Arama sonuçlarınız

1. ardaada17

Açılacak Olacak Faction Sunucum İçin Profesyonel Yetkililer Arıyorum.

Merhabalar Yakında Sunucu Açmayı Düşünüyorum ve Yetkili Kadrom Yok O Yüzden Yetkili Alımını Şimdiden Ayarlamak İstedim 1 Admin 2 Moderator 1 Builder 2 Rehber 1 Reklamcı Alacağım Reklamcının Yetkileri Rehberle Aynı Olmayacak. Sadece 1 Moderator 2 rehber ve 1 reklamcı kaldı. Form Şu Şekilde ➜ Ad...
  2. ardaada17

Sunucu İçin Güzel İsim

Merhabalar Şimdi Ben Yeni Bir Sunucu Açacağım Ama Aklımda İsim hakkında hiçbir Fikir Yok. Bana Discord adresimden: Arda17#4645 Atılcak isimler içinden Seçeceğim Beğendiğim Bir İsim Olursa o kişiye 5 lira Vereceğim. Makul Teklif Bence Bekliyorum.
  3. ardaada17

İstek Faction Haritası Yapabilecek Aranıyor.

Şimdi Yeni Sunucu Açacağım Özel Bir Harita Olsun İstiyorum Böyle Spawnı Felan Çok Abartı Olmayacak Çok Sadede olmayacak ortada bir şey olcak Sürüm 1.8 olacak Ondan sonra Bazı Belirli Warplar Felan Yapılmasını da İstiyorum Fiyatlar Konusunda Anlaşırız Heralde Skype Adresim: Live:arda.8 Genellikle...
  4. ardaada17

Faction Serverimiz Açıldı

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Yeni Bir Serverin İpini Vercem Yeni Açtık Bilgiler Serverin: Ram:8 Gb Kişiliği:200 Daha da Arttırılabilir Şimdi Fotoğrafları Vericeğim. Spawn: Orman: Market: Arena: Lapis Ve Hammadde: Xpmatik: Boss: Ench: Event: Hapishane: Ve Daha Fazlası İle Sizi...
  5. ardaada17

Benimle Harry Potter Minecraft Oynayacak Konuya Gelsin Çok Eğlenceli !!!

Oynamak İsteyenler konunun altına yorum atsınlar modun linkini ekliyeceğim Sürüm:1.7.2 Mod:Harry Potter Linki Vereceğim Map Kendimiz Arena Yapacağız Gelcek İrtibata Geçsin Konudan
  6. ardaada17

Hub Serverimiz Açılmıştır HubMc Kapatıldı

Hub Server Actık Avatar Fazla Tutmadı Hub Server Actık İçinde olanlar : SkyBlock,Faction,Creative,Minigames Not:MiniGames Hunger GamesDir. İP: HubMc.axitrbilisim.com:1150 Sayısal İp: 46.20.1.66:1150