Arama sonuçlarınız

1. omerci

YETİMHANE ve Pewdiepie !!!

Resource pack kurmayı unutmuşlar ama olsun :) Ohm , Cry , jack ve Pewdiepie Video
  2. omerci

SKYDOESMINECRAFT-Yetimhane

Merhaba arkadaşlar, yaptığım 2. haritanın (birincisi pac-man minigame'di) videolarını youtubedaki ünlülerin neredeyse hepsi çekmişdi. Şimdi hepimizin tanıdığı skydoesminecraft ta video çekti :) Paylaşıyım dedim :D (Çok korkmuş bu arada)
  3. omerci

Emeğe Saygı Göstermeyenler !

Merhaba arkadaşlar, ben REMO Yetimhane haritasını yapmıştım hatırlarsınız. Harita çok başarılı oldu ve 80.000 üzerinde indirme aldı ama haritayı kendisininmiş gibi gösteren belli siteler yüzünden indirme sayısı oldukça düştü. Sadece benim haritam değil internette buldukları her haritayı...
  4. omerci

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

Merhaba arkadaslar ben REMO Bu harita üzerinde bayağı çalıştım "Silenthill" texture packden bazi resimleri kullandim google dan bakabilrisiniz Minecraft tarihinin en korkunç Haritası Ani korku sahneleri ve korkunç bi ambiyans Oyunun en iyi yanlarindan biri körlük vermiyorum! VE Acayip derin...
  5. omerci

İmkansız Hayatta Kalma [1.7.2] - Hayatta kalmak hiçde kolay değil!

Merhaba arkadaşlar ben REMO Yeni bir hayatta kalma haritası Vanilla minecraft kullanarak hazırladığım bir harita tamamıyla bana ayit Eğer normal survival çok basit geliyorsa mutlaka denemenizi tavisye ederim Oyundaki tasarım: Harita Nether esas alınarak hazırlanmıştır Netherdaki mobların hepsi...
  6. omerci

PAC-MAN [1.7.2+] [Minigame] [2-5 Kişilik]

Merhaba arkadaşlar ben REMO Pacmanı oynamayananız veya bilmeyeniniz yoktur internette pacman aritaları görmüşsünüzdür ama yarı otomatik veya ingilizcedir bu harita ise tamamıyla otomatik ve türkçedir 5 kişiye kdr oynayabilirsinz tek başına oyunda mümkün ama sıkılırsınız Çok eğleniceğinize...
  7. omerci

Korku Haritası [1.7.2] Floor -2B (ingilizce)

Merhaba Bu benim ilk haritam umarım beğenirsiniz yapılması bir hafta sürdü oyunun tamamı ingilizcedir ama oyunu bitirmek için ingilizceye ihtiyacınız yok sadece oyunu daha manalı kılıyor. harita yabancı sitelerdede bulunduğu için ingilizcedir türkçe versiyonu yoktur Hikaye ve Kurallar oyunun...