Arama sonuçlarınız

1. Lord of Mines

PowerCraft sunucu yetkili alımları

PowerCraft PowerCraft sunucu yetkili alımları. Merhaba, yeni açılan sunucumuzda hemen yerini almak için başvur. AxiTr bilişim kalitesi ile. İsmim: Berkin Yaşım: 19 Skype adresim: Berkinmax Discord adresim: Woratallon #7185 Server Ip: 185.29.120.67:1150 sunucumuz : 1.8.X dir ALIMLARIMIZ...
  2. Lord of Mines

Woratallon.nitrado.net yetkili alımları .

Arkadaşlar 3 adet yeni builder alıyorum servera gelin lütfen Woratallon.nitrado.net 1.8.x
  3. Lord of Mines

Woratallon.nitrado.net yetkili alımları .

Merhabalar yaşım 18 ve yeni server açtım Yetkili arıyorum lafı uzatmadan İletişim için skype: Berkinmax Server Ip : Woratallon.nitrado.net Alternatif IP (ilk ip çalışmazsa bunu deneyiniz) : 5.62.127.172:10400
  4. Lord of Mines

Woratallon.nitrado.net | PvP sunucu - yetkili alımları

Herkese merhaba yakın zaman önce açtığım sunucuma profesyonel yetkili ekibi aramaktayım. - İlgilenen ardaşlar Berkinmax skype hesabı üzerinden bana ulaşabilirler. - sunucumuz 1.7.9 dur
  5. Lord of Mines

Woratallon.nitrado.net Faction yetkili alımı (NITRADO)

Merhaba arkadaşlar ben Berkin 17 yaşındayım ve uzun süredir bu oyunu oynuyorum. neyse lafı uzatmadan konumuza geçelim yakın zaman önce server satın aldım ve şu an geliştirme aşamasındayız belirli bir çekirdek yetkili ekibimiz olamerikala beraber yenilerini oluşturmaya karar verdim. işte...
  6. Lord of Mines

Woratallon Faction yetkili alımı (NITRADO)

az önce nitrado.net den hosting aldım yapım aşaması 16 kişi olup daha sonra 42 ye çıkarılacaktır. yetkili ekibi oluşturuyorum. ismim berkin yaşım 17 skype:berkinmax gelin bi konuşalım (sunucumuz 1.7.9 dur) ip ler 5.62.126.185:11400 Woratallon.nitrado.net