Arama sonuçlarınız

1. kalakanki

23.97.209.92|Fail Technic Tek Türk Tekkit Sunucusu

Merhabalar öncelikle teknik modlu bir sunucu açıldığı için seviniyorum birtane discod sunucusu oluştursan biraz aktiflik olabilir ben indirip zaman öldürmeyi düşünüyorum şahsen ileride değişik mod paketlerine geçerseniz diye discord sunucu olsa çok daha rahat bilgi alışverişi olabilir
  2. kalakanki

Oyun Öneri Konusu

Mod paketleri güzel makina istiyor şuanda Cruze Ve patatos var zaten sürekli güncel mod paketleri değiştiren ki genel olarak teknik modlar üzerine gidiyor 2 side güzel ortamları var tavsiye ediyorum eğlence modu üzerine acacaksanız ise sıkacaktır bir süre sonra pokemon açsanız 3-4 server var...
  3. kalakanki

Guardians of Adelia [Açık Beta]

eline sağlık reis sabırsızlıkla bekliyoruz önceki sürümünü de çok sevmiştik.
  4. kalakanki

YENİ AÇILDI | Garoz Network | Emek Skyblock | Ticaret, Profil, Kina, Vote | 1.12.2 - 1.14.x | Garoznw.keyubu.com | Açılışa özel %25 indirim |

Sunucu güzel hakiki emek skyblock tadını aldığım nadir sunuculardandır kendileri tek sorun şuanki mcdeki kitle efsane kötü olmuş ki herkes opskyblock arar olmuş o yüzden sunucuda pek oyuncu göremiyorum ama inanın bana oyunda olan 10-15 kişi düzgün insanlardır.
  5. kalakanki

YENİ AÇILDI | Garoz Network | Emek Skyblock | Ticaret, Profil, Kina, Vote | 1.12.2 - 1.14.x | Garoznw.keyubu.com | Açılışa özel %25 indirim |

aslında sunucunun herşeyi tamamsa 8 gibi bile açabilirsin yarını beklemeden inanıyorum gelecek insanlar olacaktır, 2-3 eksik illaki olacaktur olmayacaktır demiyorum ama o eksikler halledilir birazcık çabayla.
  6. kalakanki

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

discord adresinizi verir misiniz kişisel yada serverin server şu an çok boş bırakılmış gibi duruyor oyuncu yok serverde dünyayı sıfırlamayı düşünüyor musun bu gibi konular için discord adresinizi istiyorum
  7. kalakanki

[joogosky.batihost.net] - [1.8.X] - Üstün Emek Skyblock - |Adafly| - |Coin Sistemi| - |RütbeSistemi| Sadece JoogoSky'da

güzel sunucudur arkadaşlar ipyi kopyalayamayan varsa sitesine gidip ordan tıklayıp alabilirler
  8. kalakanki

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

eline sağlık reis inşallah hemen kapatmazsın vanilla arıyordum gördüm geldim hemen
  9. kalakanki

degisiklik

Sabırsızlıkla bekliyorum
  10. kalakanki

NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

evet pazar günü herkese aktif olacak diye siz söylüyorsunuz sonra sadece kayıt ile alıyoruz diyorsunuz.....
  11. kalakanki

Bugün ip adresi verilir mi ?
  12. kalakanki

Tahmini bugün saat kaç gibi açılır sunucu ?
  13. kalakanki

LeaderCraft - Play.LeaderCraftTR.Com | Emek SkyBlock | 1.8.X - 1.12.X | Profil - Güvenli Takas - Kelime Oyunu - Otomatik Giriş

Sunucuyu tavsiye ederim emek skyblock olarak diğer serverlerdeki gibi yardım yok herkes eşit
  14. kalakanki

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Sabırsızlıkla bekliyoruz başkan İnşallah Betaya katılabilirim.
  15. kalakanki

NarKoxCraft alim var

Yaş:18 Yetki:Moderator veya admin İsim:Emre Can Soyad:----- Oyunisim:DanDfan19 Skype:chiyoe_tr FaceBook:----- Bilgi:orta düzey Kaç Saat aktifsin: saat 16:00 dan 9 a kadar
  16. kalakanki

Mimar Aranır [YENİ SERVER]

İsim:Emre Can Soyisim [Zorunlu Değil]:--------- Yaş [Zorunlu Değil]:18 Email Adresi [İp verebilmek için]: [email protected] Builderlik Bilgin [Doğruyu Söyle]:oyunu 4-5 yıldır oynuyorum builderlik eğiti almaya yeni başladım 2 haft afilan oluyor Wg ve We bilgin: orta düzey Ciddi misin Samimi...
  17. kalakanki

Türkiyenin en Kaliteli Pixelmon Serverı

Mod PAck ı Atar mısınız Acaba
  18. kalakanki

-

Selam Kardeşim Sw Güzele Benziyo Gelmek İçin SabırsanıyorumServere Özel Doku Paketi Filan Olacakmı ?
  19. kalakanki

www.facebook.com/Kalakanki Ekle Beni

www.facebook.com/Kalakanki Ekle Beni