Arama sonuçlarınız

1. oyakabuyaka

Tera oynicak arkadaş

beraber tera oynicak arkadaş arıyorum 5 kişilik raid leri tek yapması sıkıntı biraz bide sıkıcı geliyor başlardaki lvl atlamasına yardım ederim oynicak varsa beni skypeden oyun mmorpg oynudur ve 70-75 gb dir belirteyim skype adresim : Soropureiya 2.skype adresim : ------ 14-15 yaşlarında olursa...
  2. oyakabuyaka

TurkmodpackV1

ben bir modpack yapıp teknik launchere atdım isteyen arkadaşlar altdaki linki teknik launchere aratıp indirebilir http://api.technicpack.net/modpack/turkmodv1
  3. oyakabuyaka

modlu minecraft oynicak

atarmod da yada tekkit legends oynicak arkadaş arıyom +15 skypeli (steamdanda oyun oynuyom h1z1 garrysmod robocraft onlarda olur) skype : MrDiafwl
  4. oyakabuyaka

JungleCraft|Skyblock Server|YepYeni|İP:JungleCraft.batihost.com|1.7.x

IP : junglecraft.batihost.com Sürüm : 1.7.x-1.8.x Açılış Tarihi : 9.3.2016 Ram: 3 GB Slot: 45 Kişi 1000 ada lvl Skylord 10000 ada lvl de Skyking(tüm Görevler tamamlamak Şart) Bu Serverda 1. Olmak İçin Yarışacaksınız! Kırıktaşdan Maden Çıkma Sistemi Kırıktaş Otomatik Envantere Gelme...
  5. oyakabuyaka

Skyblock olmuştur Yeni Konu Açdık

skyblock oldu yeni konu açdık
  6. oyakabuyaka

Canım sıkılıyo

Canım sıkılıyo +13 yaşında skypeli oyun oynicak varmı mc , garrys mod , cs:go , payday2 gibi oyunlarda (mc de genelikle mod packler oynuyorum)
  7. oyakabuyaka

beraber minecraft oynicak arkadaş arıyorum

benim birkaç arkadaşım vardı okuldan dolayı giremiyolarlar benle beraber modlu minecraft oynicak varmı premiumu olursa iyi olur benim prem var pre li sw lere giriyom genelde tekkit classic gibi modlu sw ler hep pre li oluyo ondan dolayı +13 yaş olursa güzel olur bide skype ve mic olursada skype...
  8. oyakabuyaka

mod lar konuu kapatırmısınız

konu kilit pls
  9. oyakabuyaka

Voltz Takımı

Merhaba Arkadaşlar Bir Voltz sw si açılıyo ve AzlaazTR lideri vede pc si interneti açmadıgından konuyu ben açıyorum. Voltzoom Adlı Votlz sw sinde çok iyi mod bilenleri arıyoruz isteyenler sitedende başvuru yapabilir 4 tane takım var toplam bu yüzden modpacki iyi bilenler lazım Forumdaki Konu...
  10. oyakabuyaka

Acil plugin lazım

Tekkit classic plugin lazım autorank bide lwc lazım sadece atabilirmisiniz
  11. oyakabuyaka

End of stream hatası plss

ben tekkit classic de serverlere girerken hepsinde end of stream hatası veriyo nasıl çözcem crash hatalarını filan giderdim hala laıyorum 3 kere oynun dosyalarını silip yükledim nasıl çözcem daha dün bir şey yokduhiç yardım eden yokmu :( argon tekkit açılcak bugün ona giremiycekmiyim offfff