BEN ŞOKK

(Kesinliklespamdeğilspamolsazatenresimatmazdım)
  18. yoloman

Sword art Online mi izleyeyim yoksa öneriniz var mı?

Kendi önerilerimi yapmadığımı fark ettim No game no life Overlord Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri(Ve 2. sezonu) One Punch Man
  19. yoloman

Sword art Online mi izleyeyim yoksa öneriniz var mı?

Şunu şuraya bırakayım. http://myanimelist.net/profile/DostKayaoglu#_=_
  20. yoloman

O gece camilerden savaşa çağrı değilde İzmir marşının okunması gerekiyordu. Böyle olmamalıydı...

O gece camilerden savaşa çağrı değilde İzmir marşının okunması gerekiyordu. Böyle olmamalıydı.
  21. yoloman

Ülkedeki hareketlilik.

Erdoğan kazandı. Bunun bir tiyatro olmadığını anlamak için elimizdeki bilgilere bakmak yeterli olacaktır. Hadi elimizdeki bilgilere bakalım. Bu darbenin arkasında bütün ordu değil , ordunun küçük bir bölümü bulunmaktadır. İşte bu yüzden internet elektrik vesaire kesilmemiştir. Bu grubun amacı...
  22. yoloman

[MEDIA]

23. yoloman

14.07.2016 Fransa Saldırısı

Açıklamayı okursan saldırı ile 0 alakası olduğunu görürsün.
  24. yoloman

[MEDIA]