Arama sonuçlarınız

1. X

Büyü Masası Rehberi(Bu Kadar Net Bir Şekilde Bulamazsınız)

arkadaşlar gördüğümüz gibi oyunda p4 falan enchleyince koruma III alevden cehre IV falan yazıyo onlar romen raklamlarıyla yazılmıştır işte bakın hesaplayın dediğime göre işte bilmeyen yoktur bu rakamları yinede sölemiyorum bilmeyenler için bilmeyenler sölesin ekliyim ve sürekli buraya baksınlar...
  2. X

1.6.4 crack launcher önerirmisiniz nolur

etikediklerim önce burayı sonra altı okusun arkadaşlar reklam yapmak istemiyorumda ben erosbostcraft serverine gircem 1.6.4 e geçmek istiyorum ve benim launcher bozuk çalışmıyor o yüzden sildim bana dediğiim gibi bi launcher özelden heh crack launcher önerirmisiniz indirme linkiyle ama kendi...
  3. X

benle oynayan gelsin süper olcak

öncelikle söliyim yaş:15 minecrtafftaki iyi özellikerim:sinsice gelen mobları hemen kesebilirim iyi madene inerim ama serverde madene inmem peacuful yaparım öyle server şekli:creative yada siz nasıl isterseniz gerekli mesaj:öncelikle bende server merver yok yakın zamanda kendi serverimi aççam...
  4. X

herobrine'ın gerçek olduğuna inananlar gelsin

arkadaşlar merhaba konuyu açmamın sebebi bu herobrine a inananlara onu gerçek olmadığını anlatmak bakın o başta isminden belli hero hero kahraman demektir sadece yanlış kodlama bakın alphanın ilk sürümünü oynasanız göremezzsiniz dahi o sadece bi mod herobrine herobrine herobrine diye diye sürüm...
  5. X

yardım edene serveri yoksa adminlik varsa istediği bir ödül vercem

arkadaşlar şimdi benim sürümüm 1.6.2 bi serverdeyim hacklar kapalı /gamemode 1 yazdığımda izin vermiyo hacklar yasak ya ondan izin vermiyo neylerle gamemode hackını yapabilirim serverimde nasıl bu hackı yapabilirim söyleyene başlıktaki ödülü vercem
  6. X

oyuna ilk başladığınızdaki acemilikleriniz nedir(bu sefer ben açtım)

bi arkadaş açmıştı bende açiyim dedim ama bu sefer son zamanlarda olanları söyleyebilirsiniz mesela ben başladığımda endermanları şeytan sanıyodum kurtları dürtünce bişi olmaz sanıyodum evimi nereye yapiyim derken bakiyodumki gece olmuş barışçıla geçiyodum bişileri pişirmeyi bilmiyodum karpuzu...
  7. X

minecrafta başlerkenki ilk acemilikleriniz nedir

bi arkadaş açmıştı bende açiyim dedim ama bu sefer son zamanlarda olanları söyleyebilirsiniz mesela ben başladığımda endermanları şeytan sanıyodum kurtları dürtünce bişi olmaz sanıyodum evimi nereye yapiyim derken bakiyodumki gece olmuş barışçıla geçiyodum bişileri pişirmeyi bilmiyodum...
  8. X

gelin güzel bişi

http://fotokristall.narod.ru/mov0001.swf tıkla en güzel şeyi gör ben bile 30 dakkadır gülüyom :D:kelepçe: gülmek beni kelepçeledi :D ve bakın adamlar ayı gökten çalmış :D http://galeri.hizliresim.com/ayi-caldilar-d117
  9. X

dev creeper heykeli

Asterix1961 yani ben resmim yukarda: arkadaşlar teşekkürleriniz creeper a ve banadır yarım saat uğraştım kafasına geçene kadar abim kızdı derslerini yap dedi yaptım sonra kafasını bitirdim ve gerçek Creepere baktım o creeper birazdan konuçcaak işte resim şimdi o creeper'a bağlanıyoruz...
  10. X

böyle bişiyi siz yaşasaydınız napardınız

resimde göründüğü gibi tüm stoklarınız elmasla dolu fakat lava düşüyosunuz yada netherde serverde yeraltına ev yapmak itiyorsunuz ve benim gibi altınızda lav havuzu var düşünce veya burdaki gibi napardınız ?
  11. X

endermana bindim (gerçek) (kanıtı resim)

bakın ben burda endermana bindim :D
  12. X

Creeper'ın içi

arkadaşlar ben Creeper'ın içini bu sitenin orjinal yani minecraft'ın mojang'ın kurduğu forumdan öğrendim ve kendim çizmeye çalıştım güzel olmuşmu diye ankete yazabilirsiniz öncelikle @Minekolik beğendiğin için teşekkür ederim
  13. X

arkadaşlarınızı trolleyebileceğiniz kızıltaş tuzakları

bi hız treni yapıp ama sonunda uçurumdan düşcek şekilde lav koyun ucuna ve arkadaşınızda deneyin ölsün tramplenden atlama yapın tramplenin öbür ucuna end portalı koyun pistonla sistem yapıp o atlarken ende gitsin :sırıtmak: bi gece onu evinize davet edin evinize kıyamassanız kulube yapın...
  14. X

gamemode hilesi bilen acilen gelsin

öncelikle adminler iyice inceledim uygun yeri bura buldum heh arkadaşlar ben bi server kuramıyorum 2 siteye sordum benle oynayan o sitelerde minecraft oynayan çok var bunda paylaşmadım ben bi serverde üyeyim admini o yokken banlayıp admini banlayıp builderi ve diğerlerini banlarayarak...
  15. X

Beyin Geliştirme Yöntemi

arkadaşlar söliyim bu çok komik bi espiridir önce beyninizin kapısını çalın evde yoksa sonra çalın eve gelince onu evinden zorla çıkartın ona görevler verin(bulmaca çöz mekik çek 100 şınav çek diye) 1 ay daha aynı şekilde devam ederseniz beyniniz çok güçlü olur :D ve ömrü boyunca rüyasında...
  16. X

sade heykelleri unutun! bu harika bişi kaka heykeli!!!!

bakın amma emeğimi verdim küçük gözüküyo ama yakından çektim diye öyle yoksa gözükmüyo işte o kaka heykeli
  17. X

böyle bi şey görünce ne yaparsınız

cevaplarınızı bekliyorum
  18. X

bi dakkanızı ayırıp yardım etseniz

arkadaşlar ben minecraftı nasıl gerçekçi yaparım yani aşağdaki gibi texture pack falanmı: bide güneş olduğunda gerçekçi oluyodu