Arama sonuçlarınız

1. RapidMiner

Yetkili Alımları [ConConCraft] [ Modlu Server]

Ad : Oğulcan Plugin bilgisi : php, python, C#, html+css(ileri düzey) programlama dillerini biliyorum plugin yapımını da 0'dan yapabilirim yani Çalıştığın serverler (rütben) : yaklaşık 2 senedir oynamıyorum oyunu ama uzun süreler adminlik yaptım Kaç saat online olabilirsin : belli olmaz kesin...
  2. RapidMiner

yeni server

yaşın +17 ise ulaş bana skype: oqulcankaraman
  3. RapidMiner

DarkBlood Server Ekibi Toplanıyor

Ad ve soy ad : Oğulcan Karaman Yaş(en az 15) Dün 16'ya girdim Gerekli Minecraft Tecrübesi: 1.3 den beri oynuyorum Daha önce moderatör olarak çalıştığınız server adları(en az 5) mod olarak max 2-3 tecrübem var ama baya adminlik yaptık geçen yazdan beri oynamıyorum oyunu aklımda isimleri yok...
  4. RapidMiner

[Konu Kapanabilir]

Üşendim Doldurmaya Skype: oqulcankaraman Bilgi: We & Wg Tüm Kodları Biliyorum Zaten Skype Ekliyip Server İP Verirsen Oyun İçinde Denersin Zaten
  5. RapidMiner

Servera Ortak

Hacı O Kadar Paran Varsa Kendin Aç Serverını Ayrıca Zaten Bu Cocuğun Profiline Bakmana Gerek Yoktu Yaşı Zaten Belli Oluyor "Sabırsız" Olgunlaşmamış Belli Yani Ayrıca 2 Java Kodlayıcısı da Kolay Bulunmuyor Burda 11 Yaşındaki Çocuğa Söylüyorsun Bunu :D
  6. RapidMiner

Builder aranıyor ACİL!

Adınız - Soyadınız: Oğulcan KARAMAN Skype adresiniz: oqulcankaraman Deneyiminiz: uzun süredir oynuyorum birçok severda görev aldım Yaşınız: 15 Türünüz: Admin & Builder (Varsa) Örnek çalışmanız: Canlı Göstermeyi Tercih Ediyorum
  7. RapidMiner

2 Builder Aranıyor|15-18 yaş|Skypeli|Saygılı

Skype Bakarsan Konuşalım Kardeşim
  8. RapidMiner

AyyıldızCraft Alımları

Bana Skype'dan Ulaşırsan Daha İyi Olur Hacı oqulcankaraman @AyyildizCraft
  9. RapidMiner

AyyıldızCraft Alımları

Fotoğraf Halinde Yok Ama Serverda Canlı Yapabiliriz Sorun Olmaz Fotoğraf Olmamasının Sebebi'de Oyuna Biraz Ara Vermiştik O Yüzden Temizlemiştim :S
  10. RapidMiner

AyyıldızCraft Alımları

Hacı 2 Kişilik Ekibiz Builder Op Oyun İçi Deniyebilirsin
  11. RapidMiner

FETİH1453 SURViVAL 1.7.x Sadece Emek - Vip Yok - Herkes Eşit

Beyler Skype Verir Misiniz Acayip Lazım Adamın Birisi 100 Yılın İbneliğini Yapmış Çarıma Giriş Dahi Yapamıyorum amerika as:FAS: Yazı Yazma Yerini Açamıyorum Nether'a Gidiş İçin Port Yaptım Arka Tarafta Adam Portu Claimlemiş Etrafını da Blokla Kapamış Yazı Yazma Yeride Açılmıyor Admin Yanına Çekerse...
  12. RapidMiner

FETİH1453 SURViVAL 1.7.x Sadece Emek - Vip Yok - Herkes Eşit

Kardeş Map Alıntı Ama Bence Oynamaya Değer Özellikle Survivor Kısmı Vip Satışının Olmaması Daha İyi Bence Herkesin Eşit Şartları Ayrıca Bir Arkadaşda xray Kapalı Demiş Ama Ben Kullanabiliyorum Anti-Xray Plugin i Yüklemelisiniz
  13. RapidMiner

Faction(YellowCraft)Uzman Builder Alımı(+15)

Skype Eklersen : oqulcankaraman
  14. RapidMiner

Yeni açılacak Factions sunucumuza Mimar ekibi aranıyor! (Ekip en az 2 kişiden oluşmalı!)

