Arama sonuçlarınız

1. HellPlayer

WTF?

WTF?
  2. HellPlayer

Hangi Crafting Daha İyi? | Animasyon

İkiside Aynı Gibi :D
  3. HellPlayer

---SquidNetwork Yetkili Alımları--- (Builder ve Pluginer) Acil !!!

Merhabalar, Yeni Açacağım Faction Sunucuma Plugin Paketi ve Map Lazım. Bunun İçin tabii ki Yetkililere İhtiyacım Var. ---Formlar--- Builder Adınız : Soyadınız : Yaşınız : Yaptığınız Buildlerin Resimleri : (En Az 3) Wg , We Bilginiz : Neden Biz ?: Skype'nız : Notlarınız : Pluginer Adınız ...
  4. HellPlayer

Yeni açılan serverimize yetkili alımları olucaktır nelerin gerektiği yazılıdır.

Size Yardımcı Olabileceğimi Düşünüyorum. Skype Ekleyin Lütfen . Skype : live:turkfeatxtekno
  5. HellPlayer

-----USTA BUİLDER ARAYAN İÇERİ UP UP-----

2. Resimdeki Evin Balkonu Tutan Temelin Cobblestone'den Degil Çit İle Yapmanı Oneririm Birde Resource Packsiz Paylasmanı..
  6. HellPlayer

Mimar Ve Developer Alımı Yapılacaktır!

Skype Adresim : live:turkfeatxtekno Okadar İyi Yetenekli Olduğumu Düşünmüyorum ama Okadarda Kötü Değilim.. Deneyebilirsiniz..
  7. HellPlayer

Pluginer Rehber Admin Alımı Dal İçeri

Plugin Bilgim Yuksekdir Editleyebilir Ve Türkçeleştirebilirim.. Skype : live:turkfeatxtekno İlgilenirseniz Sevinirim..
  8. HellPlayer

Gezgin Faction Alımlar

A1 Başvuru Formu Yaşınız: 14 Adınız: Hakan Skypeniz: live:turkfeatxtekno Wg , We Bilginiz: Wg Bilgim : %85 , We Bilgim : %90 Tecrübeleriniz: Genellikle Admin, Moderator ve Pluginer Youğnluklu Çalıştım Neden Siz ?: Sempatik ve Komut Bilgisi Yüksek Olduğum İçin Beni Seçmenizi Öneririm Aktiflik...
  9. HellPlayer

>>KatilKorsanlar.Nitrado.Net<< [Sürüm: 1.7 - 1.8]

Pluginer arıyorsan live:turkfeatxtekno / ayrıyeten bu buildlerin bence acilen degismesi lazım arkadaslarında dedigi gibi //walls redstone,quartz,glowstone olmus ._. Ayrıca Serveri Emege cevirmeni oneririm oteki turlu cok cabuk bırakıyorlar. Emek Serverlar cabuk bırakılmıyor cunku bir emek...
  10. HellPlayer

2 Builder, 1 Reklamcı, 1 Admin

Sen Hicbirsey Yapmadıgın İcin Banlanmadın.. Bize Sormadan Birine Yetki Verdin. Ve yetki verdigin adam serverin cokmesine sebep oldu... Ben Birazdan Cıkıcam Yarın Seni Rehber Olarak Alabiliriz :)
  11. HellPlayer

Komut Bilgin Az Oldugu icin Seni Alamıyoruz. Üzgünüm :(
  12. HellPlayer

Serverımıza yeni map yapacağız. Acilen Builderlara ihtiyacımız var. Builder Formu: Ad: Soyad: Yaş: Redstone Bilgisi: Yapıların Resimleri: (Spawn yapısı falan olursa daha iyi olur.) Komut Bilgisi: Notların: Skype: Reklamcı Formu: Ad: Soyad: Yaş: Forumlarla Aran: Notların: Skype: Admin...
  13. HellPlayer

JacubaAlvos.Nitrado.Net [Beta] // Yeni Açıldı // 10 Kişide Event // Alım Var // Vip Çekilişi //1.7.2

