Arama sonuçlarınız

1. Brain_Freez

PumpaCraft YakınDa Online Faction/PvP/Boss/Repair/Görev/Rütbe

Adım : Furkan Yaş : 15 Tecrübe 17 Serverde Rehberlik 4 Serverde Builder 2 Serverim oldu 1 adminlik. REHBERLİK ALIMI ^_^ NİCK : GummyJim+Güncel
  2. Brain_Freez

#Furki.TR | v4.6.0[0.1]-Plugin Paketi | Hatasız,Sorunsuz | 1.7.[2-4-5] Güncellendi version [0.1]

Ellerine SAĞLIK Süper bir Plugin Paketi Başarılarının Devamini Dilerim...
  3. Brain_Freez

NationalCraft 1.6.4 ¤Faction¤ HungerGames-Nitrado-Faction!!!

Sadece Bunu söylemek istiyorum : Serverin Buildi BERBAT Ötesi. Spawn Zaten Hazir. Yani Server Güzel ama Build berbat . İyi Forumlar.
  4. Brain_Freez

ReloadedCraft Adaletsizliği.

Kardeşim 73 M Asla Olmaz 1 M'yi Zaten 7/24 oynarsan kazanion neyin kafasindasin?
  5. Brain_Freez

Mineacademy Adli Serverin Bana yaptigi Terbiyesizlik.

Selam Arkadaşlar İlk olarak Konuma geldiginiz için teşşekkürler. Bu serverin başkani (kurucusu) Beni Mod olarak aldi. Dediki Ormani hallet Bazi Wg işlerini yapamiorm dedi bende yaptim. Sonra Mob arenayi hallettik onuda yapamiyorum dedi. Sonra Bi admin Geldi VE Set Wood Çekti En az 100000...
  6. Brain_Freez

[★]AdventureMC [★] Şimdi Yenilendi [★]ip:adventuremc.nitrado.net[★] Alım Var [★]

Servere koşun manyak server adminler ilgili
  7. Brain_Freez

[★]GoldenMC [★]Geri Dönüyor! 1.6.4[★]Faction-PvP[★]Alım Var[★]7/24 İlgi[★]

Selam Arkadaşlar Beni Zaten GoldenCraft'dan Taniyorsunuzdur. Ben Brain_Freez. Bir Süreligine Serverimiz Kapanmişti. Herkezin Eşyalari,Evi,Parasi Pulu Herşeyi Gitmişti Ama... GOLDENCRAFT YENİ SPAWNİYLA,YENİ MARKETİYLE,YENİ ORMANİYLA... Geri DöNüYoR!!! Saygin Üyelerimizi Serverimize Bekleriz...
  8. Brain_Freez

[★]GoldenMC [★]1.6.2[★]Faction-PvP[★]ALIM YOK[★]7/24[★]

İlk Olarak Konumuza Hoşgeldiniz. Biz Kimiz? Biz Sizin Eğlenmenizi sağlamak için Elinden Geleni yapan ADMİNLERİZ. Serverimiz Klimalıdır.Serverimize İstediginiz Zaman Gelebilirsiniz Peki Servere Nasıl gelirim? İp ADRESİ : GoldenCraft.Nitrado.net Adresinden Ulaşabilirsiniz. Hemen Server...