Mimar Alım Formu *Adın: Oğulcan *Yaşın: 15 *Skype Adresin (Mikrofon Zorunlu): oqulcankaraman *Worldedit ve Worldguardı Ne Kadar İyi Kullanıyorsun: %99 Derece Gerekli olan tüm komutları hammadde wgsi vs. Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 1.3 den beri oynuyorum *Daha Önce Hangi Sunucularda Mimar...
  15. RapidMiner

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Katılım formu: adınız: Oğulcan oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı] Fredy0002 altın kurala uyacakmısınız: tabii ki ortaçağ rpg oynadınızmı: +5 hangi mesleğe girmek istersiniz : Madenci :) hangi hanedana girmek istersiniz: Sayk hanesi yaşınız:14 Bence White List Olmasa Daha İyi Olurmus :D
  16. RapidMiner

Solenda MiniGames-HungerGames-Survival-SkyBlock

Konu Yanlıs Yere Acılmıs Burası Yetkili Alımı İçin Ayrılmıs Bölümdür Reklam İçin Deyildir.
  17. RapidMiner

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: RapidMiner *Sadece Gerçek Adınız: Oğulcan *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1.3'den Beri 2-3 sene *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Videoyun ********** LeHamam Mineceaft Okul'uda Kaçırmam ve İsimsiz 1-2 Kişi Daha *Modlu Mc...
  18. RapidMiner

:!: LâkLâkCraft:!: [1.7.2] [IP:Laklakcraft.nitrado.net]

Spawn a Önem Gösterilmemiş Yani Rastgele yazpılmıs 3 kodla yapılabilicek bi spawn ve warp biraz az server a daha yeni girdim oyuncu sayınız iyi online sayısı yani ama bence serverda pro bi builder a ihtiyacınızv ar ama server a 10 üzerinden 6 veririm puan olarak
  19. RapidMiner

HunterCraft l 1.7.2 l Faction/PVP Server

aga ben bunu okumaya üşendim ya :Dsen nası yazdın bunu
  20. RapidMiner

VermidonMC | 1.7.2 | Faction | Emek Server | Lapissiz

Reklam Tek Kelime İle Muhteşem Server'a Daha Girmedim Ama Birazdan Giricem Ama Giremiyorum Server Kapanmıs :D
  21. RapidMiner

Admin Reklamcı Alımı !

<-> Admin Formu <-> Kullanıcı Adı: Fredy0002 Komut Bilgileri: Üst Düzeyde Tüm Komutları Bilirim Pluginlerle Aran: Çok İyi Değil Az Bişy Deneyimlerin: 2 kurucu 6 admin 12 mod 3 bui 5 rehber 1 reklamcı Neden Sen ?: çünü ben uzman bi adminim :)
  22. RapidMiner

Nitrado dan sunucu aldım açıldı ama hiçbir şey yapılı değil

Ad: oğulcan Soyad: Karaman Skype(yoksa iletişim kurabileceğimiz biryer): oqulcankaraman Yaş: 14 Ne olmak istediğiniz: Admin Mod veya builder Bildikleriniz Plung Hariç Herseyi biliyorum :D Tecrübeleriniz(iş yaptığınız yerler konuyla ilgili) 12 mod 3 admin 10 kerede builder oldum :D
  23. RapidMiner

StarOnline - Builder Alımı

İsim: Oğulcan Soyİsim: Karaman MineCraft Kullanıcı Adı: StarOnlinedeki Adım RapidMiner Fakat Su Anda Fredy0002 Kullanıyorum (Eski Oyunculardanım) Kullanmayı Bildiginiz Pluginler: Build'le Alakalı Tüm Plungleri Biliyorum Yetkili Olduğunuz Sunucular(Zorunlu Değil): +20 Sw Eğer İstersen Skypeden...
  24. RapidMiner

2 Builder 2 Admin Alım hamacisiz servur

Ekle Görüşelim oqulcankaraman
  25. RapidMiner

Lostcraft ALımları Vardır İçeri Dal

*Adınız: Oğulcan *Skype: oqulcankaraman *Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorusunuz?: Yıl Olarak Emin Deyilim Fakat 1.3'ten Beri Oynuyorum *Hangi Bölümü istiyorusunuz? : Mod veya Builder.