Arama sonuçlarınız

1. HiddenCreeper

Hikaye Yapmaca

Bir Forum Oyunu İle Karşınızdayım. Herkes Bir Kelime Yazacak En Fazla 3 Kelime. Böylece Bir Hikaye Oluşmuş Olacak. İyi Eğlenceler.Başlıyorum : Bir Gün Steve...
  2. HiddenCreeper

Youtube Kanalıma Designer Aranır !

Mangalda Oyun Adlı Youtube Kanalıma Düzgün Bir Designer Arıyorum. Youtube'da Arkaplana güzel bir fotoğraf ve kanal simgesi yapmasını istiyorum. Bunların 2'sinide Yapacak Bir Designer Varsa ; Skype : facebook:sahancalskan +Güncel
  3. HiddenCreeper

Skyblock serverime acil profesyonel bir builder arıyorum

Peki ben alındımmı ?
  4. HiddenCreeper

Skyblock serverime acil profesyonel bir builder arıyorum

Yaş(+15 olursa iyi olur): 13 İsim: Şahan Çalışkan Skype: facebook:sahancalskan Yapıtlarınızdan en az 2 fotoğraf(zorunlu):
  5. HiddenCreeper

Server'a Builder Alımı !!

Ad: Şahan Soyad: Çalışkan Nick: Piozy Yaş: 13 Skype(Şart) : facebook:sahancalskan En alttaki shematic.
  6. HiddenCreeper

Serverine Sıkı Mod Arayanlar İçeri !

TextCraft Diye Bir Site Var Oradan Yaptım :)+Güncel++GüncelBir Kişi Bile Yokmu ?+++Güncel
  7. HiddenCreeper

Admin aranıyor Nitrado Güvencesiyle

Skype : facebook:sahancalskan Ad : Şahan Soyad : Çalışkan Yaş : 11
  8. HiddenCreeper

HEAVENCRAFT YETKİLİ ALIMLARI !

Ben isterseniz builder olabilirim.Skype : facebook:sahancalskan
  9. HiddenCreeper

Beyler nitradodan server aldım

Ben builder olabilirim.Buildim iyidir WE ve WG bilirim.
  10. HiddenCreeper

You-CRAFT Yetkili Alımları

Mod Alımı İçin Isim : Şahan SoyIsim : Çalışkan Skype : facebook:sahancalskan Nıck : Piozy Tecrube: İnsanlara yardım etmek ve yanlışların doğrusunu göstermek.
  11. HiddenCreeper

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

Arkadaşımla oynuyorduk kilere girerken adam çıkınca bağırdık ve kapattık :D
  12. HiddenCreeper

Serverine Sıkı Mod Arayanlar İçeri !

==========================Bilgilerim=========================== Ad:Şahan Soyad:Çalışkan Yaş:13 Oyun Nicki : Naacal Kaç Kere Yetkili Oldum?Kurucu[2],Admin[6],Moderatör[12],Buildier[2],Rehber[5],Reklamcı[13]... =========================Konuşmam=========================== Herkese Tekrardan Merhaba...
  13. HiddenCreeper

PiranaCraft Hep Aranan Survival Server | 7/24 | 0 Lag | 1.7.2 |

Admin veya Rehber Olabilirim Skype'den Ekliyorum :)
  14. HiddenCreeper

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: ColdDeathTR *Sadece Gerçek Adınız: Şahan *Yaşınız: 12 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Videoyun,MuratAbiGF,Le Hamam (Not : Daha fazla var ama hatırlamıyorum.) *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Daha çok modsuz...
  15. HiddenCreeper

Yeni bir şehir inşaa ediyoruz

Daha modern bir texture pack kullan. Mesela ModernHD Adında Bir Texture Pack Var. Boşuna Arama Diye Al Texture Pack Link : http://www.mediafire.com/download/7by8akkpo8gay8m/ModernHD.zip
  16. HiddenCreeper

127 LEVEL Multiplayer War Map !!! İÇERİ !!!!!

Bu yaptığım 2. maptır. Aslında tam map denilemez.En az 2 kişi en fazla 3 kişi ile oynanılır.Tek kişilikte oynanır.Tek kişilikte mob doğurup takılabilirsin :D . Bu mapdaki itemleri TMI(TooManyItems) kullanarak yaptım.İtemlere 25 büyü bastım.Hepsi 127 Level.Mapın içinde 2 tür iksir bulunuyor. Biri...
  17. HiddenCreeper

Minecaft Kanallar / Arkadaşlar Arası Savaş V2

Bir kanalla kapışırım bir ara :D
  18. HiddenCreeper

[ 1.7.4 ] Kayıp Ada : Survival Map [ 40+ Görev, Ortalama 6 Saatlik Oynanış ]

Tebrikler kardeş.PC'yi açınca videosunu çekip link atacağım.
  19. HiddenCreeper

Miners In Parkour [Parkur ve Labirent Mapı]

Teşekkürler :)Mega Güncel +
  20. HiddenCreeper

Miners In Parkour [Parkur ve Labirent Mapı]

Arkadaşlar ben forumda yeniyim.İlk konumun haritamın olmasını istedim.İlk mapım olduğu için biraz kötü oldu. Kısa ama zor. Birdaha ki bölümde daha iyi yapacağım. Ama istenirse.Ankete katılırsanız sevinirim.Yorumları bekliyorum. Resimler : Map Link ...