Arama sonuçlarınız

1. Jutdxxen

Curse Mod Paketleri Server Açma Hakkında Sıkıntı

Arkadaşlar 1 evde 2 kişi yaşıyoruz doğal olarak evde 2 pc var :) Sorum şu benim pc de 8 gb ram var istediğimiz mod pack ait server dosyalarını indirip açıyorum her şey doğru açılıyor fakat öbür pc buna bağlanamıyor sizce nasıl bu sorunu çözebiliriz ?
  2. Jutdxxen

FTB İnfinity Evolved Skyblock 3 GB RAM

Agrarian skies 1 200 fps oynuyorum şu an 2 side skyblock okadar fark yaratıyormuki ?
  3. Jutdxxen

FTB İnfinity Evolved Skyblock 3 GB RAM

Arkadaşlar 3 gb ram var acaba pc açarmı ?
  4. Jutdxxen

Tek Başına oynamaktan Sıkılıp Multiplayer Ftb Oynamak isteyen içeri !

Feed the beast başlığı olduğu için öyle yazdım yoksa her paket bize koymaz :D
  5. Jutdxxen

Tek Başına oynamaktan Sıkılıp Multiplayer Ftb Oynamak isteyen içeri !

Gerekenler -Teamspeak + Mikrofon -Bilgisayarı 1.7.10 mod paketlerini desteklemeli - Yaş -> 13-14-15-16 -İletişim -> Konu altına veya skype yazabilirsiniz Skype:freaky.mine1 Server için 10 günlük ftb serverım var
  6. Jutdxxen

Ftb Ram Sorunu

Bunun sorunu Kesinlikle FTBLauncherın 32 bittir. (!) 64 Bit yüklersen 8 gb kadar ram verme şansın olacaktır (3gb versen yeterli olur )
  7. Jutdxxen

[1.7.2] Ranork's Swords | 6 Yeni Kılıç! (Öneri ve İsteklere açık)

2. 3. Kılıçlar Tinkers'ın Kılıçlarına benzemiş :)
  8. Jutdxxen

ATLauncher Cracked Jar2exe Hatası

%10 başına gelen şanssızlardan birisisin sen :)
  9. Jutdxxen

Sky Factory Mod Pack Buyrun Yaptım Oynarsınız

Sky Factory Nasıl Thaumcraft ekledin ? thaumcraft nasıl yapcakki adamlar [Aura node? - Shardlar? - Research?] +Ars Magica Aynı saçmalık olur. Anca Agrarian Skies da bu tür modlar bulanabilir.
  10. Jutdxxen

Minecraft 1.6.x Teknik Mod Paketi Bilen ?

-Mekanism Ağırlıklı seviyorsan kayracraft[4gb az rami olanlar için kayra-mini mevcut :) ] -IC2 agırlıklı seviyorsan K.A.S.A -Technic launcher genellikle %90 aksiyon macera modu içeriyor -FTB Launcher ise 4gb ramdan fazla olan birsürü %95 mod var Bana göre kayracraft en iyisi :)
  11. Jutdxxen

Ozaman Tek çare Sisteminizi 64 BİT yaptırmak :)
  12. Jutdxxen

FTBLauncher agrarian skies diye mod pack var oda sky factory gibi ama biraz daha hardcore :)
  13. Jutdxxen

O sorun atlauncher gıcık edibilen sorunlardan birisi :) sana tavsiyem ftblauncher kullan atlauncher şu an için iyi bir fikir degil bana göre .)
  14. Jutdxxen

[Soru] The Crafting Dead

Hayırlı Olsun :)
  15. Jutdxxen

mineclony SERVER

Sürümü Yanlış olabilir :) yada kendi mod yapımcısının sitesinden indirmeyi dene
  16. Jutdxxen

mineclony SERVER

Open to lan üzerinden hiç uğraşmadan hamachi ile rahat bir şekilde kurabilirsiniz
  17. Jutdxxen

YogBox Mod Yardım

'minecolony' Buyur kardeşim
  18. Jutdxxen

[Soru] The Crafting Dead

Crafting dead presiz açabilirsin fakat multiplayer üzerinden oynayamassın :)
  19. Jutdxxen

KASA STANDART MODLU SERVER PORTLU ! KÖFTE XEONEN LÜTFEN BAKIN

Onun yerine esc basıp ordan 'OPEN TO LAN' üzerinden açıp ve hamachi açarsan daha kolay olur [Hamachi ip] + [Open lan dan açınca çıkan port] Örn : 25.63.25.22:22552
  20. Jutdxxen

Industrialcraft 2 1.6.4 Hatası

-Bi mod ile ic2 ID leri çakışıyor olabilir.En iyisi bütün modları bi yere ayırıp tek ic2 yükle sonra teker teker yükle hangisinde bu hata alıyorsan onu sil :) -Yada consoldan bakıp hangi mod ile çakıştıgını bulup item ID degiştirebilirsin :)
  21. Jutdxxen

Kanalıma Yeni Eleman Arıyorum.... [+13+14]

Fazla abarti degil video cekerken kasmasin yeter
  22. Jutdxxen

KONU GUNCEL +++++++
  23. Jutdxxen

Herkeze Merhaba Öncellikle :) Kanalıma Yeni eleman demiyimde arkadaş arıyorum benle Video çekecek hoşgörülü , dürüst , vs vs ,, Eğer Sizde kendinize uygun görüyorsanız ve iyi bir pc sahipseniz Neden olmasın ? .... İletişim -> Skype -> freaky.mine1 Buradanda yazabilirisiniz. Channel ->...