Arama sonuçlarınız

1. A

Sky Factory Problemleri

java.util.ConcurrentModificationException at java.util.ArrayList$Itr.checkForComodification(Unknown Source) at java.util.ArrayList$Itr.remove(Unknown Source) at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:114) at...
  2. A

BETA CRAFT

nerden yada bi yerden yollasan sevinirim :)
  3. A

BETA CRAFT

texturepack nasil yaptin cogu mod icin yok sphax bana yollarmisin?
  4. A

Hezarfen craft problemi

oo hezarfen kadrosu burdaymis :D bigbosscurser salih enginbeyy cok yardimci oldunuz ama sorunu cozdum javada problemn yoktu ekran kartimi hic dusunmedim eski bilgisayarimda yuklemistim unuttum guncellemeyi simdi guncelleyince calisti bide boyle bir durum var ben cracked oynuyorumm yeeee :D
  5. A

Hezarfen craft problemi

vallahi dediginiz herseyi yaptim acilmiyor ama saolun yardim ettiginiz icin :ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:
  6. A

Hezarfen craft problemi

Ben bi minecraft ekranini goruyom sonra kapanio sen multiplayermi oynuyon dion
  7. A

Hezarfen craft problemi

ne dion yani oynamami dion :D
  8. A

Hezarfen craft problemi

64bit operating system x64 based processor
  9. A

Hezarfen craft problemi

YARDIM ET KARDESIM SABAHTAN BERI UGRASIYOZ :D
  10. A

Hezarfen craft problemi

yeni bir hata :D # A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment: # # EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x0000000000000000, pid=3488, tid=4024 # # JRE version: Java(TM) SE Runtime Environment (7.0_45-b18) (build 1.7.0_45-b18) # Java VM: Java HotSpot(TM) 64-Bit...
  11. A

Hezarfen craft problemi

yok abi aciliyodu format attim bi windows 7 idi windows 8 yaptim geri hersey ayni
  12. A

Hezarfen craft problemi

al sana butun crash report :D ---- Minecraft Crash Report ---- // This doesn't make any sense! Time: 3/2/14 12:55 ** Description: There was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail cpw.mods.fml.common.LoaderException: java.lang.NoClassDefFoundError: Could not...
  13. A

Hezarfen craft problemi

kapattim ama hala bu problem var java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class sun.security.mscapi.SunMSCAPI
  14. A

Hezarfen craft problemi

2529mg mis :Dsen bu benim sorunu cozecenmi kardes :D
  15. A

Hezarfen craft problemi

Nvidia GeForce GTX 460 kac gb oldugu nerden bakioz onu bilmiom
  16. A

Hezarfen craft problemi

baska bi problem yokmu simdi ama 4 gb ram var 2 gb veriorum nasil yetmez Bu problemim yardimci olurmusun ---- Minecraft Crash Report ---- Description: There was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail cpw.mods.fml.common.LoaderException...
  17. A

Hezarfen craft problemi

Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/client/CallableLaunchedVersion at net.minecraft.client.Minecraft.func_71396_d(Minecraft.java:2300) at net.minecraft.client.Minecraft.func_99999_d(Minecraft.java:814) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:101) ... 6 more...