Arama sonuçlarınız

1. ardaada17

Açılacak Olacak Faction Sunucum İçin Profesyonel Yetkililer Arıyorum.

Bundan Bahsediyorum Anlatabildiysem Ne güzel. Düşünüleceksiniz . Alınmadınız. Boş Kalan Yetkilere Göre Değerlendirileceksiniz. Rehber Olarak Alındınız.
  2. ardaada17

Ve Burası Alım yeri plugin satın alma yeri değil.
  3. ardaada17

magicnw.nitrado.net Sunucu İp Adresi Daha Editliyoruz kardeşim sunucuyu. Alınmadınız .
  4. ardaada17

Adminlik Aldık Moderator,rehber,reklamcı kaldı bunlardan birini istersen alabilirim senide kadroya.
  5. ardaada17

Daha Açılmadı Çünkü Ve Yetkili Alımında O kadar Gösterişli Yapmamıza Gerek Yok Doldurmuyorsan konuyu baltalayamassın skypeden ekleyeceğim
  6. ardaada17

2014 den beri Sitedeyim Ve Bir kaç Kişi Gördüm Onlar Ciddiye Alınmıyor Fazla Zaten. Atternostan Açılcak Sunucu İçin O kadar Plugin Paketi Haritaya Önem Vermem.
  7. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Gaming Ve Warriors Hoşuma Gitti İlgileneceğim Teşekkürler.
  8. ardaada17

Teşekkürler Formunuz İçin Değerlendirilecektir Skype Yada Discord Üzerinden Size Ulaşacağım. Batihost Diye Düşünüyorum Yada Nitrado Axi Tr Tercih Etmiyorum Builder Alımı İle İlgileniyorum Zaten Sizinle İrtibata Geçeceğim Skypeden Bana Örnek Atarsanız Daha Güzel Olur . Çok Haklısın Dostum...
  9. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Katılıyorum Teşekkürler Göz Önünde Bulunduracağım
  10. ardaada17

Build Örneklerinizi Atabilirmisiniz Özelden.
  11. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Çanta Yer Oyuncu Biraz Saçma Olmuş Ama Meşale İle Denizle İlgilenebilirim Beklemede Kalın.
  12. ardaada17

Reklamcı Dediğim Böyle Forumlarda Yapabilecek Öyle Sunucularda Yaparak Dediğiniz Gibi Yükselinmez ne Gerek Var Milletin Hakkına Girmeye.
  13. ardaada17

Merhabalar Yakında Sunucu Açmayı Düşünüyorum ve Yetkili Kadrom Yok O Yüzden Yetkili Alımını Şimdiden Ayarlamak İstedim 1 Admin 2 Moderator 1 Builder 2 Rehber 1 Reklamcı Alacağım Reklamcının Yetkileri Rehberle Aynı Olmayacak. Sadece 1 Moderator 2 rehber ve 1 reklamcı kaldı. Form Şu Şekilde ➜ Ad...
  14. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Başka isimler Gelsin Değerlendireceğim.
  15. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Merhabalar Şimdi Ben Yeni Bir Sunucu Açacağım Ama Aklımda İsim hakkında hiçbir Fikir Yok. Bana Discord adresimden: Arda17#4645 Atılcak isimler içinden Seçeceğim Beğendiğim Bir İsim Olursa o kişiye 5 lira Vereceğim. Makul Teklif Bence Bekliyorum.
  16. ardaada17

İstek Faction Haritası Yapabilecek Aranıyor.

Şimdi Yeni Sunucu Açacağım Özel Bir Harita Olsun İstiyorum Böyle Spawnı Felan Çok Abartı Olmayacak Çok Sadede olmayacak ortada bir şey olcak Sürüm 1.8 olacak Ondan sonra Bazı Belirli Warplar Felan Yapılmasını da İstiyorum Fiyatlar Konusunda Anlaşırız Heralde Skype Adresim: Live:arda.8 Genellikle...
  17. ardaada17

konu kapatılsın

Güzele Benziyor Texture Paketide Olsa Daha Güzel Olabilir.
  18. ardaada17

BlockBenderTR - Avatar - Sunucusuna Yetkili Arıyor ! BATİHOST !

İsim : Arda Yaş : 17 Hayatında Avatar Oynadın Mı ?: Evet Hatta Kendi Sunucumu Bile Açtım. Hangi Ustalık ?: Su Ve ya Ateş Genellikle Su kullanıyorum Skype Adresin : live:arda.8 Discord Adresin : Arda 17#4645 Neden Biz ? : Avatar Sunucusu Arayışındayım. Bizi Daha Önce Hiç Gördün Mü ? : Evet...
  19. ardaada17

[Razorcraft]YETKİLİLERİNİ ARIYOR!

Adınız= Arda Soyadınız= Dündar Yaşınız= 17 Serverdakilere nasıl davranırsın? = İyi Davranırım Samimiyet Gösteririm. Mute,jail vb komutlarını biliyormusun? = evet Size nerden ulaşabilirim? = live:arda.8 Skype Adresim , Arda 17#4645 Discordum
  20. ardaada17

Maddi Durumu Güzel Kurucu Arıyorum ═ Survival Sunucusu ═ MayToCraft

Sen Ortakmı arıyon Adminmi Bakıyon anlayamadım Boyle Ortak Bulamassın Sana maddi Durumdan Yardımcı Olcaksa Bu Bilgilerin Hepsi Olmasına Gerek Yok İlgilenmeyi sen Yaparsın O Eğlencesine Girer 2 nizde istediğinizi alırsınız.