Arama sonuçlarınız

1. r102

konu silinirse iyi olur

KONUNUN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM
  2. r102

konu silinirse iyi olur

konu silinsin lütfen
  3. r102

The Massacre - [A]way [F]rom [K]eyboard

Konu tasarımı etkileyici gerçekten başarılar diliyorum.
  4. r102

Survival serverime yetkili arıyorum! Bilgili kişiler girsin konuya Server Online!

Başvurunuz kabul edilmedi! Skype ekledim kabul edersen sevinirim.
  5. r102

Survival serverime yetkili arıyorum! Bilgili kişiler girsin konuya Server Online!

Survival Serverime yetkili arıyorum! Katılım Formu: Minecraft'ı kaç senedir oynuyorsunuz? Yetkili olduğunuz serverler? Yaşınız? Mikrofon(Zorunlu) Olmak istediğiniz yetki? Discord veya skype? (zorunlu)...
  6. r102

PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

İlk dönemlerinde sunucu muhteşemdi eskiler bilir eski factionu süper ötesi bir server :)
  7. r102

Foruma girip bakıyım dedim heryerde op op op fekşın op fekşın op fekşından ne zevk alıyorsunuz

Foruma girip bakıyım dedim heryerde op op op fekşın op fekşın op fekşından ne zevk alıyorsunuz
  8. r102

İzlerken Gözümden Yaş Geldi :( https://www.youtube.com/watch?v=CI4udtXZtD0&

İzlerken Gözümden Yaş Geldi :( https://www.youtube.com/watch?v=CI4udtXZtD0&
  9. r102

Growtopiada İnsanlarin Wlsini Çalan Mubarek Bir Arkadaşımız :D

Growtopiada İnsanlarin Wlsini Çalan Mubarek Bir Arkadaşımız :D
  10. r102

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Paralar Meslekler Sıfırlanacakmı?
  11. r102

ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

Server Kapalı?
  12. r102

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Serveri tekrar mi kuruyorsunuz çok uzun sürdü update açılsın artık :]
  13. r102

RoyalSKY En Keyifli Skyblock 1.7.10 1.8X

Biz kendi oyuncularimizdan veya reklamcilarimizdan diğer serverlere reklam yapın vs demedik ve yapmadilar sadece skype gruplarinda reklam atdilar ? ve ekran paylaştılar yaptıklarına dair.
  14. r102

kendinden kurtulamadınmı?
  15. r102

KARDEŞİM BUG YAPİORSUN SONRA YAVŞAKLIK YAPIORSUN DİORSUN BİZE KARDEŞİM SEN NE İÇTİN ? SORABİLİRMİYİM SINIRSIZ DİA KAZMA FALANDA YOK GİT DİA CEVHERİ YOK SERVERDE ADANİ ASLA KİRMADİM BEN SEN BÖYLE YALANLARLA ÇOK SERVER BALTALARSIN MODERATORLER Dirt4ever in yorumunu silinmesini talep ediyorum
  16. r102

Klasik Skyblock mu ? 3 adet ada çeşiti var özel oylama sistemi var demir düşürme sistemi var + o antibuild i halletdim hiçbir özelliği yok diyemessiniz birçok daha özelliğimiz var + birsürü skriptimiz var daha ne istiorsun ve ilgilsiz dedigin kim kardeş ben herkese cevap veriorum o zaman işimiz...
  17. r102

Lav Koyamama Sorunu Çözüldü + Lav koyunca Obsidian Olursa Tekrar sağ tıklayın lav kovası olarak geri döner size!
  18. r102

Güncel! en altda yazıyor. 178.32.58.122