Arama sonuçlarınız

1. Nugget

Ottoman Craft // 1.7 // Killaura Korumalı // Edit // Lapis //

Sunucumuzda 3 adet kurucu bulunmaktadır. Yetkili Alımı Yoktur. Sunucuda Edit itemler bulunmaktadır. Düzenli olarak event yapılır (Parkur,Maden,Rain,Köşe Kapmaca Vb.) Sunucu şuanda 14 Kişiliktir En yakın zamanda 25 slot olucaktır. Hile Koruması. Hammadde,Lapis,Viphammadde Oto Yenileme...
  2. Nugget

Karne Çekilişi

ÇEKİLİŞ İPTAL EDİLDİ
  3. Nugget

Yardım

Arkadaşlar video'yu büyütüyorum ancak altta araç çubuğu kaybolmuyor yardım edermisiniz
  4. Nugget

Hangi Kart'ı Alayım ?

Arkadaşlar kart alıcam ancak hala kararlaştıramadım öneriniz varmı Paybyme daha kullanışlı gibi ama eski videolar izledim steam'da kullanılmıyor felan diyorlardı şu an steam'da kullanılıyormu veya origin'de yardım ederseniz sevinirim.
  5. Nugget

2. Deneme

Yine ben yine market :D ilk denemem biraz kötüydü dış görünüşede önem vermeye çalıştım ve ortaya çıkan şey bu :D
  6. Nugget

İlk Builder'lık Denemem (Market)

Canım sıkıldı Market yapmaya başladım Sonuç :D
  7. Nugget

Merhaba.. Ben Eren.

Merhaba arkadaşlar ben Eren foruma yeni kayıt oldum. Tanışma gibi bir bölüm göremedim Konuyu buraya açayım dedim. Minecraft'a başlayalı bayağı oluyor ama premium degilim. Nick'im BlackShadow, Serverlerda oynamayı tercih ederim Hunger games,Faction gibi Yaşım 13. Daha ne yazayım bulamadım :D