Arama sonuçlarınız

1. eLvvNt

Xbox One almayı düşünüyorum

Xbox One almayı düşünüyorum (ön sipariş). Yurt dışından Kinect + Xbox getirenler olmuştur diye umarak birkaç şey sorayım dedim (getirtmesenizde hakkında emin olduğunuz şeyleri cevaplarsınız) 1. IE kullanmak için gold hesap gereklimi ? 2. Skype için gold gereklimi ? 3. Hem Xbox hemde PS'te...
  2. eLvvNt

Ekran karti onerisi

Oncelikle ramazan bayraminiz kutlu olsun. Sizlerden ekran karti onerisi istiyorum. Fiyati 350tl'den yukari olmazsa sevinirim. Elimdeki kart radeon hd 75xx serisi. Ancak bf3'u tum efektleri kapatarak ve 1024x768 ayarlarda oynuyabiliyorum ancak :/ (fps 40 civari). Karsilastirmayida buna gore...
  3. eLvvNt

Sunucu yetkili alımları hakkındaki görüşüm

Herkesin görmeyeceğini düşünerek konuyu buraya açtım. Açılan alım konularında form doldurun deniyor doldurup alınıp alınmadığınız söyleniyor. Hele birde 11-12 yaşlarında olupta formda +15 gibi yaş sınırlamaları koyanlar var. Ben burdan size sesleniyorum. Bırakın form doldurmayı ! Formla yetenek...
  4. eLvvNt

Lumia Cyan hakkında

Cyan güncellemesi neleri değiştiriyor ne getiriyor ? (L 620 kullanıyorum - 925'ler yukleyebiliyor bana farklar lazım) L620 kullanıyor...
  5. eLvvNt

Sunucu Açmak

Merhabalar. Evimde boş bir bilgisayarım var. İçerisinde Slitaz yuklu (Lubuntu ya da ubuntu server'a geçireceğim). Port açmam ayrıca IP sabitlemem lazım (biliyorum) ancak TP-LINK TDW8961ND mıdemimde hangi portu açarsam açayım kapalı gorunuyor. Firewall kapalı şu anda. Ve Ubuntu Server'a geçersem...
  6. eLvvNt

Phoenix SkyBlock (Kendi imkanlarıyla doğan sunucu)

Sunucu iptal edildi
  7. eLvvNt

Dragon Announcer Plugin Tanıtım

Merhaba, öyle saçma isimli bi kanal açtım plugin tanıtmaya başladım. İşte ilk pluginim :