Arama sonuçlarınız

1. C

>>İnciCraft<< Builder Ve WGci Arıyoruz!

Evet Konuyu kapatamadım Adminler Kapatırsa Sevinirim :)
  2. C

>>İnciCraft<< Builder Ve WGci Arıyoruz!

Başlıktada Açıkca Belirttiğim Gibi Wg Ve Build Yapabilecek kişi arıyoruz vps hazır mapi biraz yaptık acemice vede kötü olsa da :) Bize yardımcı olabilecek birini arıyoruz! İletişim; Skype : valehere1 (ADMİN)
  3. C

Multiverse Pvp Açamıyorum!

Multiverse adlı pluginden bi düyna oluşturdum bu dünya ormanım olacaktı ama pvpyi bi türlü açamadım yardımcı olabilecek bi güzel insan evladı var mı ? :D
  4. C

Minecraft Crash

Serverdanmış Herhalde Senin Serverda Sorun yok :D
  5. C

Minecraft Crash

Kardeş Biliyorsan Şimdide Yeni Bir Hata Vermeye Başladı Serverları Açmıyor :) failed to login invalid session (try restarting your game) ( Hata Bu )
  6. C

Minecraft Crash

Teşekürler Sorun Çözüldü Sizinde Dediğiniz Gibi Ekran Kartımın Driverı Yüklü Değilmiş Yükledim Düzeldi Yardımın İçin Saol Yinede Konuyu Kapatamıyorum Sanırım Ben Modlar Kapatırsa Sevinirim :)
  7. C

Minecraft Crash

Minecraftı 1 Haftadır Yüklemeye Çalışıyorum Ama Nereden İndirdiysem Crash Veriyo Hatada Bu Arkadaşlar ---- Minecraft Crash Report ---- // On the bright side, I bought you a teddy bear! (BURASI GENELDE DEĞİŞİYOR FARKLI YAZILAR GELİYOR HER YENİDEN AÇIŞIMDA ) Time: 29.01.2014 05:08 Description...