Arama sonuçlarınız

1. I

TecnoCraft Yetkili Alımı

Adınız:Ümit Soyadınız:Dizdaroğlu Yaşınız:12-13 Skype Adınız:gamesumit28 Facebook Adınız :Ümit Dizdaroğlu (Bi kardes Var kucuk ole bi resim) Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz:4 yıldır Bulunacağınız Yetkide Daha Önce Görev Aldınızmı:Evet rehberlik,adminlik ve Builderlik Builder İseniz WG Ve WE...
  2. I

Skyblock Ada Arkadaşı Arıyorum 200 Lvlim

kardes skype varsa ekle : gamesumit28
  3. I

m Depresti

m Depresti
  4. I

yalançı

yalançı
  5. I

100x100 Blok Kale

napalım :D
  6. I

Platform:PC

Platform:PC
  7. I

şaka dimi bu :)

şaka dimi bu :)
  8. I

Abi öldun mu

Abi öldun mu
  9. I

Beni Eğitecek Yani Server Kurmada Ortak Olacak Varsa...

Eğer Varsa Skype: gamesumit28 Beni eğitecekler ise:konuya girsin :D ama sw portlu olcak eğer ortak isterseniz bakarım kesin değil yani...
  10. I

2 - 3 Tane Builder ve 1 - 2 Tane Pluginer Lazım... :(

Builder Yeteğenim Yüksek.3 Kere Builderlik Yaptim.Builder olabilirim: Skype:gamesumit28 (mic var)
  11. I

PikachuPokePvP.Nitrado.Net Alım Her An Olabilir...

İsim: Ümit Buildim:Çok Yüksek. Oyuncularla aran: Saygısızlıga mute! Wg komutları biliyorum. Skype: gamesumit28 (mic var)
  12. I

Bütün Alımlar Var Rehbere Özel Kitler Gelenler Anında VIP Yeni Açıldık Doluşun

Kardes:Builder veya Admin Alirmisin bu arada skype: gamesumit28
  13. I

Acil Skyblock Oynayacak:Konuya Girsin!!!

Skyblock Oynayacak Eklesin: gamesumit28 Bu arada yaş kısıtlaması: 12-15 arası Server İp: TRskyblock.nitrado.net
  14. I

Yeni Server Kuracağım!!! Rehber,Reklamci,Builder ve Pluginer Alımı Vardır!!!

Eğer Gerçekten İstek Gelirse Birlikte Server Kuracağız.(Faction) Eğer Serveri Kurduktan Sonra Çok Kişi Gelirse VİP Çekilişi Yapacağız.(+10) Deneyimi olan Pluginer ve Builder aranıyor. Skype: gamesumit28 Eğer nitrado Server kuracaksak,parayı ortak vereceğiz...
  15. I

Benimle oynar mısn ?

oynarim ama yaş 12 hamachi: umit_5 şifre:123 skype:gamesumit28
  16. I

Scriptler Arkadaş [ Skypeli ]

benim yaş 12 ama oynariz
  17. I

senin ki 0 oldugu icin kıskanma

senin ki 0 oldugu icin kıskanma
  18. I

Alım Vardır!!! {Profesyonel Builder ve Pluginer Alımı Vardır!!!}

Serverimiz SonTürkMC tekrar sizlerle ve yepyeni alımlarla sizinle beraberiz!!!{46.20.1.98:1161} Builder Özellikler: 1.Yetkilileri dinleyecek. 2.Gelenlere saygılı olacak. 3.Kurallara uyacak. 4.Kodlaması iyi olacak. 5.İyi bir dekerasyoncu olacak. 6.Sorulan sorulara cevap vercek. Pluginer...
  19. I

HEATCRAFT | EFSANE YENİDEN BAŞLIYOR 1.7.X İP: 37.247.96.82

Builder Alımı Olsa Gelirdim.Maalesef... 8 yerde Builderlik yaptim toplam 2 yılımı harcadım yani :(
  20. I

Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

MutLu Yillar
  21. I

-{BlazeCraft}- Serverimizde VİPler ucuzladı.Hatta VİP çekilişi olacak!!! {46.20.1.98:1161}

-{BlazeCraft}- Serverimizde VİPler ucuzladı.Hatta VİP çekilişi olacak!!! {46.20.1.98:1161} *Serverimiz 1.7 X 1.8 sürümlerinde çalışmaktadır. *Serverimizde Anti-Hack koruması vardır *Serverimiz 20 kişiliktir.Server sayısı Arttılıcaktır *Serverimizde 10 kişi olduğunda VİP çekilişi...