Arama sonuçlarınız

1. eneskarakaya

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

İsim:Enes Karakaya Yaş:17 Minecraft ıd:alexgrist Rol içi isim: Zeus Me nedir:hareket bildirir do nedir:bilgi verir f nedir:fısıldamak Oyuna gireceğiniz skin: http://mcss.me/alexgrist Oynadığınız rpg sunucular: ikinci sunucum Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey Yada Güney]:Kuzey
  2. eneskarakaya

[{AnonimCraft}] KALELER GEMİLER %100 SURVİVALIN TEK ADRESİ 1.7.2 SAVAŞ

arkadaşlar bazı serveri böyle yapmak isteyen insanlar tabi çıkıyo dedikleri yalandır. servere gelip kendi gözleriniz ile görebilirsiniz
  3. eneskarakaya

gel kardeim her şey sizin için gemi savaşları deişigüncel pls
  4. eneskarakaya

server tekrar açıldı güncelllllllllllSorusu yada serverle ilgili herşye cevaplayabilirimGÜNCEL ++ SORUSU OLANLAR SORABİLİR
  5. eneskarakaya

:D :D :D :D :D ARKADAŞLAR SAAT 4 TE GEMİ SAVAŞI VE KALE SAVAŞI YAPILICAKTIR GEMİ SAVAŞINA KATILMAK İÇİN EN FAZLA 4 KİŞİ TAKIM KURMALISINIZ EN AZ 2 TAKIMDAKİ HERKEZDE DEMİR SET OLMALI !!!! [SAAT 4] KONU GÜNCELLKONUYA YENİ RESİM EKLEDİM GÜNCELLArkadaşlar serverin yeni resimlerini...
  6. eneskarakaya

WarTime.Nitrado.Net - Silahlar,Rütbe Sistemi,Team Kurma,Claim Atma,Skor Tablosu - 1.7.2

server güzelmi bilmiyorum şimdi deniyicem
  7. eneskarakaya

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

abicim bak kendi serverimi boşveriyorum bu serverde takılmak için adım zeus zaten survival bölümde benim serverimin reklamı var her neyse ondan bahsetmiyicem [zeus] banını açmıştım ama şimdi giremiyorum hileyi kapatıp yetkrar deneyiniz falan diyo
  8. eneskarakaya

canım kardeşim sen kendini rahat tut o adam aklı başı serveri kötüliyicek aklı başı bizi düşürücek elinde ss bile yok yorum atmaya ne yüzü varsa server yöneticileri gerekli mudahaleyi yaparlar zaten
  9. eneskarakaya

kardeşim lütfen konuyu kirletme asla öyle bi şey yapmadık yaptıysa ss göster ve konumu sakın ama sakın kirletme
  10. eneskarakaya

Server fullendi gemi savaşı yapılıcaktır ve kale savaşı saat 3 te takımlarınızı ve setlerinizi hazırlayın server full GÜNCEL +++
  11. eneskarakaya

tm kardeşim bide şey ekliyorum timber mod ağacın köküne vurunca hepsi düşsün ?
  12. eneskarakaya

Canım kardeşim serveri artırıcaz yoğun istek üzerine 1. Vip alanlar server dolu olsada girebilir istersen vip al :) ama server kişi sayısını yükselticez mrk etme
  13. eneskarakaya

Çok saol kardeşim siz arkamızdayken inşallah oluruz Serverde yapılmasını istediğiniz şeyleri buraya yazabilirsiniz istek bilgi yada öğrenmek istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz
  14. eneskarakaya

saol server adına sizden ve senden tebrik ediyorum başarının devamını diliyorum
  15. eneskarakaya

Az önce kan efektini team pluginin ve altın kürekle claim puliginini ekledim onun için server AÇIK GÜMNCELLserver güncell yeni yerler yeni köyler eklendi !!!servere 2 adet kale eklendi serverdeki kişi saysı yoğun istek üzerine artıcak !!!kale savaşına katılmak isteyenler için son 3 kişilik yer...
  16. eneskarakaya

az önce serveri kapattım oyuncuların girmesini söyledim 2 dk sonra girebilirsiiz
  17. eneskarakaya

Series Craft Eski Nesil Editsiz PVP, FACTION, EKONOMI Serveriniz

Arkadaşlar bu server kapanmıştır yeni server faction bölümünde [{AnonimCraft}] isimli serverdir
  18. eneskarakaya

yorumunuz için teşşekkür ediyorum ama zaten %100 survival dedim %100 survivalda lapis gibi şeyler asla olmaz bite eylence amaçlı HungerGames KorukuTreni GemiSavaşı KaleSavaşı eylence olsun diye ek olarak ekledim . servere gelip görebilirsinizServerde 20 kişi vardır birazdan gemi savaşı...
  19. eneskarakaya

SERVER GÜNCEL ARKADAŞLAR İSTEK YADA BAŞKA HERTÜRLÜ ŞEY BURDAN SÖYLEYEBİLİRSİNİZARKADAŞLAR 15 DK SONRA GEMİ SAVAŞI BAŞLIYICAKTIR KOŞŞŞŞ
  20. eneskarakaya

canım kardeşim hiç öyle şey olurmu o hazırlamış olduğunuz itemlerle gemi savaşlarına kale savaşlarına takım savaşlarına katılıcaksınız yenilere göre önceden hazırlanmış olucaksınız ve asla silinmiyicek [EMEĞE SAYGI]serverde 15 kişi vardır 25 kişide event yapılıcaktır koşş !!!!
  21. eneskarakaya

alım var şu anda gelip öğrenebilirsin serverde KONU GÜNCELL +++++
  22. eneskarakaya

saolun teşşekkür ederiz ama yinede gerçek resimler bu konuyu tamamen deiştiricek emin olabilirsiniz :)
  23. eneskarakaya

canım kardeşim hemen yeni resimleri atıroyum konuyu düzeltiyorum
  24. eneskarakaya

TEŞEKKÜR EDERİM SPAWN DEİŞTİ YENİ GEMİLER VE TAKIM SAVAŞ YERLERİ EKLENDİ SERVER ÇOK DEİŞTİ ARKADAŞLAR YENİ SPAWN YENİ GEMİLER VE MARKET YOK ODUNCU ZIRHÇI İKSİRCİ LOKANTA GİBİ ŞEYLER VAR VİPLERDE İNDİRİM VE DAHA FAZLASI HAYDİ DAHA NE DORUYORSUN
  25. eneskarakaya

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

alın size mesaj kasıyomalın size mesaj kasıyom fsadasdsadsafdadsad