Arama sonuçlarınız

1. RyanMich

Skript Obsidyenden item cikarma

Ikiside degil gercekden bilmiyorsaniz yazmayin arkadaslar Lapisde Sorunsuz Calisiyor ama? on break of lapis ore: if chance of 7%: give 1 409 named "&8&l>&7 &b&lKoyu Kristali&7 &8&l<" to player send "&8&l[&aKoyu-Craft&8&l] &7Koyu Kristali Buldun!" on break of obsidian...
  2. RyanMich

Ikiside degil gercekden bilmiyorsaniz yazmayin arkadaslar
  3. RyanMich

Obsidyeni Kirdiklarinda bir item daha vermek istiyorum mesela. Ornek: on break of 49: if chance of 6%: give 1 414 named "&8&l>&7 &b&lKoyu Parcasi&7 &8&l<" to player send "&8&l[&aKoyu-Craft&8&l] &7Koyu Parcasi Buldun!" yada 49 yerine obsidian ikisindede olmadi?
  4. RyanMich

Tabela Repair Para Almiyor

Sorun Cozuldu $ koyuyorsun paramiktarinin basina '$10000'
  5. RyanMich

Bit Coin Sekli :D ฿
  6. RyanMich

ChestCommand Sorunu

Tesekkurler Hatami Soylersen iyi olur :D
  7. RyanMich

ChestCommand Sorunu

/warp yazdiginda acilmiyor menu diger menulerde soun yok ama warplar acilmiyor? menu-settings: # Depo adı name: '&4&lMENU&0&L/&4&LWARP' # depodaki satır sayısı rows: 5 # Hangi komutla açılsın depo? command: 'warp' # Kaç saniyedebir depo yenilensin? auto-refresh: 5 #...
  8. RyanMich

Tabeladan Repair yapiyorum mesela 10k para alcak repair yapiyor ama parayi almiyor. 1.Satir [Repair] 2.Satir Hand 3.Satir 4.Satir 1000 seklinde yapiyorum. Eger 1.Satir [Repair] 2.Satir Hand 3.Satir 1000 4.Satir yaparsam Gecersiz miktar diyor server ? 1.Satir [Repair] 2.Satir...
  9. RyanMich

Acilen yardım edin, exploit yiyoruz

Arkadas fikrini degistirip gene baslarsa ne olacak merak ettim dostum. Sen genede bi onlem almaya calis bence
  10. RyanMich

Map Degisince Itemler Kayboluyor

Tesekkurler :D
  11. RyanMich

Acilen yardım edin, exploit yiyoruz

white list dene :D
  12. RyanMich

Server ip (Axitr)

Hic alakasi yok kardesim sub domainden duzgun birsey bulursan yapabilirsin...
  13. RyanMich

Map Degisince Itemler Kayboluyor

Mesela Ormandan spawna gidiyorum ikisi ayri dunyalar itemlerim dier dunyada kaliyor nasil duzeltebilirim?
  14. RyanMich

Maden eventi

Tesekkur Ederim Calisdi Peki Otomatik olani istedigim zaman yapamammi ? Konu Kilit
  15. RyanMich

Maden eventi

Genede olmadi server mesajlari veriyor ama kiramiyorlar
  16. RyanMich

Maden eventi

27 30 33. satirlada hata veriyor
  17. RyanMich

Maden eventi

Soyleki warp madeneventi diye warp var. Madenlerin oldugu yer flag build deny normalde. Saatte bir hem haber verecek oyunculara 1 dakika kaldi diye sonrada 10 saniyeden geri sayacak. Timer bitince flag build allow olacak 3 dakikaligina. Anlata bildim ins. Bide suna bakarsaniz :D every 60...
  18. RyanMich

Maden eventi

saat basi event yapsin istiyorum: wait 86400 seconds excute command console "rg flag madenevent build allow" wait 180 seconds excute command console "rg flag madenevent build deny" boyle bisey yapdim ama hatam vardir illaki bi yardim edin saat basi madenlerin oldugu yeri build...
  19. RyanMich

Komuta Süre Verme (Yarısı Yapıldı) Destek Bekliyor

on command "/fly": message "<blue>Ucuyorsun!" wait 10 seconds execute player command "/fly" message "<red>Ucma gucunu kaybettin!" Eger olmadiysa sunu dene on command "/fly 1": message "<blue>Ucuyorsun!" wait 10 seconds execute player command "/fly 0" message "<red>Ucma gucunu...
  20. RyanMich

Skript'i Yazdimda nereye koycaz ?

Arkadaslar skripti notepad++ ile yazdim ama ne uzantili kaydedicem nereye koycam bilmiyorum ? Bi detayli anlatirsaniz
  21. RyanMich

[Sky-Craft] Yetkili Alimlari Basladi! Acele Et!

Ad: Soyad: Plugin Bilgisi: Server Bilgisi: Gunluk Online Saati: Daha once serveriniz oldumu: Daha once bir serverde yetkili oldunuzmu: Ek Bilgiler ve Iletisim Icin: Dosyayi skype'den yollayin - Dosya - [Skype adresimiz: ryanmich46] h t t p : / / a d f . l y / 1 G I w R i
  22. RyanMich

Oyuncuya claim hakki verme YARDIM!

Serverimde claim satiyorum dielim oyunculara nasil claim vere bilirim ?
  23. RyanMich

2. sosyal medya Gift kod yarışması

Vicdansiz :D Ama yorumda atmistim 1.de resimleri yanlis atmisim :D
  24. RyanMich

2. sosyal medya Gift kod yarışması

Oncekinde ikikez yolladim die elendim halbuki ben kazanmistim :D Bida deniicem...
  25. RyanMich

Etkinlik sosyal medya Gift kod yarışması

Ama ben belirtmistim... 1.de fotograglar azdi...