Arama sonuçlarınız

1. Cheeos

Bilinmeyenler 2

Merhaba Arkadaslar Ben Cheeos Bazi Bilgiler; 1-Koyunlarin Rengini Degistirmek Icin Boya Ile Koyuna Sag Tiklayalim 2-Notch'yn Bir Kedisi Vardi Mayis 2014'te Öldü TELDEN YAZDIM ARKADASLAR
  2. Cheeos

Minecraft Toplu Kılavuz ; Bilgi

Merhaba Arkadaşlar Ben Cheeos ; Bazı Bilgiler Alıntıdır. -Bariyerleri kırmaya çalıştığımızda Redstone bloklar gibi aynı sensürü çıkartıyor. 1.8 Yeniliği 4.Netherde portal yaparsak büyük ihtimal ile bir mağrada çıkarız. 4. Koyunlar Hakkında Minecraftta toplam 16 renk...
  3. Cheeos

Minecraft 1.8 ,de Neler Yeni ?

Merhaba Arkadaşlar Ben Cheeos ; Alıntı Değildir Evet Arkadaşlar 1.8 Çok Merak Edilenler Var Paylaşayım Sizlerle Dedim 1. /gamemode 3 Arkadaşlar Bu Herşeyin İçinden Geçmemizi Ölümsüz Olmamızı Hemen Hemen Hayalet Olmak 2/ 3 Yeni Toprak Çeşidi Biri Yeşil Ve Yükseğe Zıplamamıza Yarıyor...
  4. Cheeos

Minecraft Dünya Sınırına Gitmek Ve Dünya Sınırındaki İlginç Olaylar

Merhaba Arkadaşlar Ben Cheeos Alıntı Değil Kendi Yapımıdır 1. Dünyanın Sınırlarının Yakıınına Kum Koyarsak Düşmez Evet 2. Olarak Dünyanın Sınırının Yakınlarına Gittiğimzde Redstone Koyarsak Ya Görünmez Yada Kocaman Olur 3. Olarak Kar Ve Yağmur Değişik Ve Simetrik Olarak Yağar 4...
  5. Cheeos

Minecraft Multiplayere Yeni Başlayanlar İçin Giriş Register Yapma Resimli Anlatım

Anlatım Bizzat Bana Aittir Resimleride Bizzat Seçerek Koydum.. İyi Seyirler Ve Forumlar Merhaba Arkadaşlar Ben Cheeos Bügün Size Minecraft Multiplayer Servere Nasıl Gireçeğinizi Öğreteçeğim. 1-İlk Başta Minecraftı Açalım... 2- Orda Bir Multiplayer Seçeniği Çıkaçak Yani 2. Seceneğe Tıklayın...
  6. Cheeos

Chaanel Kapanmıştır

Kanalımız Kapanmıştır Adminlerin Konuyu Kapatmasını İstiyorum !
  7. Cheeos

Minecraft Mod Yükleme Resimli Anlatım !

1 Merhaba Arkadaşlar Ben Cheeos Bügün Nasıl Mod Yüklenir Onu Anlatıcam ! 2-Modu Açınız . Yazılar Bana Aittir! Resimler Alıntı ! 3-Başlat Çalıştır Diyelim . 4-Çalıştıra %appdata% Yazıp Girelim ! 5- .minecraft Dosyasına Girelim ! 6- Bine Girelim ! 7- minecraft.jar dosyasına sağ...
  8. Cheeos

Minecraft Texture Pack Yükleme (Doku Paketi )

Minecraft Texture Pack Yükleme 1- Başlat>Çalıştır'a şunu yazın : %appdata%\.minecraft\texturepacks 2- Enter'e basın. 3- Açılan yere, masaüstüne indirdiğiniz .rar dosyasını atın. Nasıl Kullanırım ? 1- Oyuna girin. 2-Doku Paketleri'ni seçin. 3- Kullanmak istediğiniz texture pack'ı seçin. 4-...
  9. Cheeos

Minecraft Koyun Rengini Değiştirme Resimli Anlatım

Merhaba Arkadaşlar ! Bügun Koyunların Nasıl Rengini Değiştireçeğiz Onu Öğreteçeğim. Çok Basit Ama Bilmeyenler Olur Diye ;) 1-Boyalardan Birtane Seçin Size Kalmış 2- Koyunun Üstüne Boyayı Vurun . O Renk Olur Ve O Renk Yün Verir ! Resimler Alıntıdır !
  10. Cheeos

Server Kapanabilir .!Sunucu Yetkilileri İçeri

Beyler Sorunumuz VaR. Swdede Adminlerdede Adminler Birisi Gelio Dieri Çikio Bu Ne İş Anlamadım. aDMİNLER Eğer Cuma Günü Açık Olmaslarsa 1i bile Sw Kapanicak İyi Günler