Arama sonuçlarınız

1. hasarat

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Mükemmel bir sunucu ne isterseniz var; Online seviyesi yüksek,yetkililer ilgili,bug-hile yok,pluginleri de çok iyi kısaca Başarılı ✔
  2. hasarat

Yaz'a Bomba Gibi Hazır! OP-SkyBlok

hemen geliyorum :)
  3. hasarat

1.8.X | Özel Ada Seçenekleri | Sadece Skyblock | Özel Spawner Sistemi

Map alıntı lag yok server hoş ve güzel :) Downs5 ten saygılarla (keşke 1.7.x ile girilebilse)
  4. hasarat

StrongFamily|Op Skyblock Server|1.7.1.8X|ip:StrongFamily.nitrado.net|Girene Bizden Golem Hediye+Dia|

oldum ancak siz diyosunuz ki op skyblock hemde o kadar itemimizi alıyorsunuz bari bi açıklaması olsun? bizde 6 sp vardı tamam abartı olabilir ancak 1 taneye düsürdünüz zaten ada da 2 kişiyiz kişi başına (en az 1) düsse bile 2 tane oluyor ve onu da alıp 2 yaptınız
  5. hasarat

StrongFamily|Op Skyblock Server|1.7.1.8X|ip:StrongFamily.nitrado.net|Girene Bizden Golem Hediye+Dia|

Server rezalet server açıldığında herkese sp dağıtıcaklardı 1 saat beklettiler öyle dağıttılar sonra şu an herkesten sp leri geri alıyorlar kişi başına 1 sp düsse bile 1 ada da 1 sp olmasını istiyorlar kısacası bunlarda beyin yok gelmenizede gerek yok
  6. hasarat

Bitecraft FACTION/SKYBLOCK/PVP/LAPIS 1.8.X/7/24 IP: play.bitecraft.tk:10600

1.8.8 olmasa gelicektim skya vip çekecektim ama neys inş güzeldir server
  7. hasarat

[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

Hocam servere giremiyorum Hata : java.net.Connectexception:Connection Refused:no further information :Play.FlareNW.Net/85.131.238.78:25565
  8. hasarat

Yeni Nesil HuB -AltinOyuncu- \\SkyBlock\\Faction\\HungerGames\\ mc.altinoyuncu.net 1.7.x

Admin Beni Burda Gördüysen sana Söylüyorum Bir Adam var adı IcCcReİSIcCcI adam bug Yapa Yapa İtem Kastı mk Adamla Anlarmıştık Adam Aldı Çıktı Ben Girmem O Server Adam Bug İle Serverin Kralı oldu herkesin hakkı yeniyor biz girmeyiz servere daha
  9. hasarat

Yeni Nesil HuB -AltinOyuncu- \\SkyBlock\\Faction\\HungerGames\\ mc.altinoyuncu.net 1.7.x

ya konuştuk ya :D Market Fiyatları falanya tam güzel bir server buldum dedim şu özür dilerimlar batırdı herşeyi
  10. hasarat

daha demin giren kurucu deil misin?
  11. hasarat

tmm ben ordan MrGnaTNT Senle Konuşmuştuk
  12. hasarat

buğraöz Serveri Hacklamıştır Hayırlı Uğurlu Olsun
  13. hasarat

MasCraft Yetkili Alımları İçeriii

Adınız Soyadınız:berke kara Skype Adresiniz:unborn48 Yaşınız:15 Mikrafonunuz Varmı: Evet Sesli Çağrıda Konuşabilirmisiniz: Hayır Haftada Kaç Saat Ayırırsınız: nerdeyse Tüm Gün Almak İstediğiniz Bölüm: Reklamcı Veya Builder
  14. hasarat

DiscoveryCraft - Yetkili alımları - Builder

*Skype : Unborn48 İsim:Berke *Yaş: 15 Açıklama: Map Dışında (Spawn Kalesi gibi) Şeyler Dışında Herşeyi Yaparım
  15. hasarat

AquaCraft//Warp Yok//%100Emek//%100Survival//Bi eksik Sizsiniz!!

şu an Reklamcıyım ama Aynı Tür Reklam Olduğu İçin Bu Siteye Konu Koyamıyorum bunla ilgili
  16. hasarat

ee Hadi Bekliyom Admin Falan yok
  17. hasarat

İsterseniz Yapıt yAPARIM kanıtlarım
  18. hasarat

Server Çok iyi Gerçekten Mimar Kısmınız Boş Ben Doldurabilir Miyim? Downs5
  19. hasarat

Spawn Craft | Mod ve Builder Alimlari

Builder Başvuru Formu _________________ Adınız Soyadınız: Berke Kara Yaş:15 Daha önceki tecrübeleriniz: Spawn Yapımları Warp Yapımları Falan Daha önceki yaptığınız görevler: 5 Builder,3 Admin,2 Kurucu,3 Reklamıcılık,7 Rehberlik 3 tane we komutu: WG , WE , COMMAND BLOCK Skype...
  20. hasarat

DreamGaming.nitrado.net [Boss//Minigames//TeamFortress2] Vede Eglenceli Eventler !

Çok Güzel Server Ancak Skydaki Spawnerler Parayla Satılsaydı iyiydi :(
  21. hasarat

NatronGaming HUB [Çekirdek] Server CKENT.TK /SkyWars/Creative[WE]/SkyBlock/MiniGames/HG/SG

Yaw Serverde Oynadığınıza Değmez Server Gibi Ouncularıda Herşeyi ÇalıyorKURUCU BURDAN Toko99 a De onun ben hara mzıkkım olsun o spawnerler itemler!!!!!!He Bİrde SkyBlockta 575 K Param Vardı Şimdi 147 k Adaletinizi sizin