Arama sonuçlarınız

1. xoncan

KC admin alımı

yaş:16 kaç yıldır mc oynuyorsunuz:5 bölüm: mibi büyük ve ana oyunlar facedeki adınız : Yusuf Kes
  2. xoncan

Admin Builder Pluginer Rehber ve Reklamcı Alımı

hangisi alınmadı
  3. xoncan

ADMİN BUİLDER ALIMI

benim için farketmez admin falan sen sorarsın sonra skype veririm
  4. xoncan

Sadece profesyonel'ler içeriye!

super mod sade mod superasistan sade asistan onlar olailirim
  5. xoncan

Builder Aranıyor ! Yaptıgı bir eserin Fotosunu Koymak Zorunda

Ad:Yusuf SoyAd:Veremem Yaş: +15 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz:4.5 yıldır Bilgidiniz Komutlar En az 5 tane: /setwarp //wand //set /vanish ...yaş 16
  6. xoncan

Acil reklamcı aranıyor ! Thebigmonster.com serverı için

İstersen ben olurum Benim bol bol Boş zamanım var Senin için uygunmu
  7. xoncan

Serverime Yetkili Lazim [Reklamci Ve Moderator] Alacagim Konuya Gel Alinabilirsiniz

Ad Soyad :Yusuf Arda kaya Skype Adresi :yu.ar.kes.serici Yas :15 Kac Yildir Mc Oynuyorsun :4,5 Bize Kendinden Bahset :Valla Bahsetcek bi yanım yok. Spawn Gibi Market Gibi Seyler yapabilirmisin :tabii ki
  8. xoncan

SungurGaming Alımlar

İsim;Yusuf Arda Soyisim;Kahya Doğum Tarihi;09/09/1998 Online Süresi;5 saat falan Telefon Numarası;Söleyemem Burda Alırsanız Vericem - +14 Yaşını Geçmiş Olması Gerekli - Serverlerde Neredeyse Bütün Bug,Hileleri Bilmesi Gerekli - Online Süresi Yüksek Olması Gerekli
  9. xoncan

ASGARD Minecraft Sunucusu Yetkili Alımları

*İsim:Can Soyisim: *Yaş:17 *MC Kullanıcı Adı:SeRiCi *MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte):Malesef Sahte Ama Orjinal gibi Her yama var *İletişim Bilgileri:Bu Site Veya yu.ar.kes.serici Server Tecrübeleri:Bayağa oynuyom Bizi Seni Seçmeye İkna Et: Valla Sölemem Gerekirse BAyağadır Oynuyorum Server...
  10. xoncan

JoyGamingMC Yetkili Kadrosunu Topluyor !

Baş Mimar Olurum
  11. xoncan

Bilgili Admin,Builder,Mod,Rehber Arıyorsan ....

Öğleyse Bana Group Manager Yap Bi Tane. İnanıyım Çook Pro Olcak
  12. xoncan

SilentOnlie Sunucu Yetkili Alımları | 1 Rehber,1 Admin,1 Reklamcı

kaç senedir Minecraft oynuyorsun?:4(4senenin3ünü alımlara verdim) Hangi Rütbeyi İstiyorsun:Admin Admin Olucaksan Minimum ve Maximum Kaç Tl Servere Bağış Yapabilirsin:Minimum:0 En Fazla Belirsiz Kendi Rütbenle Kaç Senedir Uğraşıyorsun:2.5 Sene
  13. xoncan

Server Hazır Alım Var (içeri) Acill (server hamachi deil nitradodan alındı)

Ben Yapabilirimi sv ip biliyorum Ama Alım Bitmiştir Kesin
  14. xoncan

-Skyrim-Server-Mimar-Alımları-Vardır

AD :Yusuf Arda SOYAD:Gören YAŞ:17 ONLİNESÜREN:4,5 saat MC BİLGİN:Var Sen Sor DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI:Evet SKYPE (ŞART):yu.ar.kes.serici KAÇ SERVERDE BUİLDERLİK YAPTIN:7 WORLD EDİT - WORLD GUARD(Mimar aradaşlar için bilmesi zorunlu):Evet İyi Biliyorum ONLİNE OLDUĞUNUZ SAATLER(Yazınki ona göre o...
  15. xoncan

Yeni Nesil | Factions !! /ElipsCraft\

AD: Yusuf Arda SOYAD :Gören SKYPE :yu.ar.kes.serici WE-WG BILGISI :Çok iyidir ONLINE KALMA SÜREN :4,5 saat YAŞIN :17
  16. xoncan

JoyGamingTr Modratör-Rehber Alımı ! (Tecrübeli)

hani yapcaktın
  17. xoncan

sana konusma actım skype girmiyo kardeşim dosyalarıyla oynarken yakaladım
  18. xoncan

Hangi Yetkiyi İstediğiniz : moderatör Adınız:Yusuf Soyadınız: (Zorunlu değil) Yaşınız:17 Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz:4 Online süreniz:4,5 saat Plugin bilginiz : (5 üzerinden puan vererek yapın)%98 iyi desem Rehberlik veya herhangi bir yetki tecrübeniz :Bayağa oldu Kurucu oldum svm oldu
  19. xoncan

Reklamcı,Moderator,Rehber Alımı

girmiyoip yanlıs sonuna 25565 ekledim bi sv çıktı senin değil galiba 2 kişi var senindir belki
  20. xoncan

Reklamcı,Moderator,Rehber Alımı

Ben gelicem
  21. xoncan

Servere Yetkili Aranıyor ********

Kendime Daha Önce Yaptıgım Biyerden Servere Geldiğinde SölerimLogoları Pikselmi neyse Çizmek Çok Zor.
  22. xoncan

Lag Bitince Başlıyorum
  23. xoncan

Yaparsam Haber verceem Yetki olarak Ne AlırımBana BirkaçGün Ver Yaparım