Arama sonuçlarınız

1. EnderKaanII

Annihilation Çok Uzarsa.

İsmini vermeyeceğim yabancı sunucuda Annihilation oynarken işte görüntülenenler. Ayrıca bu yapılan iyice saçmalık derecesine çıkmış. (NOT: İlk fotoğrafta 'debug' bilgileri açık kalmış.) (Yapımcı: #CFF) Annihilation o kadar uzadı ki 1 tam fener yapmaya süre bayağı yetti. Ancak daha sonra fener...
  2. EnderKaanII

TeamTurkey Yurdumuzun Temsilcileri

Bu konu TeamTurkey'i tanıtmak için açılmıştır. Kendi grubumuz da vardır. TeamTurkey niçin kuruldu? TeamTurkey, yurdumuzun gücünü temsil etmek için kuruldu ve nedenlerimiz de var. İlk önce, Türkiye'nin güçlü olduğunu kanıtlamak için "Birlikten kuvvet doğar" sözünü ciddiye almamız gerekiyor...
  3. EnderKaanII

Kızıltaş, Elektriğin Yerini Alabilir Mi?

Sorumuz basit. Kızıltaş, genellikle Minecraft'ın en önemli eşyalarından biridir. Onunla işlerinizi otomatikleştirebilir, yaratıcılığınızı hayata geçirebilir, hatta işlerinize yardımcı olacak devreler yapabilirsiniz! Ama, elektriğin yerini tutabilir mi? Kızıltaş ve Elektrik Devreleri Arasındaki...
  4. EnderKaanII

Factions+ Eklenti Eklentisi

Factions+ ile klanda artık daha fazla yetkiniz olacak! Factions+, Factions için bir eklentidir ve O OLMADAN ÇALIŞMAZ. Factions+ ayrıca klasik Factions'a bir sürü yenilik ekler. /f ban: Bir kişinin bu klana girmesini engeller. /f unban: Bir kişinin klana girme yasağını kaldırır. /f jail: Bir klan...
  5. EnderKaanII

EnderStrikesBack Plugin Paketi (1.7.2)

Benim bizzat seçerek yaptığım ve Factions (klanlar) sunucuları için özellikle kullandığım bir plugin paketidir ve içinde çoğu plugin mevcuttur. Kendi pluginlerinizi de ekleyebilirsiniz, ancak eklenti paketini asla kendinizinmiş gibi gösteremezsiniz. Bu eklenti paketi, tüm Factions sunucularınız...
  6. EnderKaanII

Skin Shader (İki Parça Halinde)

Skinine shader isteyen kişiler bu skin bölümlerini bana teşekkür ederek kullanabilir. Kullanırken, bazı kısımlara yanma/temizleme uygulamanız lazım, yoksa tam olarak işinize yaramaz.
  7. EnderKaanII

Oyundaki Müzik Birden Gidiyor...

Merhaba. Benim sorunum basit, oyundaki müzik birden susuyor ve konsolda şu hatayı alıyorum ve sorunun tam kodu şu: [18:09:45 INFO]: Client> Starting up SoundSystem... [18:09:45 INFO]: Client> Initializing LWJGL OpenAL [18:09:45 INFO]: Client> (The LWJGL binding of OpenAL. For more...