Arama sonuçlarınız

1. D

DisabeLCraft 2013'E Nokta Koyacak Kaliteli Son Server !! DisabelCraft.Nitrado.net

Sevindim buna :)Hep Böyle Gider inşalalhGüncelgüncellGüncelServer Tekrar Aktif
  2. D

DisabeLCraft 2013'E Nokta Koyacak Kaliteli Son Server !! DisabelCraft.Nitrado.net

Tskler.Umarım iyi vakit geçirirsinGüncel
  3. D

Tmm Kurallara uyacam Tskler. Bilgilendirdigin içinServerimize Parkur Eklenmek üzere son 10 dk içinde parkur eklenecektir :)Serverimize Reklamcı Alınacaktır Skype: Disabel.craft./warp avci acıldı
  4. D

GüncelGüncel Olmasını istiyorumGüncelGüncelGüncel
  5. D

Bizim Gibi Kişiliksizlerin Sana Verdigi Reklam Korumasını Kullanıyorsun ;) + Bizim Gibilere Soruyorsun :) Hammadde'de Can Gitmesi Nasıl Kapatılır vb. Seklinde ;)
  6. D

En Azından Serverimde Lag Olmuyor ve Saldırı yemiyor ;) Senin Serverin 200 Kİşi Diyorsun Fakat Zıt Bıt Saldırı Yiyor Öyle Olacagına Hiç olmasın ;)
  7. D

Ventres Kalitesiz Demenin Sebebini Açıklarmısın ? 1: Senin Serverini Kapatmalarımı 2: Senin Serverine PLugin Yardımında Bulunmalarımı ? Veya Ney ?
  8. D

Lapis Var Fakat Lapisde Sacede Para Geliyor xp KazanamıyorlarBu Yüzden Lapis de Standart bir Odun Gibi ;)Güncel
  9. D

Uzun lafın kısası dicem ama öyle bir şey yoktur :D. Uzun laf her zaman tam anlamıyla anlatılmalıdır bence ve bu serverde onlardan biri. Sen ararsın o vazgeçirir. Sen bulursun o seni hayal kırıklığına uğratır. Eee gelelimmi asıl serverimize işte bilgiler ; Sürüm: [1.6.2] Server İp...
  10. D

Kardeşim Ben Bir konu acmıstım fakat gözükmüyor Müsaitsen kontrol edermisin Sebebi neymiş...

Kardeşim Ben Bir konu acmıstım fakat gözükmüyor Müsaitsen kontrol edermisin Sebebi neymiş Forumun en güzel konusunu actım fakat yine gözükmüyor buyur link Konumun Linki...