Arama sonuçlarınız

1. Spac

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 4

Yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Spac

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 3

Yorumlarınızı Bekliyorum.
  3. Spac

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 2

Yorumlarınızı Bekliyorum.
  4. Spac

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 1

Yorumlarınızı bekliyorum.
  5. Spac

Hile koruması Launcher vs Plugin

Selamlar. Büyük bir ikilem içerisindeyim sizlerin de görüşünüzü almak istiyorum. Sunucunuzda hile koruması için ne gibi önlemler alıyorsunuz ? Benim önümde iki seçenek var birincisi plugin ikincisi launcher. Launcher çok yüksek ihtimal ile hileyi engelliyor ancak bunu yapabilmesi için sunucuya...
  6. Spac

Survival | Ekip başvuruları

Herkese merhaba, Yeni bir Survival projemiz için ekip arkadaşları arıyoruz. Omgame Survival'ın kurucusu olarak beni tanıyanlar vardır. Aynı şekilde kaliteden ödün vermeden hazırlayacağımız bu sunucuya, sağlam bir ekip ve sağlam bir reklam ile giriş yapmayı istiyoruz. Bizimle olmak ister...
  7. Spac

Unity ile Oyun Programlama 2

Unity ile Oyun Programlama 2 Bir önceki yazımızda Unity'de kullanacağımız kodlama dili olan C# hakkında temel bilgileri anlattık. Bu yazımızda oyun programlamaya ufak bir giriş yapacağız. Herkese selamlar ben Spac. Kurgu Bir oyun yapmak için önce nasıl bir şey yapacağınızı düşünmeniz...
  8. Spac

Unity ile Oyun Programlama 1

Unity ile Oyun Programlama 1 Bu yazımda Unity Oyun Motoru kullanarak nasıl oyun programlayabiliriz detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Hiçbir kod bilgisi olmayan arkadaşlar için temel kodlamaya da değineceğim. Herkese selamlar ben Spac. Piyasada bulunan oyun motorlarının çoğu java...
  9. Spac

Unity Oyun Motoru

Unity Oyun Motoru Eğlence söz konusu olduğunda insanlar çoğu zaman oyunlara yöneliyorlar. Bunun sebebi ise oyunların toplumdaki her kesime hitap etmesi diyebiliriz. Para ödemenize gerek olmadan yanınıza bir arkadaşınızı almanız yeterli. Yani eskiden bu şekilde yapardık. Şimdiki oyun oynama...
  10. Spac

BlueStacks 4

BlueStacks 4 Telefonlarda yeni bir devir başlatan Android işletim sistemi, çıktığı andan itibaren hızlı bir şekilde gelişip yayılarak günümüzdeki yerini aldı. Telefon için tasarlanmış olsa da zaman içinde tablet, televizyon, akıllı saat gibi birçok elektronik cihazda kullanılmaya başlandı ve bu...
  11. Spac

Battlerite Royale

Battlerite Royale Sona kalan kazanır! Kim bilirdi 2012 yılında vizyona giren "The Hunger Games" (Açlık Oyunları) filminin oyun yapımcılarına ilham olacağını. O kadar rağbet gördü ki oyun yapımcıları peş peşe Battle Royale modu getirdiler. Fırtına Minecraft Hunger Games ile başladı, günümüze...
  12. Spac

Metin2 Mobile İndir

Metin2 Mobile İndir Kimine göre pişmanlık, kimine göre ayrıcalık. Hayatımı mahveden ama yinede bırakamadığım bir oyun : Metin2. Okula gidiyorum diyerek evden çıkıp internet kafelerde metin2 oynayan kaç kişiyiz? Ya da ders kitabına dolunay kılıcı çizmeyen var mı? Şahsen bu oyun yüzünden...
  13. Spac

Sinem Oyun Arkadaşı Arıyor(muş)

Selam arkadaşlar vakit geçirmek için çoklu minecraft oynamak istiyorum neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum o yüzden bilen ve oynamak isteyen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Skype var ama internetim kotalı olduğu için kullanmıyorum daha çok teamspeak3 tercih ediyorum. 18 yaşındayım dolayısıyla...
  14. Spac

Survival Creative Farketmez +18 Oynıyacak Varsa Ts İçeride

Gençler 18 li yaşlarında oynamayı bilir bilmez önemli değil gelen varsa beraber oynayalım ts veriyim skype olurmu diye sormayın olmaz. Serveri kurarsınız oynarız. ts: 78.135.98.62:2014
  15. Spac

GamesHell Sizlerle !!

Selam Gençler Ben Samed.Sizlere yeni açtığım kanalımı tanıtıcam.Başta minecraft olmak üzere çeşitli oyun videolarının çekileceği kanalımızda 3 Başkan bulunmaktadır. Yaşım 17 diğer iki arkadaşımın yaşları da 14 videoları genellikle ben çekicem İlk videomuzuda çekmiş bulunmaktayım Umarım herkes...
  16. Spac

Benimler Online Serverde Mc Oynayacak Aranır Yaş 17 !!

Selam beyler beraber herhangi bir survival serverde oynayacak arkadaş arıyorum yaşım 17 aradığım arkadaşında çok küçük olamsını istemem ama yinede sorun olamz anlaşırız. Skype : creumn123
  17. Spac

HOLLER İLE BUKKİT SERVER HAZIRLAMA

Selam Beyler Ben Holler Yaşım 17.Benimle beraber hamachili bukkit server mapı hazırlamak için arkadaş arıyorum.Çoğu MC fan larının yaşları 9-15 arası gittiği için belki benimle oynamak istemeyebilirsiniz ama sizi temenni ederim eğleniceksiniz. İsterseniz skype den konuşarakta...