Arama sonuçlarınız

1. eLvvNt

Battlefield 4 - Call Of Duty Ghosts - Counter Strike: GO

Hikayeyi bitirdikten sonra bf ve cod yalan Send from L620
  2. eLvvNt

Grief Prevention İşini Gören Plugin Lazım !

Çok basit sistem işte :D
  3. eLvvNt

Grief Prevention İşini Gören Plugin Lazım !

Plugin bilmiyorum ancak item kopyalama bugunu kapatmak için skript yazdım :D (çoğu kişiyi canından tak ettirmişti). İstersen burada : on damage of a player: attacker is a player: set {zamanlama.%victim%} to 10 set {env.%victim%} to 1 wait 1 second remove 1...
  4. eLvvNt

Laptop Alacağım Kararsızım

Notebooklarda her halükarda 1 gunu zor çıkarırsın. Şimdiki notebooklar çoğunlukla 6 hucre ile geliyor
  5. eLvvNt

Xbox One almayı düşünüyorum

Dvd oynatıcısı yerine geçireceğim (ps bunu yapamıyor diye biliyorum ?) Ayrıca annem xbox 360'da Just danceyi görünce ona bundada oluyor dedim yani just dance olacak. Ayrıca evdeki telefonların tumu smartglass'ı destekliyor vita ise yok. Yani gelen kolla beraber telefonlardan birini ek kol...
  6. eLvvNt

Teknosa media markt gibi yerlerden alacağım internetten abuk sabuk yerlerden değil :D ayrıca PS'te Skype ücretli diye biliyorum Xbox'ta olup olmadığı konusunda merak ettim. Oyunlara para verebilirim 360'taki jtag'cı lara benzemem (yılda 2-3 oyun falan) ayrıca dvd arşivim var. Madem Xbox dvd ve...
  7. eLvvNt

Bilgisayarım Saints Row 4'ü Kaldırır mı?

İ3 2130 işlemcide sıkıntı çıkarmayan oyun i5 3210'da mı sıkıntı yapacak peh In macedonia
  8. eLvvNt

Xbox One almayı düşünüyorum (ön sipariş). Yurt dışından Kinect + Xbox getirenler olmuştur diye umarak birkaç şey sorayım dedim (getirtmesenizde hakkında emin olduğunuz şeyleri cevaplarsınız) 1. IE kullanmak için gold hesap gereklimi ? 2. Skype için gold gereklimi ? 3. Hem Xbox hemde PS'te...
  9. eLvvNt

Otomatik Tarım

İnsan bi resimli anlatım yapar derken konuya cevap yazanlara dedin ve bende cevapladım farkındaysan
  10. eLvvNt

Otomatik Tarım

Telefonda resim atarım ya zaten ?
  11. eLvvNt

Acill Yardım!Ne Kadar...

Ne yapman gerekiyor ? In macedonia
  12. eLvvNt

OYUN KEYIF TR SPONSOR ARIYOR GG ///////////////////////////

Open broadcast software ücretsiz ve güzel bir program. Ayrıca sunucunuzu kendi pc'nizde açabilirsiniz. In macedonia
  13. eLvvNt

YuNuSEmRe . 1.7.2. Survival Plugin Paketi . %100 Sorunsuz - Türkçe ve Ayarlı

Profil fotonu çalmış ? (ibretlik tespit :D - cidden niye aynı acaba ?)
  14. eLvvNt

CombatLog Bugu

Özel bir launcher kullanman gerek (başka çozumu yok diye biliyorum) In macedonia
  15. eLvvNt

Alfa ile Sorgulama 3 (+15)

Din dersinin ve tüm derslerin saatlerinden bakan ve üst yönetim (hukumet) sorumlu. Eğer Allah razı olsun diyorsan kime ne dediğini bilmiyorsun demek ? Hem nefret edip hem teşekkür etmek nasıl bir şey hiç anlamam ?
  16. eLvvNt

[Yardım] Market Sk

Amacın nedir ben hala anlamadım ? (yardım edebilirim)
  17. eLvvNt

Neden mi seviyorsun ? Ban riskini göze alıyorum açık açık AKP'lisin. RTE taraftarısın. Anladın umarım ? Sen dine vereceğin şu önemi bilime versen kendi uzay gemini, arabanı, uçağını vesaireni uretirsin
  18. eLvvNt

Ders sayılarıyla kim ilgileniyor acaba "din dersini sıklaştıranlar" mı ?
  19. eLvvNt

Sana lafımız yok. Biz kuran'ı okumadan kurandan örnek verenlere, 4 eş'i hak gorenlere, adam oldurmeyi normal sayanlara, Hz.Muhammed'den sonra adı lazım değil birini peygamber yapanlara "yobaz" diyoruz.
  20. eLvvNt

Ulan forum kuralları uysa niye din dersini sevdiğini söylerdim de neyse
  21. eLvvNt

Uyuşmuyor ? Edebiyatın 0 üzeri 0. Sozcukleri tam tersi anlamında kullanmak (adını unuttum aslında :D ) var. Ve benim yaptığım aynen bu (mesajımı tekrar tekrar oku). Adama zorla Müslüman ol diyemezsin. Malesef senin gibiler yüzünden din dersleri sıklaştı. Çünkü anlamıyorsunuz bir şey.
  22. eLvvNt

Müslüman ol kafan rahat olsun lafını 3 kez tekrarlamak davet etmek olsa gerek ?
  23. eLvvNt

Sonuççç olarak ForumMCturk ailesi Allah'ın olup olmadığını bilmiyoruz ve terslikler kafamızı karıştırıyor. Peki biz ne yapıyoruz ? Sadece varsayımlardan gidiyoruz. Mesajı tek yazma amacım konunun başlarında ortaya çıkan "Seni musluman olmaya davet ediyorum" diyip -dinde zorlama yoktur- ilkesine...