Arama sonuçlarınız

1. EmirhanAktas*TR*

Youtube Kanalım

Youtube Kanalıma Abone Olursanız Sevinirim Minecraft Videoları Ağırlıklı Videolar Çekicez https://www.youtube.com/channel/UCRnNMMyXo3YXAOelcBZtW8Q Abone Olanlar Arasında Zaman Geçtikçe Çekilişlerimiz Var Aboneler Arasından Seçilen Kişiler İlede Videolarda Çekicez Hepinize İyi İzlemeler Kanala...
  2. EmirhanAktas*TR*

Beraber Minecraft Oynuyabileceğim +13 Ortam

Şartlar: +13 Yaş Sınırı Skype Olcak Mikrafon Kesin Olmalı Aradığım Şartlarda Minecraft Oynuyan Arkadaşlar Bana Skype prexperience [resimli] Ulaşabilirler............................ Youtube Kanalıma Abone Olursanız Sevinirim Minecraft Videoları Ağırlıklı Videolar Çekicez...
  3. EmirhanAktas*TR*

Server Veya Makina Alacak İçeri.! Çok Uygun Bir Fiyata

Evet Arkadaşlar Size İlk Önce Makinadan Bahsediyim:56 GB Makina 60 TL ] almak isteyen skype:blood-bilisim.com Minecraft Serverleride Satılır.! Almak İsteyen Skypeyi Verdiğim Kişiden Alabilir Çok Uygun Bir Fiyata Sizde Server Veya Makina Sahibi Olabilirsiniz Blood-Bilisim YS NO Alınıyor Yeni...
  4. EmirhanAktas*TR*

Buraya Gir !!!

Beyler Ben EmirhanAktas*TR* :) Bazı Kişilerin Serveri Var Ama Plugin Paketi Veya Mapları Yok Size Fırsat Mapı Veya Plugini Olmayanlar Bana Serverinizde Adminlik Veya Kuruculuk Verin Bende Size Plugin Paketi Ve Maplar Veriyim İsteyen Bana Özelden Skypesini Atsın KOnu yanlış yere ama bu da bi alım :D
  5. EmirhanAktas*TR*

Alım Arayan İçeri

Ad: Emirhan Soyad: Aktaş Yaş: 13 Skype: EmirhanAktas*TR* Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun? 3Yıl Adminlik Tecrübem: %100 bilgim vardır Daha Önce Başka Serverlerde KAç Kere Yetkili Oldun: 2 Kuruculuk 3 Adminlik 5 Mod Luk 6 Builderlik 9 Rehberlik 3 Reklamcilik Yaptım Günde Kaç Saat Ve Hangi Günler...
  6. EmirhanAktas*TR*

Alım Var Kurucu Alımı

Hub Sw Portalları Yapamayı Bilen Birisiyle Hub Sw Mapımda Portalları Hazırlıcaz Map Bittiğinde Gerçek Swme O Mapı Atacaz Ve Yapımda Yardım Eden Kişilere Kuruculuk Verilcek 2kişi Lzm Skype:EmirhanAktas*TR* Başvurmak İçn Ad: Yaş Hub Sw Portal Yapma Bilgisi:
  7. EmirhanAktas*TR*

Map Gurubu Katılmak İsteyen İçeri

Arkadaşlar Ben Yeni Bir Map Gurubu Kurmaya Karar verdim Katılmak İsteyenler Ad: Yaş: Skype: Minecraft Kaç Senedir Oynadiği Yaptığı Yapıtlardan Resimler: Benim Skypem:EmirhanAktas*TR* Eklemek İsteyen Eklesin Başvurularınız İçn Şimdiden Teşekkürler Guruba Katılma Şansını Arttırmak İçn Yaptığı...
  8. EmirhanAktas*TR*

Map Gurubu Katılmak İsteyen İçeri

Arkadaşlar Ben Yeni Bir Map Gurubu Kurmaya Karar verdim Katılmak İsteyenler Ad: Yaş: Skype: Minecraft Kaç Senedir Oynadiği Yaptığı Yapıtlardan Resimler: Benim Skypem:EmirhanAktas*TR* Eklemek İsteyen Eklesin Başvurularınız İçn Şimdiden Teşekkürler Guruba Katılma Şansını Arttırmak İçn Yaptığı...
  9. EmirhanAktas*TR*

Alımlar Var İçeri

Arkadaşlar Sw açıyorum Sw ye 2 Tane Admin Alimi Var 1 Tane Builder Alimi Var Alım İçin Hamachili Swmde Yapılar Yapıcaksınız Gzel Yaparsanız Gerçek Swmde Admin Veye Builder Seçileceksiniz Skype:EmirhanAktas*TR* Bu Skypeden Başvurunuz Konuya Yaptığınız Yapıtların Resimleri Koyarsanız...
  10. EmirhanAktas*TR*

Minecraft Plugin ve Map Satılır!

Merhaba arkadaşlar, ben plugin ve map yapımcısı EmirhanAktas*TR*'yim. Hub (çekirdek) sunucu pluginleri, faction pluginleri yapıyorum. Yaptığım plugin paketlerini para karşılığında satıyorum ve şu an 12 kişi aldı. İletişim bilgilerim: Skype: EmirhanAktas*TR* şu an %60 indirim vardır, alırsanız...
  11. EmirhanAktas*TR*

Yardım !!!!!!!!!!!!!

Pluginler Hakkında Bilgisi Olan Veya Plugin Veya Plugin Paketi Yapan Birisi Video Veya Yorum Yazarak Bana Yardım Edebilirmi !!!!!!!!!!!!!!!
  12. EmirhanAktas*TR*

Minecraft World Edit World Guard EmirhanAktas*TR*

http://www.dosya.tc/server16/LHqdpN/EmirhanAktasTRPlugini.rar.html Linki Bu arkadaslar Size Kendimi Tanıtıyım Pluginciliğe İlk Adımını Atan Emirhan Aktas Skype:Emirhan Aktaş |Minecraft| Kralı birçok plugin paylaşacağım beni takip etmek içn skypeden arkadaslık istegi gönderin Sorun varsa...