Arama sonuçlarınız

1. CreepyCansu

MCedit ve Worldedit Commands

ben kendimce amatör bir adventure map yapmaya başlamak istiyorum fakat MCedit,Worldedit ve command block hakkında biraz yardıma ihtiyacım var bu konularda bilgili ve soru cevap yapabileceğim birileri bana ulaşabilirse çok sevinirim worldediti 1.8.7ye uyumlu bir sekilde nasıl kurabilirim?
  2. CreepyCansu

1.7.9da oynuyacak 2 kişi

merhaba ben arkadaşımla 3 aylık VDS server kiraladım 4 kişilik server için 2 kişi daha arıyorum 16 yaş üstü premium hesabı olan varsa özelden mesaj atsın ona İPyi veriyim
  3. CreepyCansu

benimle oynayacak birileri varmı?

merhaba arkadaşlar ben ve bikaç arkadaşım minecraftı tamamen vanilla oynayacak birilerini arıyoruz gelicek varsa özelden söylesin PREMİUM ŞART
  4. CreepyCansu

güzel bir skin istiyorum

merhaba arkadaşlar ben skinimden sıkıldım fakat hiçbi sitede istediğim gibi bi skin bulamadım aranızda "gerçekten" güzel skin yapabilenler varsa istediğim kriterler şunlar: sarışın (canlı olsun açık sarı değil) güzel bi giysi mavi gözler ön saçında küçük bi kurdele yapabilicek varsa şimdiden...
  5. CreepyCansu

tecnich launcher download failed hatası

tecnich launcherin son versyonunu kullanmama rağmen hack/mine harici hiçbir modpack çalışmıyor Hexxit yüklemek istiyorum bir şey indiriyor %100 olunca download failed diyip tekrar başlıyo bu konuda yardım edebilicek varsa sevinirim (premiumum crack launcher değil yani)
  6. CreepyCansu

1.7.4 için bir texture pack

1.7.4 için bi texture pack önerebilirmisiniz 128x128 veya 64x64 tercihimdir
  7. CreepyCansu

survival oynayan?

minecraft 1.7.2-1.7.4 versionlarında oynayacak 15 yaş üstü birilerini arıyorum serveri ben kurarım hamachi olsa yeter