Arama sonuçlarınız

1. vixoender69

Site Açacağım Öneriniz Nedir Bi Yorum Yapın Lütfen

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KENDİM Bİ SİTE KURMAYI DÜŞÜNDÜM AMA NE İLE İLGİLİ NE TÜR Bİ SİTE KURACAĞIMI BİLMİYORUM ÇOK KARARSIZIM SİZİN Bİ ÖNERİNİZ OLURSA EĞER VAR İSE NE TÜR NE İLE İLGİLİ Bİ SİTE KURMAMI İSDERSİNİZ LÜTFEN ALT KISMA YORUM BÖLÜMÜNE YAZARSANIZ ÇOK TŞK....
  2. vixoender69

Minecraft klasörünü atabilcek

arkadaşlar benim bi sorunum varda minecraft klasörü onu bana atabilcek olan varmı veya internet adresi filan varsa link atabilirmi lütfen
  3. vixoender69

Ansa-Gaming SkyBlock |͇̿c͇̿¤̿ ͇̿| Yeni Ve İlginç Bir Server |͇̿c͇̿¤̿ ͇̿| 1.7.2 Versiyonuyla Sizlerl

Ansa Gaming SkyBlock Server mükemmel yönetim kadrosuna sahip olup 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Serverde her şey düşünülmüş buglar kapatılmış ve pluginler tamamen bize ait ve Türkçe'dir. Eksiklerimiz yok değil tabi ama bunları kısa sürede halledeceğiz. Eksiklerimizi bize bildirmeniz için...
  4. vixoender69

Hard Skyblock |͇̿c͇̿¤̿ ͇̿| Yeni Ve İlginç Bir Server |͇̿c͇̿¤̿ ͇̿| 1.6.4 Versiyonuyla Sizlerle

Hard Skyblock Server mükemmel yönetim kadrosuna sahip olup 40 kişilik kapasiteye sahiptir. Serverde her şey düşünülmüş buglar kapatılmış ve pluginler tamamen bize ait ve Türkçe'dir. Eksiklerimiz yok değil tabi ama bunları kısa sürede halledeceğiz. Eksiklerimizi bize bildirmeniz için serverde...
  5. vixoender69

1.7.2 Texture Packs Öneren Varsa Tıklasın !!!

Merhaba Arkadaşlar Bana Minecraft 1.7.2. Sürümü İçin Güzel Bir Texture Packs Önerecek Varmı Eğer Varsa Yoruma Texture Packsin Adını Veya Linkini Atsın.
  6. vixoender69

Survival City Açıldı, 42 Sloth 12gb Ram 4gb Modspace'e Yükseltildi.

IP: 85.190.131.232:25565 ---- survivalcity.nitrado.net Sloth: 42 Ram: 12288MB Modspace: 4000MB Arkadaşlar serverda teknik arızalar yaşıyoruz. Hileyi önleyelim derken server ı baya zorladık. Bu nedenle back up yapmak zorunda kaldık. Sizden isteğimiz sabırlı olun. SERVER AÇIK!!! Düzenlemeler...
  7. vixoender69

Öneriniz nedir ??

arkadaşlar bana server önerebilcek varmı her türlü server olabilir lütfen yoruma ip atarak bana yardımcı olun
  8. vixoender69

Premium Hesap Yardım !!!

arkadaşlar premium hesapları olanlar bilirler çoğunlukla benim bi premium hesbım var ve ben bunun şifresini nasıl değişdirebilirim yardım edin lütfen cevaplarını aşağı yorum atın lütfen
  9. vixoender69

Yardım

arkadaşlar ben kendim modlu survival oynıyacağım ama malesef minecraft dosyasının içerisinde modlarımı atabileceğim dosya yok biri bana yardımcı olabilirse çok sevineceğim