Arama sonuçlarınız

1. ZekiKos

Hesap Koruyucu - Artık oyun daha güvenli! (AuthMe gibi) + Türkçe karakter destekli!

Konu silinsin.
  2. ZekiKos

Zekikos Pluginleri - Yün üstünde seyahat edebileceksiniz!

Merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır forumda aktif değilim hem geldiğimi duyurmak hemde plugin serime kaldığım yerden devam etmek istedim. Öncelikle pluginin çok fazla bir işlevi yok sadece değişik bir fikir. Bu eklenti ne işe yarar? Bu eklenti herhangi bir elmasa sağ tık yapıldığında o yöne...
  3. ZekiKos

Bana Kitli HungerGames'de Enteresan Kit Fikirleri Gerek =)

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta anlattığım gibi "Kitli HungerGames'te Enteresan Kit Fikirleri" gerekiyor bana önemli fikirlerinizi bekliyorum. Aşağıdaki Formu Kopyalayarak Mesaj Atabilirsiniz Kit İsmi➨ Özellikleri➨ ▀▀█ █▀▀ █░█ ░▀░ █░█ █▀▀█ █▀▀ ▄▀░ █▀▀ █▀▄ ▀█▀ █▀▄ █░░█ ▀▀█ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀
  4. ZekiKos

Global Bir Sunucu İçin En Uygun Ad Önerileriniz

Merhaba arkadaşlar, Şu aralar Global (Bütün ülkelere açık olan) bir sunucu kurma çabalarındayım fakat hiçbir güzel isim bulamadık (Bkz. Hypixel, Mineplex vs.) böyle isim bulabilen hayal güçleri fazla olan arkadaşlardan isim önerileri bekliyoruz. İyi Forumlar..
  5. ZekiKos

Zekikos Sunucusu :) | Yetkililerini Topluyor..

Merhaba arkadaşlar, @umutlord arkadaşım ile bir sunucu açmaya karar verdik sunucunun yapısı survival ikimizde +15 plugin yazmayı genel olarak bilen biriyim yani sunucumuz bazı survival sunuculardan farklı olacak yani sunucuya özel pluginler vs. Sunucunun Yönetim Ekibine Katılmak İçin +15 yaş...
  6. ZekiKos

Zekikos Pluginleri - Artık her şey yer çekimine kapılacak!

Merhaba arkadaşlar, Bu aralar bayadır plugin paylaşmıyorum bu yüzden biraz aktif olayım dedim ve ilerde bazı bugların fixleneceği bir Yer Çekimi plugini kodladım. Bu plugin ne işe yarar? Blokları bir yere koyduğunuzda aynı sand gibi yerçekimine kapılmasıdır. Plugine 1.1 Sürümünden Sonra Dahil...
  7. ZekiKos

"Cartoon Head" çalışmam.

Merhaba arkadaşlar, Bu aralar Cartoon Head beni iyice sardı o yüzden ilk çalışmamı sizlerin beğenisine sunuyorum inşallah beğenirsiniz.
  8. ZekiKos

Büyü Plugini Yazarken - 2

Merhaba arkadaşlar, Bu aralar bir plugin üzerinde çalışıyorum ve bazı büyülerim biraz acaip geliyor bana mesela su altından bir görüntü :)
  9. ZekiKos

Büyü Plugini Yazarken

Merhaba arkadaşlar, Plugin yazıyordum ki aklıma güzel bir fikir geldi:
  10. ZekiKos

Splegg Pluginini Bana Verebilecek Varmı?

Skype: tezzet5 Veya : Özel mesaj atabilirsiniz. İyi Forumlar.
  11. ZekiKos

Steamden Portal 2 oynayacak var mı?

Merhaba arkadaşlar, steamden benimle portal2 oynamak isteyenler varsa konuya mesaj atsın. İyi Forumlar.
  12. ZekiKos

Yeni Açılacak Sunucumuzun İki Adet Lobisi Var Biz Karar Veremedik Siz Verin

Merhaba arkadaşlar, bu gün sizlere kendi aramızda oylama yapmak istemedik sunucumuzda oynayacak oyuncular seçsin istedik yorumlarınız bizim için önemli lütfen cevap yazın birde rica ediyorum ikisi de olmasın gibi yorumlar atmayın saygılar. NOT: Arkadaşlar lütfen sunucunun reklamını yapıyor...
  13. ZekiKos

(SORU)Minecraft Plugin Kodluyorum Bir Yerde Takıldım

Merhaba arkadaşlar, Bir sorunum var ben bu gün yeni bir plugin kodlamak istedim şöyle bir şey yapmak istiyorum: oyuncular bana belirli bir alandan yaklaştıktan sonra hangi alandan yaklaştı ise o alandan bir şey çıksın bunu nasıl yapabilirim internette baya bi araştırma yaptım fakat bir sonuca...
  14. ZekiKos

Sunucu haritası yapıyorum fakat bir sorum olacak.

