Arama sonuçlarınız

1. M

Köylüleri Kurtar. Acele Et.!!!

Ne dion la ? :) Sonuçta map'ımı tanıttım yanlış bir şey varsa söyle düzeltem
  2. M

En İyi Harita

Resim olmazsa kimse indirmez indirmeye bile zahmette bulunmazlar. aynı ben :)
  3. M

Wither'in İntikamı -2

Teşekkür ederim 3. bölümünü 1 hafta sonra yükliycem büyük ve uzun olucak o yüzden planlama yapıcam :)
  4. M

Piramit Haritası

Evet basitten başlayarak zora doğru ilerletmeyi düşünüyorum.
  5. M

Piramit Haritası

Nasıl yetersiz ? isteyenler indirip içini döşeyebilirler.
  6. M

Piramit Haritası

Merhaba arkadaşlar Piramit aslan heykeli vb şeyleri sevenler için yeni bir başlangıç Piramit yaptım daha devamı gelecektir aslan heykeli filan fotosu ve linki. Beğenenler içini döşeyebilir. Resim-1 Resim-2 Resim-3 İndirme Linki : http://www.mediafire.com/?4o7hn288z23k1v5
  7. M

Emreald Dedector

Fotoğraf yüklemeni Tavsiye ederim.
  8. M

Wither'in İntikamı -2

Evet arkadaşlar Wither'in İntikamı -2'ye Hoşgelnizi. Köylüleri kurtardınız. şimdi Büyücünün birii onu canlandırmış ve size sinirli olan Wither sizden intikam almaya çalışıcak ve ordu topluyor daha fazla toplayamadan onu durdur. Oyun ile ilgili 1 Resim vereceğim Kusura bakmayın İndirip oynayın...
  9. M

Witherin İntikamı -2 Yüklenmiştir.
  10. M

Yeni haritalar yaptığımda paylaşıyorum zaten :)Wither'in İntikamı V2 Yakında Sizlerle :)
  11. M

http://gamewise.co/games/24351/Minecraft/Resource-Packs/Popular-Resource-Packs/Modern-HD Texture pack 1.6.2 1.5.2 sürümleri içerir Buradan indirin
  12. M

BadSchooL - Hazine Avi

Merhaba arkadaşlar Küçük bir hazine avi haritası düzenledim 40 adet elmas yerleştirdim hazine avi map'larını sevenler indirsin. küçük fakat oynanabilir. Lafı uzatmadan Resimler + Link Resim-1 Resim-2 Resim-3 İndirme Linki : http://www.mediafire.com/?d5aoz7qh3306jvb
  13. M

Sen Texture Pack'sızmı oynuyon ? :D
  14. M

pixsel art

Sana bir önerim var. En az 3 fotoğraf koy yoksa kimse indirmez. Tavsiyem Hızlıresim.com'dan indirip buraya atabilirsin.
  15. M

Teşekkür ederim Arkadaşlar Ben 1.5.2 Kullanıyorsam belki 1.7.2 kullansaydım 1.5.2 1.6.4 benim koyduğum Objeleri göremiycekti O yüzden Hiçbir Söze gerek yok. TexTure Pack Googleye Minecraft 1.5.2 kullanıyorsanız 1.5.2 Modern HD yazın çıkar
  16. M

O Tür kodlar ByAnjoCaido'nun Yayınladığı minecraft'ta bütün kodlar çalışmıyor.
  17. M

file:///C:/Users/xxx/Desktop/Dosyalar%C4%B1m/%C4%B0ndirilenler/Modern-HD-1.5.zip Lütfen...

file:///C:/Users/xxx/Desktop/Dosyalar%C4%B1m/%C4%B0ndirilenler/Modern-HD-1.5.zip Lütfen Sorularını Konunun İçine Yaz.
  18. M

Wither Köylüleri Kaçırdı ve Zindana Hapsetti Onları tek tek yemeyi planlıyor durma hemen haritayı indir ve withere karşı çık köylüleri kurtar. Withere Giden Yolda Zorluklarla Karşılaşıcaksın. fakat bunlar seni durduracakmı ? Hadi Göreyim Seni önce Haritanın Resimlerine Sonra Kendisine Bak...
  19. M

*BadSchool* AdvenTure Map

Hayatta Kalma moduna Çek Ben çekmeyi unutmuşum.
  20. M

*BadSchool* AdvenTure Map

Merhaba arkadaşlar. AdvenTure Map yapıyorum. İlk Macera mapımı Yaptım ve Bunu sizlerle Paylaşmak İstedim Denedim geçiliyor. Lafı uzatmadan Resimler. Resim-1 Resim-2 Resim-3 Ve İndirme Linki: http://www.mediafire.com/?e73xv9nd59eabei
  21. M

Minecraft PvP Haritası

Arkadaşlar Alıntıdır diye belirttim zaten map benim değildir Lütfen okuyunuz. Sade Olabilir Ben sadece Paylaştım.
  22. M

Minecraft PvP Haritası

Arkadaşlar Mapı ben yapmadım Açıklamadada belirttim alıntıdır. die.!
  23. M

[Nova City] Kendi Yapımım [YAPIMDA]/xFaCtOrX

İngilizlerde Cami yokmu ?
  24. M

[Nova City] Kendi Yapımım [YAPIMDA]/xFaCtOrX

Alıntıdır. Diğer Forumlarda Bulunuyor. + Bu mapı yapan Türk değil İngilizdir.
  25. M

Minecraft Türkçe Adventure/Parkur Map 2 [4000+ İndirme]

Güzel Beğendim. Not:TurboBit.net ' e yükleme İndirmeye Ugrasmayan Arkadaşlar Olucaktır.