Arama sonuçlarınız

1. C

UltraCraft // Full Faction // Full Pvp Adam Gibi Adam Builder Aranıyor World Edit Ve Plugin Bilgili

Adınız:Caner Soyadınız:Tuluk Yaşınız:18 Plugin Bilginiz: We Wg Claim Vb. Skype:Caner.tuluk1 Ne Zamandır Builderlik Deneyiminiz Var: 5 Yıldır Servere Yapabilecekleriniz: Villa Spawn Warp Market Düzenleme Arena Çöl Orman Vb. Güvenilir Misiniz ?: Tabii Yasım 18 Oldugundan Güvenilir Olmam İnkansiz
  2. C

video çekecem 1 kişi lazım (+13)

Kardes Kabul Edermısn Skype İstek Gelmediyse Eklermısn caner.tuluk1 Yasım 14
  3. C

Benimle Oynarmısn?

Ekle Ekle Kardes caner.tuluk1
  4. C

Benimle oynayacak 13+ hamachili oyuncular bekliyorum :)

Merhaba Skypen Varmı
  5. C

Benimle Oynarmısn?

Skype:caner.tuluk1 Yası Fazketmez Mikrafon Zorunlu Benimle Oynamak İsteyen Skypemi Eklesin Bir Map Buldum Onda Video Cekicez Sadece 1 Kisi
  6. C

Minecraft Gift Code

Minecraft Gift KOde Satılır Paypal 10 Mobil 16 Tl Almak İsteyenler Bana Nasıl Ulasabılır Skype : Caner.korkmaz92
  7. C

Nirvana Craft Admin alımları başlamıştır.

Ad:Caner Soyad:Korkmaz Skype(yoksa iletişim kurabileceğimiz biryer): Caner.korkmaz92 Yaş: 26 Ne olmak istediğiniz: Admin Bildikleriniz:WG WE Tum Komutlar Tecrübeleriniz(iş yaptığınız yerler konuyla ilgili): 25 Serverde 10 Tanesinde Admınlık Diger Geri Kalanında Builderlik Minecraft...
  8. C

DuckCraft|Yetkili Alımları|1.7.2|24.02.2014|

İSİM:Caner YAŞ:26 NE KADAR SÜREDİR MİNECRAFT OYNADIGIN: 2 Sene NE OLMAK İSTEDİGİN:Builder TECRÜBEN: Tum Komutları Biliyorum Ve Villa Tasarım Ev Dekar Biliyorum NEDEN : Serverlere Benimde Katkım Olsun Diye NİCK: CanerLex SKYPE:Caner.korkmaz92 ONLİNE SÜREN :7/24
  9. C

Nitrado dan sunucu aldım açıldı ama hiçbir şey yapılı değil

Ad:Caner Soyad:Korkmaz Skype : Caner.korkmaz92 Yaş:26 Ne olmak istediğiniz: Moderator Bildikleriniz: Hepsini Biliyorum 2 senedir Oynuyorum Oyunu Tum Kodları Biliyorum Tecrübeleriniz: 25 serverde builderlik yaptım
  10. C

PixelCraft Yetkili alımlarııı Başlamıştııır

Caner Korkmaz Yaşım: 24 Tecrübelerim: heavencraft,dartcraft,roneycraft,trstarscraft,fierycraft,zeuscraft,redeyecraft,jaegercraft,reallycraft,magiccraft Minecraft Geçmişim: 2sene Skype Adresim: caner.korkmaz92 Mikrofonum Var: evet Eklemek İstediğim: 24 Yasındayım 2 Senedir Minecraft Oynuyorum...
  11. C

LodosCraft 1 Mod ve 1 Builder Alımları Vardır.

Yaşım: 24 Tecrübelerim: heavencraft,dartcraft,roneycraft,trstarscraft,fierycraft,zeuscraft,redeyecraft,jaegercraft,reallycraft,magiccraft Minecraft Geçmişim: 2sene Skype Adresim: caner.korkmaz92 Mikrofonum Var: evet Eklemek İstediğim: 24 Yasındayım 2 Senedir Minecraft Oynuyorum Builderligim Cok...
  12. C

Gir Bak Kanal Ortağı olalım

Tmm
  13. C

Gir Bak Kanal Ortağı olalım

form : İstanbul Skype: caner.korkmaz92 Ad : Caner kulanacağın program : Bandicam çekebileceğin oyun :Minecraft vb.