Merhaba arkadaşlar, Sizlere bir şey sormak istiyorum bu resimdeki şeyi nasıl elde edebilirim.
  15. ZekiKos

Bana orjinal minecraft almam için hayırına para göderecekler bir baksın.

Merhaba arkadaşlar, bu gün orjinal minecraft almaya karar verdim fakat çok fazla param yok bu aralar 1 TL bile olsa yardım ederseniz sevaba girersiniz :) Yardım etmek isteyenler paypal hesabım: [email protected] Şimdiden teşekkürler.
  16. ZekiKos

Yeni Açacağımız Serverin SkyWars Lobisi

Merhaba Arkadaşlar. Bu gün sizlere yeni açmakta olduğumuz serverin skywars lobisinin yapım aşamasındaki resimleri paylaşacağım. İkinci olarak şunu belirteyim sunucumuz açık değildir daha kuruyoruz yani sunucunun reklamını yapıyor diye yorumlar atmazsanız sevinirim. Sunucumuz MiniGamesler...
  17. ZekiKos

Wg ile sadece bir bloğu seçmek istiyorum expand tarzı.

Mesela bir alanı seçeceğim oradaki elmasblokları seçmeyi nasıl yapacağım?
  18. ZekiKos

Zekikos Pluginler: Artık ölünce bir mezarınız olacak!

Öncelikle merhaba arkadaşlar bu seferki pluginimde ölünce bir mezarınız olacak bu sefer anlatarak değilde resimler ile göstererek anlatıyım. ( Gerçi 1 resim koyacağım :) ) İşte arkadaşlar bir yerde öldünüz diyelim ve mezarınız olmasın mı? İşte artık öldüğünüzde bir mezarınız olacak. Link...
  19. ZekiKos

ZekiKos Pluginleri : Adam Öldürünce Altın Kasma!

Merhaba Arkadaşlar Bu gün size ilk demeyeyim de ilk paylaştığım pluginim diyeyim :) Bu plugin oyuncuların bir birlerini öldürdüklerine oyuncunun kendi itemları değilde sadece 5 altın düşmesini sağlıyor ölen oyuncuda kendi itemlerı tabii ki kalmıyor. Bu plugini öyle can sıkıntısından kodladım...
  20. ZekiKos

Bir sorun oluşmaya başladı plugin yazıyorum bu hatayı veriyor.

Evet arkadaşlar plugin yazıyorum ama ben mi yanlış yazmaya başladım yoksa bir eksik mi yaptım baya bir önce bırakmıştım yazmayı sonra tekrar başladım ondan sonrada hata vermeye başladı şimdi size sorunu atacağım. [18:33:37 ERROR]: Could not load 'plugins\Spawn.jar' in folder 'plugins'...
  21. ZekiKos

Minez plugini lazım hangi plugin veya link atar mısınız?

Minez plugini lazım hangi plugin veya link atar mısınız? Birde zombilere vurunca kısa zamanlığına yerde kırmızı yün olcak yani kan efekti olcak hangi plugin?
  22. ZekiKos

Bir alanı kıracağız bozacağız ama o kendini sürekli tamir edecek. Hangi Plugin?

Bir alanı kıracağız bozacağız ama o kendini sürekli tamir edecek. Hangi Plugin?
  23. ZekiKos

Yazdığım pluginler bu aralar çalışmamaya başladı?

Yha bayadır plugin yazıyorum hiçbir sorun yoktu ecliipse mi bozuldu anlamadım yoksa kodlarımı yanlış yazmaya başladım mesela az önce ufak bir şey yaptım o bile çalışmadı. Kodu package me.zekikos; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.ChatColor; import org.bukkit.command.Command; import...
  24. ZekiKos

Plugin kodlicam fikir verecek var mı? Ve ortağım olacak?

Varsa eklesin skype: tezzet5 ve altada yazsın