Bugün Sizlere JacubaAlvos'u Tanıtıcam...... Yeni Açılmıştır 2 Rehber,2 Reklamcı Alımı Vardır... (1 Moderator ve 1 Reklamcı Alınmıstır..) Her 3 Haftada Bir Vip Çekilişi Olur.... Bir Kere Kazanan Bir Daha Katılamaz.... 10 Kişide Event Yapılır....... [Beta] Oldugu İcin Tüm Warplar Yoktur...
  14. HellPlayer

––––•(-•( DarkNet )•-)•––––

––––•(-•( DarkNet )•-)•––––
  15. HellPlayer

SonSamuray.Nitrado.Net / Yeni Acıldı !! / Event Bol !!/ Cok Kolay !! / Kimse Gelismedi !!

Server Restartlanmışdır..... Hersey Sıfıra Cekilmistir , Artık p4 le baslıyorsunuz....
  16. HellPlayer

SonSamuray.Nitrado.Net / Yeni Acıldı !! / Event Bol !!/ Cok Kolay !! / Kimse Gelismedi !!

Hayır Acık... Ben Suan Swdeyim Ve Bircok Kisi
  17. HellPlayer

Merhabalar, SonSamuray Serverinin Tanıtımına Hos Geldiniz... Server Yeni Açıldığı İçin Oyuncu Az, Aynı Zamanda Gelismis Oyuncu Azdır... Bu Sayede En Kısa Sürede Gelisip Servere Yerlesebilirsiniz... Ayrıca Serverimiz Cok Kolaydır.... En İyi Klana Sahip Olabilirsiniz ?? , Ne Dersiniz...
  18. HellPlayer

Haneler.Nitrado.Net Yardımsever/Tecrübeli/Adaletli/Skypeli/Online Rehber Aranıyor !

Adınız Soyadınız :Hakan Savaş Skype Aresiniz : llive:turkfeatxtekno Kac Senedır Mınecraft Oynuyosunuz : Cıktıgından Beri Yasiniz Kac : 15 Oyuncularla Aranız İyimidir ? : Olmassa Aday Olmazdım Heralde :D Oyunculara Yardim Eder Misiniz ? : Tabiiki Rehber Olmanın Koşulu Bu :D Kac Kere Rehber...
  19. HellPlayer

3 REHBER 1 REKLAMCI ALIMI VARDIR....!!!!!

ADIN; Hakan SOYADIN; Savaş MİNECRAFTI KAÇ SENEDİR OYNUYORSUN; Cıkıtıgından Beri (4) YAŞ; 15 SKYPE; live:turkfeatxtekno
  20. HellPlayer

SandzakCraft | DenemeRehber ve Pluginer Alımı

- Pluginer Alımları İçin; Ad Soyad = Hakan Savaş Yaş = 15 Deneyim = birçok Serverde Çalıştım.. Ve Başarılı Sonuçlar Aldığımı Düşünüyorum Bildiği Kodlama Dilleri = Pluginlerin Kod Dilinden Anlıyorum. (Ama Olay Bunla Bitmiyor ^^) Yaptığı Örnek Pluginler = 1-2 plugin yaptım bukkite sundum ama...
  21. HellPlayer

<-> [M]ine[P]axs <-> Acilen Marketçi Gerekmektedir.! [Alımlar Devam Ediyor...]

Pluginerlik için çzelden dosyaları yolladım cevap yok ?
  22. HellPlayer

RuzgarNetwork Minecraft Sunucusu Takım Arkadaşlarını Arıyor...

-Pluginer- Ad Soyad : Hakan Savaş Yaş : 15 Skype : live:turkfeatxtekno Bilgi : Plugin Konusunda Gayet iyiymdir Küçükte Olsa Plugin Oluşturabilirim Edit Konusunda İyiyimdir , Türkçeleştirebilir , Komutları Degisterebilirim. Örn. /warp = /place veya /bölge gibi Neden Biz ? : Sizin İyi Bir Server...
  23. HellPlayer

[LiT]

[LiT]